Oldal: 17 / 17 ElsőElső ... 71314151617
Eredmény: 161 - 166 (166) összesen

Téma: FPV Helikopterek , Quadcopterek

Senior Member Lobo logója
    Hely
    Tata
    Hozzászólás
    1.307
    Hát tudod, mielőtt ennyi pénzt rászánsz, akkor inkább olvassgass még egy kicsit, mert a jézuskának irt kivánságlistád alapján az derül ki, hogy játszani szeretnél. Ha komolyan akarod, akkor sokba kerül, de időben is. Ha meg játszani, akkor meg nézegesd a Hobbyking és a Banggod oldalait, ott sok jó gép van. Csak azért irom ezt neked, mert nemrég csöppentem bele ebbe a kategóriába, volt jó távirányitóm, épitve lett a gép, a legolcsóbb szemüveg, és már 100on túl vagyok. Gondold át még egy picit.

Junior Member
    Hozzászólás
    4
    Szia Lobo!

Köszönöm a választ! Igen, tudom, hosszú távon több lesz jóval, mint 100, és mivel első körben valóban (időt spórolva) játszani szeretnék, így döntöttem az RTF, illetve ARF kategóriánál. De ez alatt a pár óra alatt kaptam pár tippet, és úgy tűnik, egyelőre FPV vevőegység nélkül egy Walkera F210-es lesz egy Devo 7 távirányítóval, aztán pár hét (hónap) múlva beruházok hozzá vagy egy LCD paneles vevőegységre, vagy egy szemüvegre. Ez a modell a videók alapján igencsak strapabíró, bízok benne, túl fogja élni az első pár kényszerleszállást
    Az általad ajánlott oldalakkal kettő a problémám:
    1. Lévén "saját" termékeiket árulják, nyílván, bármelyikre kattintok, az lesz a tuti, azaz nem kapok objektív véleményt róluk
    2. Nem EU raktáros, melynek számost hátránya van - főleg ekkora összegű ketyerék esetében (ha alkatrészekként szedném össze, ez nem lenne gond, de első körben egy kész masinát szeretnék a kezeim között tudni).

Támogató
    Hely
    Balatonalmádi
    Hozzászólás
    412
    Szia,
    A sima Devo7 táv nem upgradeelhető, csak Devo protokollt tud. Ha tudsz inkább 10-et, válassz, vagy 7e-t (bár ez kisebb), vagy valami frsky képeset ( turnigy,taranis), mert a későbbiekben nagyon be leszel korlátozva.

Senior Member Lobo logója
    Hely
    Tata
    Hozzászólás
    1.307
    Szia Dudi79!
    Csak vélemény, saját tapasztalat alapján. A recer kopter videó nélküli vezetése kb 1-2 óra és elveszti a varázsát. Monitorról vezetni meg szintén kockázatos, lebeszéltek róla. Könnyű elvesziteni a képet, mert hajlamos az ember kinézni belőle, és a két verzoó, mármint a szabadszemes és a monitoros együtt zavarja egymást. Valószinű nem véletlen vezet minden raceres szemüvegben. Jó, az a nagy doboz kényelmetlen, de egy dagadt cápa már más világ. Csak azért javasoltam a két kinait, mert kipróbálni játszani kompletten fele annyiba kerül egy szet, mint az általad kiválasztott félmegoldás, viszont játszani bőven jó, . Ha kiderül, hogy mégsem ez a Te világod, akkor kevesebből fáj, ha meg komolyabban akarod művelni, akkor a választott szetted is kevés.

Junior Member
    Hozzászólás
    3
    Sziasztok!
    Lenne egy wk 2603 tàvom.
    Kèrdèsem dronhoz is tudom,hasznàlni?
    Köszönöm szépen!

Senior Member
    Hozzászólás
    558
    Üdv!
    Egy 6 csatornás táv bőven elég egy egyszerű quadcopter vezérléséhez.
    A legtöbb vezérlő(flight controller) kezeli a PWM-et (ehhez a távhoz neked ajánlott az RX-2608-típusú vevő, vagy hasonló 6 csatornás, amit tud kezelni a távod)
    Szóval nem látom akadályát, hogy ezzel a táv+vevő kombó-val építs egy racing quad-ot

Idézet dronevideoteszt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Lenne egy wk 2603 tàvom.
    Kèrdèsem dronhoz is tudom,hasznàlni?
    Köszönöm szépen!

Oldal: 17 / 17 ElsőElső ... 71314151617

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •