Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 23456
Eredmény: 51 - 53 (53) összesen

Téma: Szélveszély!!!

Re:Szélveszély!!!

Szerintem sokkal olcsóbb és biztonságosabb a felelősségtudat és a repülésről való lemondási képesség az olyan helyzetben, amikor baj lehet. Szélveszélyben nem kell felszállni!
    Amúgy az elveid jók.

Senior Member mcelek logója
    Hozzászólás
    3.045

Olyannyira, hogy van is, aki így repül
    Igaz multikopteres őrültről van szó, kitakarásban így biztosítja a folyamatos vételt és fergeteges videói vannak jutubon :P
    Merevszárnyú esetében leginkább irányított antennát használunk, ott már a távolság miatt is érdemes, de alacsonyabb frekin, pl. 1,2Ghz-en elég böszme egy ilyen patch antenna, 7-8km után meg egy sima GP, nem biztos, hogy elég. Persze fent a magasban akár jó is lehet.
    Vagyunk páran elvetemültek, de nem érdemes kihurcolni egy kis repkedésre a háztartás összes technikáját, bár olykor (többnapos találkozók) előfordul. Saját kárán mindenki megtanulja, mennyit érdemes kockáztatni, ha nem kellően körültekintő. Pont ahogyan magam is jártam, lent kis szél, fent nyíró orkán, pedig megnézhettem volna a windgurun, csak hát az élvezet hajszolása fontosabb volt
    8)
    Hja, lényeges, hogy ha a gép be van állítva jól a robottal, akkor távoli leszállás a failsafe miatt nehézkes, ki kell várni az akku végét és nem biztos, hogy a videónak marad szufla, ha nem külön akkuról megy. Az a fránya fresnel
    FPV, Skywalker; ThomasScherrer FF9; FrSky Taranis, GoPro3 Black on P1Bátraké a szerencse ;-)Styroman gépek

Senior Member deltahf logója
    Hely
    Esztergom
    Hozzászólás
    2.838

Idézet stuncii eredeti hozzászólása
    Ezt ki szerkesztette?
    Hogyan lehet felvinni még. Mert van.
    "akit az Istenek szeretnek, meghagyják örökké gyereknek"

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 23456

Hozzászólás szabályai