Oldal: 13 / 13 ElsőElső ... 3910111213
Eredmény: 121 - 129 (129) összesen

Téma: Stringer 64 Sport jet Hobby Kingtől

Junior Member
    Hozzászólás
    2

Re:Stringer 64 Sport jet Hobby Kingtől

Hali, nekem is megjött, szintén piros, de most kezdek azon aggódni, hogyan tovább, azaz mi lesz az első eldobás után?
    Nekem a szabályzó a plafonon van, a levehető fekete kabintető mögött, míg a vevő alatta, 5 cm-vel lejjebb. Az antennát (35Mhz) a törzs és a szárny találkozásánál vezettem ki oldalra, illetve hátra.
    Esetleg van Mátyásföldön tapasztalt versenyző, akinél meg lehet nézni azt a bizonyos startot?

Superfly, kaphatunk valami konkrétumot az impeller upgrade-ről? (típus, átlagos repülési idő)

Joe

Senior Member CamPac logója
    Hely
    Pécs
    Hozzászólás
    2.423

Még meg sem röptetted de már impeller upgraden gondolkozol?
    Próbáld ki így. Repül ez rendesen. 30 fokban határozottan el kell dobni és már fullgázon legyen a porszívó. ;D
    üdv:
    I

Junior Member
    Hozzászólás
    2

Megvolt ma az első három start, sérülések, törések nélkül.
    (Bár ez szerintem köszönhető a szeles időnek is.)
    Nekem még könnyíteni kell az orrát, azaz kicsivel a gyári súlypont mögött lesz csak jó a beállítás, mivel most állandóan húznom kell a magasságit.
    Tapasztalatok:
    Az első 5 mp. a veszélyes (kis sebesség mellett), de jó eldobás (és szél) esetén mint a rakéta, úgy indult el.
    A csűrőkre kell az expo, máshova szerintem nem. 50%-os teljesítmény mellett, 2200-es akkuval 6-8 perc repülési idő érhető el.
    Szerintem teljes gázon nem megy annyival jobban, mint amennyivel többet fogyaszt, de ezt mindenki döntse el saját maga.
    Eddig két emberes startok voltak. Jó lenne egyedül is eldobni, segítség nélkül.
    Az egyik videón bemutatott 3. fogási pont, mélyedés jó ötlet, én is megcsináltam, jobban lehet fogni, illetve eldobni így a madarat...

Jó repülést!

Senior Member
    Hozzászólás
    162

Sziasztok! Ma repültem 5. alkalommal a Stingerrel. Egyre jobban tetszik.Két emberes start,teljes gáz, és 1 másodperc múlva már kézben lehet tartani.Az első repüléseknél néha kissé "elvesztettem" mert olyan gyorsan eltávolodott, hogy már nehezen láttam,alig tudtam megfordulni, nincs sok idő bámészkodni.Ma megpróbáltam arra koncentrálni, hogy amint elment előttem, már a fordulóra koncentráljak, vagy függőlegesen felhúzni jó magasra, és olyan fél kubai nyolcas félén fordulni.Hátra bukfencet gyakoroltam.Ma szép tiszta időben,szélcsendben, havas legelő felett,szórt fényű napsütésben nagyon jól mutatott.Stabilan repül.Persze nagyon sokat kell még gyakorolnom,repülni vele.
    Nálam a csűrőn 30% expo, szervókitérés 100%
    magassági 30% expo, szervókitérés 125%
    oldalkormány nincs expo,szervókitérés 100%, oldalkormányt még nem használtam.
    Összességében nekem nagyon tetszik, igyekszek vele minél többet repülni,és aki még repteti, annak sok szép leszállást! Üdv minden Stingerrel (is) repülőnek!

Senior Member laszieee logója
    Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.671
    Sziasztok,
    Repülitek még ezt a gépet? A régi kék gépem visszavásárlásán gondolkodom ...
    b_201212082026509284.jpg

Nincs vkinek egy sérülésmentes kék pót törzse?

Kiemelt fórum támogató Tomcs logója
    Hely
    Bpest XIV.
    Telefon
    +3670 5025448
    Hozzászólás
    4.888
    sikerült venni vègül gèpet ?
    nèzegetem èn is mostanában csak nincs 4 cellás akkum
    gondolkodom mèg picit rajta
    minden ami repül...

+3670 5025448

Senior Member laszieee logója
    Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.671
    szia Tomcs, nem vettem. Sajna most az anyagiak sem engedik, ill elég sok gépem van, és kevéske időm. Ami gépem van sincs kihasználva.
    A 4s akkuim is kukák lettek. Így most hatványozottan költeni kellene rá. Projekt elnapolva.

Viszont maga a gép rohadt jól repül, és nagyon jóindulatú. 3s -val a startok nehezek erőtartalék hiányában, 4s -val már ez nem gond. 3s -val is megoldható, csak vagy kell egy segítő aki jól tud dobni, vagy nagyon jól kell dobni és rutin kell h "összeszedd" a gépet dobásból. Gerelyhajító múlt nem kötelező, de nem hátrány.

Landolni besiklik szépen, gyerekjáték letenni. Az orra törékeny.
    Nagyon kezes és gyönyörű a forma, szépen mutat a levegőben.

Én ajánlom. ... bár a HK PNF konfigtól már félek... nekem érezhetően akku fújós volt a 3s konfignál még lágyan repülgetve is (semmi komoly padlógázas repülést nem bírt a nanotech akkuval). Sajna ez a Stinger mellett lévő zöld MX2 -re is igaz volt... az is PNF konfig volt....

A gép JÓ, de a konfig erősen kérdőjeles.
    Márkás konfiggal viszont (még inkább) igazi álomgép lenne. Szerintem
    Utoljára módosítva: laszieee által : 2015-11-14 09:38

Member
    Hely
    b
    Telefon
    30-900-8888
    Hozzászólás
    31
    Idézet Tomcs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sikerült venni vègül gèpet ?
    nèzegetem èn is mostanában csak nincs 4 cellás akkum
    gondolkodom mèg picit rajta
    Nem is mondtad, hogy már 2015. óta gondolkodol! Azt hittem, csak pár napja.... Most csak 85Euro.
    Microjet, Funjet ultra, Radjet, Speed XS, Nano Vector

Kiemelt fórum támogató Tomcs logója
    Hely
    Bpest XIV.
    Telefon
    +3670 5025448
    Hozzászólás
    4.888
    Idézet istenűző eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem is mondtad, hogy már 2015. óta gondolkodol! Azt hittem, csak pár napja.... Most csak 85Euro.

És még mindig nem szántam el magam...
    Most sem lett. Vettem pár akkut BF -n ennyi.
    minden ami repül...

+3670 5025448

Oldal: 13 / 13 ElsőElső ... 3910111213

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve