Oldal: 678 / 684 ElsőElső ... 178578628668674675676677678679680681682 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.771 - 6.780 (6837) összesen

Téma: RcTriál Reload, építések, ötletek, fotók......

Senior Member leowrc logója
    Hely
    Gödöllő
    Telefon
    +36703108430
    Hozzászólás
    2.620
    Hi

Idézet ayantaqe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyiert ki ad neked kulon zarhato diffiket vagy olyan portalhajtast ami nem esik szet ranezesre?
    Szerintem ez a gep lett az, amit az Axialnak kellett volna az SCX2-vel bevallalnia de nem merte.
    A Traxxas pedig athozta a tudasat a masik szegmensbol ahol nehezen verheto. Lesznek gyerekbetegsegek de az biztos hogy ezutan fel kell kotniuk a gatyat Axialeknak es a tobbieknek.
    Nyitható- zárható difik már a tamiya high liftben is elérhetőek voltak, aztán hogy elterjedtek....... ja sehogy, mert túl nagy a híd és szarul fordul. Ezekkel a méretekkel a trx is csap paramparam autónak lesz jó. annak viszont drága lesz.
    Amúgy meg próbálj már triálozni nyitott difikkel......

Üdv: Leo
    Axial Yeti STT, Axial RR10 Bomber, Red JK, '53 Dodge M37,
    SCX10 Mercedes G, Jeep Wrangler, VP Jeep G6 Falken
    Vaterra Pajero long, D90 Adventure, Tamiya Pajero
    MST Jeep, GRT05, TT Subaru, Crossrc HC4,
    - HRCCT TEAM DRIVER - RC4WD TEAM DRIVER - SCALERFAB TEAM DRIVER - CRAWLERKELLER TEAM DRIVER -

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.928
    nem lehetetlen, csak akkor kicsit sokat lesz használva a csörlő. Kb mindenhol...
    Annyit a nyitott diffihez, arányaiban jobban furdúl egy nyitott, mint egy zárt. Ha pl egyazon hidat nyitott és zárt állapotban össze tudnád hasonlítani, akk elvileg ez lenne. Csabi már nyitott Axial hidat. A csirkénél. Azt hiszem HPI diffivel.
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Senior Member
    Hely
    BP XXII
    Hozzászólás
    5.851
    Idézet Emunem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem lehetetlen, csak akkor kicsit sokat lesz használva a csörlő. Kb mindenhol...
    Annyit a nyitott diffihez, arányaiban jobban furdúl egy nyitott, mint egy zárt. Ha pl egyazon hidat nyitott és zárt állapotban össze tudnád hasonlítani, akk elvileg ez lenne. Csabi már nyitott Axial hidat. A csirkénél. Azt hiszem HPI diffivel.
    Így van, megvettem a kis fogaskerekeket, és beszereltem, 50000-es olajjal használtam, de amit nyertem a sokkal jobb fordulással azt elvesztettem egy kipörgéssel. úgyhogy 1+ 1- azaz NULLA!
    Vaterra Twin Hammers
    Axial SCX-10 Jeep Krawler
    Turnigy Mini Rally Extreme
    HPI Mini Trophy
    High Performance HobbyKing Drift car

Member
    Hozzászólás
    24
    Idézet leowrc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi

Nyitható- zárható difik már a tamiya high liftben is elérhetőek voltak, aztán hogy elterjedtek....... ja sehogy, mert túl nagy a híd és szarul fordul. Ezekkel a méretekkel a trx is csap paramparam autónak lesz jó. annak viszont drága lesz.
    Amúgy meg próbálj már triálozni nyitott difikkel......

Itthon nyilvan tul nagy, pl Scx2 is eselytelen a szuk kapuk miatt.
    USA versenyek nagy reszen kerekmeret es tipus az egyik fo korlatozo, ott a kapuk 280-300 mm szelesek meg a technikas palyakon is, igy ott lesz eselye szorongatni a bevalt markakat, persze nem stock kivitelben.

A difit pedig tavrol nyitod-zarod, egy nem sziklas, technikas palyan jol johet egy szuk kanyarban hogy ne tolja el az orrat. Aztan zarod.
    Axial SCX10 Unimog
    Axial SCX10 Jeep Wrangler

Senior Member
    Hozzászólás
    103
    Sziasztok!

A jeepem építgetése/tesztelgetése közben felmerült bennem pár kérdés, amiben kíváncsi lennék a véleményetekre! A kerekeimmel szeretnék valamit kezdeni, gyári mst cfx gumi axial beadlock felnin, nincs súly bennük. Mennyit illik beletenni kerekenként? Nem akarnám túlterhelni a hajtásláncot (mst cfx), viszont úgy érzem javítana az autón! A másik, hogy a szivacsot érdemes/legális megvágni csillag alakúra C1 kategóriában? Jobb lesz egyáltalán?

Szép estét nektek!
    Ricsi
    Kyosho fazer,HPI mini trophy, Mst Cfx(Jeep)

Member
    Hozzászólás
    24
    Idézet ricsmond eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

A jeepem építgetése/tesztelgetése közben felmerült bennem pár kérdés, amiben kíváncsi lennék a véleményetekre! A kerekeimmel szeretnék valamit kezdeni, gyári mst cfx gumi axial beadlock felnin, nincs súly bennük. Mennyit illik beletenni kerekenként? Nem akarnám túlterhelni a hajtásláncot (mst cfx), viszont úgy érzem javítana az autón! A másik, hogy a szivacsot érdemes/legális megvágni csillag alakúra C1 kategóriában? Jobb lesz egyáltalán?

Szép estét nektek!
    Ricsi
    Nem tudom, hogyan van sulyozva a geped, az SCX-emen elol kerekenkent 50g-ot viszek acelfelniken (az kicsit nehezebb a muanyag beadlocknal, de joval konnyebb mint az alufelnik altalaban, ahol nem egyszer a felnigyuru onmagaban sulyoz, annyira nehez), hatul pedig 40g-ot.
    Mivel nekem 1.55-ok vannak fent, es ballonosabb a gumi, elol hazi two-stage tomesem van, ahol a felnihez kozelebbi szivacs kemenyebb, hogy legyen oldaltartasa a guminak, a kulso szivacs pedig puha, hogy kapaszkodjon. A hatso kerekekbe pedig sima kemeny tomest rakok, mert ritkan maszok tolatva, mas esetekben pedig sokat er, ha tartja az auto hatuljat a kerek, es nem nyeklik. Meg nem hasznaltam csillagtomest.
    Gumitipustol es hasznalattol fuggoen hagyom levegozni a kerekeket, a felnigyurun levo szuszogokat nem ragasztom le. Ha jo minosegu szivacsod van, ez akkor sem gond, ha vizezel-sarazol, kidolgozza, legrosszabb esetben kipucolod.
    Axial SCX10 Unimog
    Axial SCX10 Jeep Wrangler

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.928
    Elvileg sehol nem tiltják, hogy a szivacs milyen legyen. Anélkül is elindulhatsz, csak neked lesz esetleg hátrányod/előnyöd belőle.
    Gyárilag is van csillag alakúra vágott, crawlerkeller.de vagy hol lehet venni.
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Senior Member leowrc logója
    Hely
    Gödöllő
    Telefon
    +36703108430
    Hozzászólás
    2.620
    Hi

Egy kis építés.....

http://www.scale4x4rc.hu/phpBB3/view...hp?f=10&t=1171

Axial Yeti STT, Axial RR10 Bomber, Red JK, '53 Dodge M37,
    SCX10 Mercedes G, Jeep Wrangler, VP Jeep G6 Falken
    Vaterra Pajero long, D90 Adventure, Tamiya Pajero
    MST Jeep, GRT05, TT Subaru, Crossrc HC4,
    - HRCCT TEAM DRIVER - RC4WD TEAM DRIVER - SCALERFAB TEAM DRIVER - CRAWLERKELLER TEAM DRIVER -

Senior Member S.Laci logója
    Telefon
    06308646636
    Hozzászólás
    904
    Sziasztok!
    Ismét belefogtam egy új projektbe. Mivel nekem a rock crawler autók az egyik nagy kedvencem, most végre hosszú várakozás után sikerült külföldiàból beszereznem egy kézzel készített fém vázat. Nem volt olcsó és nem is keveset vártam rá h haza érjen de ma végre megjött. Méretben a wraith és az scx köze sorolnám. Persze ez is át lesz picit szabva saját szájízre ès utána kap valami szèp porfestést.
    Losi csigás hajtású hidak és persze a hozzá tartozó DIG-es hajtás kerül bele egyenlőre. Beltér elvileg wraith kerül bele.Illetve kap panel boritást is Carbon lapból. Elég jó minőségű a váz de néhol meglesz erősítve a hegesztés. Persze ahogy haladok a projekttel,teszek fel kèpeket!

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    Traxxas TRX-4 Jeep Cherokee XJ
    Hilux Sr5 Axial
    Chevy Clod Buster Mud truck
    Axial Bouncer Crawler
    Ford Raptor(scx10) + trailer
    Hobbyking Swamp Dawg
    Vaterra Twin Hammers
    HPI Mini Trophy Truck
    Axial SCX10 Jeep Rubicon
    Axial SCX10 Dingo, Honcho
    stb,stb......

Oldal: 678 / 684 ElsőElső ... 178578628668674675676677678679680681682 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva