Oldal: 1 / 14 1234511 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (135) összesen

Téma: C4S videók

mmormota
    Guest

C4S videók

A cím mindent elmond...

Két kora őszi repülés Eaglewing&Skywalker hibrid géppel:

Szigliget, Badacsony:
    földi felvétel:

Sümeg:
    földi felvétel:
    HD a gépen:

Támogató Daine logója
    Hozzászólás
    1.435

Re:C4S videók

Sziasztok!

Nekem egyenlőre csak a Gopro rögzít,de lehet követni könnyen.http://www.youtube.com/user/Daineiza.../0/A9d14bXi6Mw

06:30-ig wp mód
    06:30-13:00-ig rth mód,majd megint wp-rth és a végén egy stabilizálási módban egy leszálás. ;D

Az első komoly osd-om és élvezem is! :P

Senior Member
    Hozzászólás
    1.239

Megvolt a berepülés ködös időben, Maya Klónba építettem. Egy startra volt csak szükség, minden rendben tökéletesen működik. Teszteltem a manual, a stabilizált, a return to home és a útvonal módot is. Tényleg minden ok, le a kalappal a fejlesztők előtt!!

http://www.youtube.com/watch?v=1aYLHDacfJE
    CopterX,Arrow3D,Maya fpv.Feiyu X4,GWSF15, Skywalker Fpv., xen falcon, Zephyr, TS 433Mhz, Futaba T10

Senior Member n.james logója
    Hely
    Tök
    Hozzászólás
    3.523

Töki sétarepülés. ;D
    Leteszteltem a WP módot is, perfekt. Kicsit fújt a szél, de még megbirkózott vele. (érdekes a motor kapcsolgatását hallgatni)
    Ezt az utat repülte be:

A videó egy kulcstartós kamera, az OSD-s kamera képet még nem tudom rögzíteni.
    http://youtu.be/nbMrPfnu3iM

Senior Member
    Hozzászólás
    1.239
    CopterX,Arrow3D,Maya fpv.Feiyu X4,GWSF15, Skywalker Fpv., xen falcon, Zephyr, TS 433Mhz, Futaba T10

Senior Member
    Hozzászólás
    886

Látom van két GPS kimaradás a videón, egy az elején és a második 7:37-nél.
    Esetleg nincs a fedélzeten egy GPS tracker ami ha elindul, agyonütheti a robot GPS-ét?
    A másik érdekes dolog a végén a felvétel besötétedése. Arról lehet tudni, hogy mi okozza?

Ezt a hozzászólásomat meg a válaszokat valószínűleg törölni fogom egy idő után, hogy tisztán tartsam a topicot.
    Ha kiderülne valami azt jó lenne közvetlenül a videóhoz írni, esetleg utólag hozzárakom.
    T-Rex 450SEv2 Flybarless, FPV EasyGlider & X8 with C4S OSD & Autopilot

Senior Member
    Hozzászólás
    1.239

Tettem a gépbe egy gps trackert, én is erre gondoltam a gps jel kimaradása miatt, de nem értem a másik gépemben is használom, melyben eagletree rendszer van, azt nem üti le. Kikapcsolt rádiónál az rssi ugrál 0-20 között, pedig jól van kalibrálva. Ezt a gopro zaja csinálhatja, szeintem zavarja a TS vevőt, mert ha kikapcsolom, vagy ha csak kihúzom belőle a videojelet megszűnik és szépen 0-át mutat kikapcsolt rádiónál és másik kamerával jól működik.

A sötét kép, meg végén az elsötétedés azért van, mert a videó adó löketjét nem állítottam be, a goprohoz mindig nagyobb jelet kell állítani, mert gyenge a videó kimenete.

Senior Member
    Hozzászólás
    886

Kérlek próbáld ki a földön hasonló körülmények között direkt, hogy felhívod a trackert. Fontos lehet az is, hogy oda menj ki ahol voltál, mert ha gyengébb a térerő, akkor a tracker rádiója kénytelen nagyobb teljesítménnyel sugározni. Bár tudomásom szerint az ET is ezt a típusú modult használja, lehet különbség a beépítés módja közt is ami most mégis a GPS pillanatnyi kimaradásához vezetett. Egyébként az én repülőmben is van tracker (occó ebay-es amit hamisítanak és sokaknál nem működik) több mint 20cm-re minden más elektronikától és így sose volt vele probléma.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.239

Az Eagletree gps modulját rádughatom kipróbálni?

Senior Member
    Hozzászólás
    886

A csatlakozójának nem ismerjük a kiosztását. Egyébként még ha át is lenne cserélgetve hogy összedughatsd, akkor se javasolnám így látatlanban, mert mi minden indulásnál beállítjuk magunknak a modult. Nem kizárt, hogy at ET-set elállítaná a robot és lehet utána a saját OSD-jével nem menne.
    Kéne csinálni pár mérést, de nekem nincs ET-s felszerelésem ehhez.

Oldal: 1 / 14 1234511 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve