Oldal: 8 / 58 ElsőElső ... 45678910111218 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (577) összesen

Téma: Easystar II

Senior Member
    Hozzászólás
    276

Re:Easystar II

Nem azt mondtam,hogy rossz,de a design-on is változtathattak volna már valamit. Egy laikus mint én,meg se tudja különböztetni.

Légcsavart meg lehet a régire is rakni gondolom.
    Reely Sky Hawk 3ch<br />Easy star white; Graupner MX-12 HOTT 2.4ghz

Senior Member
    Hely
    Nagykovácsi
    Hozzászólás
    222

Motor beszerelést említettem, de a visszahajló légcsavart nem, beismerem. A belső tér nekem eddig elég volt, még a 3000-es aksihoz is. A repülési tulajdonságok viszont nem változtak csak a csűrő erejéig, amelyet bárki faraghat a régire is. Természetesen ha vennék most ES-t csak is az újat vásárolnám, még ha 2-3000-el többe is kerülne. Csak azt a véleményemet fejtettem ki, hogy csak ezekért az újításokért kár a régit eldobni és szaladni a boltba. Ha az ember szeret építeni, érdemes az 5letet ellesni és csűrősre átalakítani a meglévő gépét, mert az oldalkormány egyébként is kevéskére sikerült. A motor felfogatásával meg csak egyszer kellett megküzdenem, én nem vagyok a cserélgetős fajta.

Egyébként megkülönböztethető, mert színazonos a szárny anyaga

Üdv

Támogató Air.Wolf logója
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólás
    2.541

Ne haragudj Pis de hülyeséget beszélsz és úgy mondasz valamiről véleményt, hogy nem is láttad!! >
    Rengeteg fejlesztés van benne!!
    Sok kis változtatás amit eddig heccelni kellett.
    Ha rá fogok érni felsorolom.
    Üdv Zozo
    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Ha jól veszem ki a leírtakból, akkor a törzsfejlődés következő állomása a BETA1400- II és a Bixler- II lesz levehető vízszintes vezérsíkkal.

Senior Member
    Hely
    Nagykovácsi
    Hozzászólás
    222

Tévedés, mert láttam, mint írtam Pandáéknál már kapható, és megnéztem. Vannak rajta jó látható különbségek, melyek a motorfelfogatást, a belső kialakítást, a bontható vezérsíkot érinti. Ami a merevségét esetleg javíthatja, hogy hozzá adják a régiből hiányzó merevítőket a hosszához illetve az oldalfalakhoz. De az alak NEM változott.

Senior Member
    Hozzászólás
    168

A Pandánál kapható verzióhoz csak táv és adó kell vagy más is?Csak mert az oldalon nem írnak róla....

Senior Member
    Hozzászólás
    276

Idézet Pis eredeti hozzászólása
    Motor beszerelést említettem, de a visszahajló légcsavart nem, beismerem. A belső tér nekem eddig elég volt, még a 3000-es aksihoz is. A repülési tulajdonságok viszont nem változtak csak a csűrő erejéig, amelyet bárki faraghat a régire is. Természetesen ha vennék most ES-t csak is az újat vásárolnám, még ha 2-3000-el többe is kerülne. Csak azt a véleményemet fejtettem ki, hogy csak ezekért az újításokért kár a régit eldobni és szaladni a boltba. Ha az ember szeret építeni, érdemes az 5letet ellesni és csűrősre átalakítani a meglévő gépét, mert az oldalkormány egyébként is kevéskére sikerült. A motor felfogatásával meg csak egyszer kellett megküzdenem, én nem vagyok a cserélgetős fajta.

Egyébként megkülönböztethető, mert színazonos a szárny anyaga

Üdv
    Nekem ES 1 White edition van,az is színazonos.
    Vitát félretéve jó kis gép,várva várt módosításokkal. Ha tudom,hogy decemberben lesz itthon,ráadásul ennyiért,erre neveztem volna be.

A tér neked lehet elég,de ha nem tévedek,a többiek már FPV-ben is gondolkodnak,amihez igencsak kell a hely.

Amúgy mitől nagyobb a belső tér,ha a forma ugyanaz? Jobban ki lett könnyítve a fal,így nagyobb a kabin?
    Reely Sky Hawk 3ch<br />Easy star white; Graupner MX-12 HOTT 2.4ghz

Támogató Air.Wolf logója
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólás
    2.541

JELZEM MINDEN ÉRDEKLŐDŐNEK ENYÉM AZ ORSZÁG ELSŐ EASY II:_ES GÉPE

Nem csak a képeket nézegetem nekem már meghozta a Jézuska!

És mellé tettem a régit! :P

Az orr rész is hosszabb nem kell küzdeni a súlypont problémával,
    a szabályzónak van jó helye, a szervók másképp és rejtve, a szárny kicsit más még
    az is lehet, hogy nem csereszabatos de ezt még nem néztem.
    Az egész törzs más nem is hasonlít a régire.
    Persze a jellege megmaradt mert hát mégiscsak EasyStar bár kettes!

Üdv Zozo
    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Támogató Air.Wolf logója
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólás
    2.541

JAJ HA KETTES AKKOR EZ CSAJ REPÜLŐ! ;D

Senior Member
    Hely
    Nagykovácsi
    Hozzászólás
    222

Pont ezt mondom én is. A jelleg azonos, a szárny forma azonos valószínűleg a repülési tulajdonság is az. DE és ez a lényeg, ha SZÜKSÉG van a módosított tulajdonságra FPV és társai okán vagy sérült a régi, mindenképpen az új a jó alternatíva. Én személy szerint ES-on tanultam és elég rendesen összetörtem már az évek folyamán, ergo módosítom a szárnyat repülök míg bírja, majd lecserélem egy új fazonra.

Oldal: 8 / 58 ElsőElső ... 45678910111218 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva