Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 25 (25) összesen

Téma: Gépek, képek...

Támogató Daine logója
    Hozzászólás
    1.435

Re:Gépek, képek...

Ltomi78 köszi a képeket és szembetünő,hogy jól túl van zsúfolva a tiéd is.
    Azzal a nyílással megoldódott a túlmelegedési problémád?

Csabatex a gép gyórs ha kell,de egész jól belasítható-manőverezhető./hála a C4S-nek/Egyedül a kabin szellőzéssévell adódtak problémáim,amivel ezek szerint csak drasztikus megoldásokkal tudok segíteni!
    Te hogyan oldottad meg?

Üdv,

Senior Member csabatex logója
    Hely
    Agárd
    Hozzászólás
    1.319

Ezzel még nem foglalkoztam, mert nálam a gép még csak 1x repült, akkor is lezúztam.
    Most vár ujra berepülésre.

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736

Melegszik, de nem veszes. Folyamatosan nem megy a motor, amikor megy akkor hűti. Latod a videokon mèg mindig visszajott. Eddig jol birja, Egyèbkènt ez a moci 99 gramm kevesbe melegszik mint a kisebbek korabban. Neked volt gond a melegedesbol?

Idézet Daine eredeti hozzászólása
    Ltomi78 köszi a képeket és szembetünő,hogy jól túl van zsúfolva a tiéd is.
    Azzal a nyílással megoldódott a túlmelegedési problémád?

Csabatex a gép gyórs ha kell,de egész jól belasítható-manőverezhető./hála a C4S-nek/Egyedül a kabin szellőzéssévell adódtak problémáim,amivel ezek szerint csak drasztikus megoldásokkal tudok segíteni!
    Te hogyan oldottad meg?

Üdv,
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Senior Member Mat logója
    Hozzászólás
    1.144

Sziasztok,

tegnap hoztam repképes állapotba - kipróbálásra került - nekem tetszik ... 780 gramm lett a tömege 1300mAh 3s -s akksival. 1800mAh-val is jól elboldogul.

az alapot ez szolgáltatta:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...00mm_pnf_.html

úgy gondoltam, hogy fix rögzítésűre alakítom át a szárnyat és lehetőleg mindent, amit lehet bele teszek (sikerült is nem kis farigcsálással). Szerintem egész jól sikerült:

Az első repítésről:
    - jól irányítható, barátságos szerkezet.
    - mivel az ívelő - féklapok is be lettek építve (kissé feleslegesnek tűnik - ezzel csökkenteni lehetett volna a tömeget) azok is kipróbálásra kerültek. Féklapként egész jól működik.
    - a ráragasztott matricák menet közben elkezdtek leválni - nem kis meglepetést okozva menet közben! - Leszedegetésre kerültek (nem volt túl könnyű).
    - A gépezet toló ereje nem sokkal több mint 350 gramm. Ez elég, ha kézből indítom, kissé kevés, ha fűből futóval indítanám (6X3 -a hátrahajló légcsavar 1550KV -eredeti motor, megfordított tengellyel és kissé átalakított motorral).

Üdv: Laci

MMSZ szám: 3389
    DOE: 2017137

Senior Member
    Hozzászólás
    383
    Üdv!
    Ha valakinek van C4S összeépítése Phantommal és lecserélné másra vagy újabbra akkor megvenném...személyes átvétellel a levegőben

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva