Oldal: 684 / 684 ElsőElső ... 184584634674680681682683684
Eredmény: 6.831 - 6.837 (6837) összesen

Téma: RcTriál Reload, építések, ötletek, fotók......

Senior Member szgabi logója
    Telefon
    20/502 3919
    Hozzászólás
    254
    ...bocs, csak reméltem, hogy egy fél éve hullaszagú topikban nem leszek nagyon útban.
    Sajnos nem vagyok fészbukos, ezért ott nem nagyon tudok böngészni.
    Alapvetően használt autót vennék, amiben már esetleg ki vannak javítva az említett gyerekbetegségek.
    Csak azt nem tudom, mi lenne elsősorban hobby célra a jó választás.
    Mindenesetre köszönöm az infókat, sok hasznos dolgot hallottam Tőled.
    Még egy utolsó kérdés. Lesz a közeljövőben olyan program, találkozó, verseny..., ahol ezeket élőben meglehet nézni?
    Szerencsés esetben Budán, vagy a XI. kerülettől nem a világ végén? Hallottam Lipiről és a tököli pályáról. Az nyilvános, látogatható kukkolóknak is?
    Köszönöm szépen!
    Üdv,
    Gábor
    20/502 39 19
    ,,mit sem ér a butaság, rosszindulat nélkül"

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.922
    Idézet szgabi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...bocs, csak reméltem, hogy egy fél éve hullaszagú topikban nem leszek nagyon útban.
    Sajnos nem vagyok fészbukos, ezért ott nem nagyon tudok böngészni.
    Alapvetően használt autót vennék, amiben már esetleg ki vannak javítva az említett gyerekbetegségek.
    Csak azt nem tudom, mi lenne elsősorban hobby célra a jó választás.
    Mindenesetre köszönöm az infókat, sok hasznos dolgot hallottam Tőled.
    Még egy utolsó kérdés. Lesz a közeljövőben olyan program, találkozó, verseny..., ahol ezeket élőben meglehet nézni?
    Szerencsés esetben Budán, vagy a XI. kerülettől nem a világ végén? Hallottam Lipiről és a tököli pályáról. Az nyilvános, látogatható kukkolóknak is?
    Köszönöm szépen!
    Üdv,
    Gábor
    Hali, üdv a betegek között.
    Az jó, hogy most írtál, legalább remélni tudom, hogy válaszolsz is a kérdésekre, hogy tudjuk a receptet mondani a kezdődő betegséged súlyosbítására ! (jó értelemben )

1) Kezdésnek még mindig nem tudjuk, mennyi áll rendelkezésre. (lovetta)
    2) Sztem maradjunk a Hobby szinten, elsőre verseny nem ajánlott, kellene egy kis alap tudás.
    3) Mekkora háttérismereted van a hobby ezen ágáról? (Nem olvasott, hanem gyakorlati)
    4) - Ha hétvégi autózó lennél, akkor elég egy jó régi SCX-10 is. Sok hibája nincs, kormányzás mókolása, vagy linkek cseréje alura, (esetleg legyártod magadnak, ajánlott), de azt is csak ha maximalista akarsz lenni.
    - CC-01 azért nem biztos, hogy jó választás, mert azzal hamar megakadsz egy nagyobb fűcsomóban is, bár elég élethű lehet, ha olyan karosszériát akarsz rá tenni, ami a valóságban is elől nem merev hidas, hanem független. Ennek ellenére nem tartom rosz autónak, mások ilyennel is versenyeznek. De leginkább ez a polcos dísz kategória.
    - Vaterra sokaknak anno jó volt, de aztán jöttek a jobbak. Hobbyautózásra jó, de ha mondjuk a határokon autózol, lehet gebasz vele sajnos, pláne használtan.
    - Rc4wd cuccok nagyon jók, ha van pénzed, akkor nem lehet rossz választás, alkatrész van dögivel (Occó és drága egyaránt) Laprugós gyárilag, nagyon élethű felépítésű. Inkább komolyabb felhasználóknak!
    - SCX-10II Legjobb axial, nagyon jónak mondják mindenhol, versenyképes dobozból kivéve. Komolyabb felhasználóknak, de pénzes hétvégieknek is nagyon ajánlott, ezzel nem lehet mellé lőni.
    - Traxxas TRX4, bármelyik felszereltség versenyképes, érvényes minden, ami az előbbi axiálnál volt, egy különbséggel, hogy van portál hajtás. (Emelt hasmagasság, a kihatások másképp vannak, gúglizdd ki a képeket, meglátod) Ezzel sem lehet mellé lőni.
    - A többi Hobao, MST, Redcat, XtraSpeed, Amewi (bár az túlárazott fémhalmaz) amolyan tök jó indulási alap, bizonytalan alkatrészellátással (Személyes véleményem, nézd meg, SCX-10-hez még mindig kapni szinte mindent, régebbi MST-hez nagyon nehezen, több hónapig tartó postával)
    - És elérkeztünk az FTX vagy VRX, Carson, és a többi, kb 150$ alatti árszegmenshez, ahol vannak jó darabok is, de inkább kínai...
    - No és van a számomra értelmetlen árszegmens is, ahol vagy szponzorált versenyző vagy, esetleg a pénz semmilyen formában nem probléma: Vanquish, Capo, kicsit Amewi megint, meg társai... Na ez részletgazdag, de piszkosul drága, szinte egy középkategóriás autó is kijönne belőle... Nem hiszem, hogy érdekel...

5) Programok: Ha triálos érdekel, akkor ezek lesznek idén:

HRCCT Hungary
    Slovakia MSR = bajnokság EXP = expedició
    Wildlife cup
    G6 + Superscale + egyéb külföld
    Csepeli Modellező SE
    Rc Veszprém

Következő futamok:

RC AST Szeptember 27-29 Dekanské Skaliny CZ

Wildlife Október 5 Shöckl A
    MSR Október 5 vagy 12 Modry Kamen SK
    Csepel Október 6
    ASTS Október 12 Retz A
    Poland Október 11-13 PL
    HRCCT Október 27 H

Csepel November 10

MSR December 7 Revuca SK
    EXP December 28 SK

Bővebben keresd meg Leowrc-t.

Üdv
    Emunem

Szerk:
    Most látom, hogy elvileg volt egy eladó RC-Autód... na ebből legalább lehet valamit alapozni, a többi kérdés még nyitott.
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.922
    Mondjuk ez nem rossz, szépen minden benne van, ami kell, és CC-01-hez mérten elég jól fog boldogúlni a nagyobb fűvel is.

http://forum.rcmodell.hu/showthread....a-cc-01-pajero

Minden lehetséges...

2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.922
    Idézet caffemen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv.
    Nekifogok egy triál autó építésén,(műanyag alkatrészek saját 3D nyomtatás stb....a kínai alu tengelyek felől szeretnék érdeklődni tőletek hogy csak
    1.szépek de nem használhatóak
    2.szépe és használhatóak
    3.nem szépek és nem használhatóak
    4.stb

Köszönöm
    Ha olvasod:
    Csak fenntartásokkal! Ez pont az a kategória, ami nagyon lutri. Van akinek jobb, mintha Vanquisht venne, van akinek a Tesccó gazdaságos jobban bírta... Sajnos nem kiegyensulyozott minőségűek. Csabi tudna mesélni, mókolással viszont meg lehet őket használhatóra csinálni....

Minden lehetséges...

2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Telefon
    20/502 3919
    Hozzászólás
    254
    Idézet Emunem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali, üdv a betegek között.
    Az jó, hogy most írtál, legalább remélni tudom, hogy válaszolsz is a kérdésekre, hogy tudjuk a receptet mondani a kezdődő betegséged súlyosbítására ! (jó értelemben )

1) Kezdésnek még mindig nem tudjuk, mennyi áll rendelkezésre. (lovetta)
    2) Sztem maradjunk a Hobby szinten, elsőre verseny nem ajánlott, kellene egy kis alap tudás.
    3) Mekkora háttérismereted van a hobby ezen ágáról? (Nem olvasott, hanem gyakorlati)
    4) - Ha hétvégi autózó lennél, akkor elég egy jó régi SCX-10 is. Sok hibája nincs, kormányzás mókolása, vagy linkek cseréje alura, (esetleg legyártod magadnak, ajánlott), de azt is csak ha maximalista akarsz lenni.
    - CC-01 azért nem biztos, hogy jó választás, mert azzal hamar megakadsz egy nagyobb fűcsomóban is, bár elég élethű lehet, ha olyan karosszériát akarsz rá tenni, ami a valóságban is elől nem merev hidas, hanem független. Ennek ellenére nem tartom rosz autónak, mások ilyennel is versenyeznek. De leginkább ez a polcos dísz kategória.
    - Vaterra sokaknak anno jó volt, de aztán jöttek a jobbak. Hobbyautózásra jó, de ha mondjuk a határokon autózol, lehet gebasz vele sajnos, pláne használtan.
    - Rc4wd cuccok nagyon jók, ha van pénzed, akkor nem lehet rossz választás, alkatrész van dögivel (Occó és drága egyaránt) Laprugós gyárilag, nagyon élethű felépítésű. Inkább komolyabb felhasználóknak!
    - SCX-10II Legjobb axial, nagyon jónak mondják mindenhol, versenyképes dobozból kivéve. Komolyabb felhasználóknak, de pénzes hétvégieknek is nagyon ajánlott, ezzel nem lehet mellé lőni.
    - Traxxas TRX4, bármelyik felszereltség versenyképes, érvényes minden, ami az előbbi axiálnál volt, egy különbséggel, hogy van portál hajtás. (Emelt hasmagasság, a kihatások másképp vannak, gúglizdd ki a képeket, meglátod) Ezzel sem lehet mellé lőni.
    - A többi Hobao, MST, Redcat, XtraSpeed, Amewi (bár az túlárazott fémhalmaz) amolyan tök jó indulási alap, bizonytalan alkatrészellátással (Személyes véleményem, nézd meg, SCX-10-hez még mindig kapni szinte mindent, régebbi MST-hez nagyon nehezen, több hónapig tartó postával)
    - És elérkeztünk az FTX vagy VRX, Carson, és a többi, kb 150$ alatti árszegmenshez, ahol vannak jó darabok is, de inkább kínai...
    - No és van a számomra értelmetlen árszegmens is, ahol vagy szponzorált versenyző vagy, esetleg a pénz semmilyen formában nem probléma: Vanquish, Capo, kicsit Amewi megint, meg társai... Na ez részletgazdag, de piszkosul drága, szinte egy középkategóriás autó is kijönne belőle... Nem hiszem, hogy érdekel...

5) Programok: Ha triálos érdekel, akkor ezek lesznek idén:

HRCCT Hungary
    Slovakia MSR = bajnokság EXP = expedició
    Wildlife cup
    G6 + Superscale + egyéb külföld
    Csepeli Modellező SE
    Rc Veszprém

Következő futamok:

RC AST Szeptember 27-29 Dekanské Skaliny CZ

Wildlife Október 5 Shöckl A
    MSR Október 5 vagy 12 Modry Kamen SK
    Csepel Október 6
    ASTS Október 12 Retz A
    Poland Október 11-13 PL
    HRCCT Október 27 H

Csepel November 10

MSR December 7 Revuca SK
    EXP December 28 SK

Bővebben keresd meg Leowrc-t.

Üdv
    Emunem

Szerk:
    Most látom, hogy elvileg volt egy eladó RC-Autód... na ebből legalább lehet valamit alapozni, a többi kérdés még nyitott.
    Szia!

Köszönöm a bőséges információt, de úgy néz ki egy MST CFX-W lesz a befutó. Végül is rosszat nem hallottam róla, a portálhajtás tetszik és előnyösebb az SCX hez képest, ahogy néztem elérhető az alkatrész...
    A Zsolt ajánlotta a CC-01-ét, de az nekem nem jön be. Az olyan ,,városi terepjáró". Volt nekem korábban, de nem szimpi.
    Egyébként abszolút hobby célra kell, kutya helyett az erdőbe, gyerek mellé.
    Mégegyszer köszönöm, Üdv:
    Gábor
    20/502 39 19

Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.922
    Nem rossz döntés! Sok km-t és képeket kérünk

Minden lehetséges...

2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Telefon
    20/502 3919
    Hozzászólás
    254
    Idézet Emunem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem rossz döntés! Sok km-t és képeket kérünk
    ...meg is van. Ez egy KIT, úgyhogy lesz vele dolgom. Időn nincs sok, türelmem sincs, de majd csak lesz valahogy.
    Ok, ha már érdemes fázisban van, akkor rakok ki képeket
    mondjuk egy jó kaszni kellene, mert a gyári nem jön be. Valami Toyota, Chevy... platós tetszene. Na, majd keresek.

Mégegyszer köszönöm.

G.
    20/502 39 19

Oldal: 684 / 684 ElsőElső ... 184584634674680681682683684

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve