Oldal: 3 / 20 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (192) összesen

Téma: szervók

Senior Member
    Hozzászólás
    1.265

Re:szervók

Vazzeee Dasco!Ugyanazt irtuk egyszerre teljesen függetlenül!Még a csattogos lepke is stimmel!Biztos véletlen!!!
    Emlékezz,mikor a sex volt a biztonság és a repülés a veszélyes!!!

Senior Member
    Hozzászólás
    244

Szia!
    Szerintem, hogy ne menjen el a kedved a repüléstől, az első pár start után, jól gondold meg milyen szervókat raksz bele.
    megbízható legyen, kár lenne összetörni 5 perc alatt amibe rengeteg időt és energiát fektettél.
    nem véletlenül drágább az egyik szervó mint a másik(persze a reklámot is meg kell fizetni) de csodák nincsenek.
    Akkor vagyok boldog, ha a barátaim boldogok !<br />tel.:+36/30 9577 974

Member
    Hozzászólás
    85

Uraim, ha Schumacher azt mondaná hogy a Ferrarin, Porshen kívül minden egyéb márka hulladék és nem ajánlja, akkor biztosan sokan feltétel nélkül elfogadnák a kijelentését.
    Amennyiben utána beszámolna egy elégedett Suzuki tulaj a tapasztalatairól, páran lehet lehet, hogy lehurrognák.

Sem raid sem a többiek modellező múltját, tapasztalatát nem vitattam. Főleg azért nem mert mögöttem csak pár év van ebben a hobbiban.

De azt a jelenlegi EXFC bajnoktól sem fogadom el feltétel nélkül hogy csak a sztárolt szervókat érdemes használni.

Egy magam fajta mezei modellező, aki nem akar versenyezni, sőt még csak lenyűgözni sem a társait, csak repülgetni a maga örömére, nem kell hogy az EXFC-en repülő konfigok alapján válassza meg a saját gépe alkatrészeit.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.265

Ámen!
    Mindenki vegyen amit akar és tud.De ha tanácsot kér akkor ne akadjon ki ha mások más véleményen vannak mint ö!
    Emlékezz,mikor a sex volt a biztonság és a repülés a veszélyes!!!

Senior Member
    Hozzászólás
    974

Lacika0528 !
    Gratulálok!
    Ez volt az igazi, érzelemmentes hozzászólás, 1000 % igazsággal!
    És.......nekem is volt, igazi "vásári" csattogós lepkém, fából.... ;D :P
    Jó játék volt......lehet, néhányan kimaradtak ebből az élvezetből.... :'(
    Kinek inge........
    Én még azt is kipróbáltam >, hogy Sweighoffernél megvettem a félárú FUTABA szervót.
    Bár, nekem senki se mondta, hogy ne tegyem......majdnem minden Magyar azt vette....
    hiába....drága volt schilling......mégdrágább lett, amikor tönkrement a szervó meg a masina
    (heli).....
    Ezeket a szervókat a dílerek olcsón megkapták.......a szűrőn átesett darabokat......
    Azóta ilyenről nem hallottam.......legalábbis ezeknél a márkáknál!
    Ők tudják, hogy nem azért fog emelkedni az eladott mennyiség, mert romlanak a szervók és
    kell helyette új, hanem azért fogják venni, mert legalább dupla annyi időt tud teljesíteni, mindenféle
    hiba nélkül! Részemről......két gyártó "létezik": FUTABA, JR. Természetesen, elismerem, hogy a Hitec, miután összebútorozott a Multiplexxel......kezdi megközelíteni ezt a szintet, sőtt! Mostmár, azonos az
    üzletpolitikájuk, és hasonló a műszaki színvonaluk!
    Azt pedig bizton elmondhatom, hogy se a FUTABÁval, se a JR-el eddig soha nem volt problémám!!!!!!
    Ellenben, a tapasztalatszerzés idején(mindenféle tanácsok nélkül) én is bevásároltam néhány "nevenincs" szervót......"majd én megmutatom".........Ja! Megmutattam, saját magamnak >
    "okuljatok" 8) :-*
    üdv.:raid
    Raid F16-1:6,B300 32Kg tolóerő<br />Ami Valakinek még kisérlet, az lehet, hogy már Valakinek a múlt.

Senior Member
    Hozzászólás
    974

Herr Fick!

"Egy magam fajta mezei modellező, aki nem akar versenyezni, sőt még csak lenyűgözni sem a társait, csak repülgetni a maga örömére, nem kell hogy az EXFC-en repülő konfigok alapján válassza meg a saját gépe alkatrészeit."
    Ezek a Te mondataid!
    Pont emiatt szólunk, hogy sose legyen örömomboló egy "baleset"!
    Raid F16-1:6,B300 32Kg tolóerő<br />Ami Valakinek még kisérlet, az lehet, hogy már Valakinek a múlt.

Senior Member
    Hozzászólás
    974

Herr Flick!
    Orosházán tudjuk "folytatni" :-* 8)
    Ha gondolod!
    FirstFlight!
    Gondom, Te pedig leszűrtél némi hasznos "tanulságot".....
    ?majd jelezdd, hogy hogyan döntöttél!?

Member
    Hozzászólás
    85

Ott leszek, nagyon kíváncsi vagyok az F16 ra, csodaszép gép!

Senior Member
    Hozzászólás
    974

Köszönöm a dícséretet!!!
    Csak JR szervók vannak benne! :-*

Senior Member gépsárkány logója
    Hely
    Pomáz-Budapest
    Hozzászólás
    935

Hali

Nekem 2,20-as Yak-ban 3 éve üzemelnek Skyholic szervók.
    Van 2.70-es Yak is ebben Blue Bird szervók vannak, nem a legolcsóbbak, de így is jobban jöttem ki mind a "neves" márkákkal, pontosak erősekk, gyorsak, azt még hozzáteszem, hogy mindenhol 2 db van.

G
    SZÉPEN ÁM ,MERT NÉZEM ÁM! YAK 54, YAK 55M, Edge 540 Harlekin

Oldal: 3 / 20 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve