Oldal: 2 / 89 ElsőElső 1234561252 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (886) összesen

Téma: Videószemüvegek - FatShark, Headplay, Trimersion

Senior Member Pistu logója
    Hozzászólás
    4.487

Re:Videószemüvegek - FatShark, Headplay, Trimersion

Igazabol mindenre En ma adtam le a rendelesem egyre. Szemuveges reven ez volt az egyetlen valasztasom. Es mivel open boxosat vettem igy arban is messze ez volt a legjobb valasztas. Es erdekelne egy olyan ember velemenye is aki mar hasznalja... Kenyelem, kepminoseg, mennyire sut ala a nap .... Lenyegeben minden

Senior Member
    Hozzászólás
    186

Szia,

Én ilyet használok és szemüveges vagyok. Bár pont emiatt inkább áttértem a kontakt lencsére (helivel jobb úgy leszállni, ha szabad szemmel nézed mit csinálsz) és így baj esetén vagy egyéb okból ha kinézek alóla akkor minden ok. Mivel sose volt más szemüvegem így összehasonlítási alapom nincs, de a képével abszolút elégedett vagyok. A nap az besüt alá gyári állapotban de semmi olyan dráma nincs amit némi textil szigszi ne tudna pillanatok alatt megoldani. Ami talán hátrány, az a liberator egység, nem terepre van tervezve. De mivel építettem magamnak egy FPV hátizsákot így ez sem igazán probléma Amire figyelni kell az a tápelletás, direkt 3S lipo-tól gajjra megy. Bár én több mint egy évig használtam így mielőtt kiderült volna, hogy ez gond lehet, de azért jobb a békesség alapon elé dugtam egy kis áramkört ami kerek 11.5V-al hajtja. Szóval összefoglalva, nekem teljesen bejött. Pont most gondolkodok egy második példány beszerzésén, mert a gyártó megszűnt és egy idő után már biztos nem lehet majd kapni...

K.
    Idézet Pistu eredeti hozzászólása
    Igazabol mindenre En ma adtam le a rendelesem egyre. Szemuveges reven ez volt az egyetlen valasztasom. Es mivel open boxosat vettem igy arban is messze ez volt a legjobb valasztas. Es erdekelne egy olyan ember velemenye is aki mar hasznalja... Kenyelem, kepminoseg, mennyire sut ala a nap .... Lenyegeben minden

Hozzászólás
    4.487

A halozati tapja birja a 220at, vagy csak 110v?

Senior Member szsk logója
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Telefon
    +36307015224
    Hozzászólás
    477

A halozati tapja birja a 220at, vagy csak 110v?
    Az enyém 220-as

Senior Member
    Hozzászólás
    130

Üdv!
    Van egy Headplay szemüvegem, szép a képe, csak nem tud lejátszani USB-ről
    .avi formátumot, csak a saját demo videóját.Frissítettem a szoftverét, az sem segített.Hogyan tudnám kiküszöbölni a hibát?
    SkyLady II, eladó Easy Star , 1200 mm tréner

Támogató Daine logója
    Hozzászólás
    1.435

Üdv!

Az én tapasztalatom annyiban negatívum,hogy akárhányszor leveszed,vagy kinézel alóla mindig állítgatni kell mivel a legminimálisabb elmozdulás is utánállítást igényel.
    Ez ha nincs robot amit addig rth-ba kapcsolsz miután felszálsz,vagy aki eldobja addig elég kellemetlen tud lenni!
    Volt,hogy eldobtam majd gyorsan felvettem és mire beállítottam addig már majdnem vehettem is le!
    Maga a képe a többihez képest verhetettlen!

Senior Member mcelek logója
    Hozzászólás
    3.045

Na ja, nem annyira terepre való, én csak ritkán, nagyobb repülésekre használom.
    USB-ről több formátumot is lejátszik, mert egyébként ez egy médialejátszó, de amit repüléskor felveszek, azt nekem sem játsza.
    Nagyon vigyázni kell rá, mert a csatlakozója is érzékeny, de a képe tényleg verhetetlen, ha megoldod az árnyékolását.
    FPV, Skywalker; ThomasScherrer FF9; FrSky Taranis, GoPro3 Black on P1Bátraké a szerencse ;-)Styroman gépek

Hozzászólás
    4.487

Megjott az open boxos headplay-em. Nagyon jol nez ki. Sajna csak 110Vos fejet kaptam a taphoz ugyhogy most vadasznom kell egy atalakitot eu szabvanyra hogy hasznalni is tudjam.

Senior Member
    Hozzászólás
    609

Megjott az open boxos headplay-em. Nagyon jol nez ki. Sajna csak 110Vos fejet kaptam a taphoz ugyhogy most vadasznom kell egy atalakitot eu szabvanyra hogy hasznalni is tudjam.
    Média márktban kapható!

Hozzászólás
    4.487

jah aranyaron...... >

Oldal: 2 / 89 ElsőElső 1234561252 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod