Oldal: 1 / 4 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (39) összesen

Téma: 5let a forumhoz

Senior Member
    Hozzászólás
    617

5let a forumhoz

Pont az előbb jött volna jól egy ilyen funkció ami egyszerűsítené és gyorsítaná a forum használatát. Benne voltam egy topikban ami azt hiszem ilyen 450 oldal körül jár... kerestem volna 1-2 információt az adott helyről és azon elmélkedtem milyen jó lenne a "válasz" gomb mellett egy olyan gomb hogy "keresés ebben a topikban". Tudom h a keresés menüpont alatt ki lehet választani hogy milyen témában keressek csak egy ilyen apróság sztem nagyban egyszerűsítené a helyzetet és csökkentené azon hozzászólások számát amelyek a keresés funkció nem használatából adódnak.
    Vélemények?
    Üdv Derik.

Senior Member
    Hozzászólás
    813

Re:5let a forumhoz

Láttam már többször is, hogy ott van a megjelölés olvasatlanként gomb alatt a keresés, de az nem fordult meg a fejemben, hogy az nem csak az adott témában keres :-X
    Traxxas Slash RPM 2wd<br />HK 2,4GHz<br />módosított Himoto 9,5T + EZRUN 60/360A ESC

Senior Member
    Hozzászólás
    617

Topik törölhető

Senior Member
    Hozzászólás
    813

Félreértettél, az tényleg nem csak az adott témában keres Szerintem hasznos az ötlet
    Traxxas Slash RPM 2wd<br />HK 2,4GHz<br />módosított Himoto 9,5T + EZRUN 60/360A ESC

Senior Member Draco logója
    Hely
    Érd, Bp.
    Hozzászólás
    1.536

Idézet Derik eredeti hozzászólása
    "keresés ebben a topikban". nagyban egyszerűsítené a helyzetet és csökkentené azon hozzászólások számát amelyek a keresés funkció nem használatából adódnak.
    Lájkolom a fenti ötletet + megtoldanám egy olyannal, hogy 50-100? hozzászólás alatt, ne lehessen új topikot nyitni. Egyre inkább divattá válik "keresés" és "olvasás" helyett: nyitni egy újat - és ott feltenni az amúgy több helyen is megtalálható kérdéseket.

üdv.
    D.
    Akit az Istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek...

Senior Member
    Hozzászólás
    2.234

Ez azt generálná, hogy a muki nekiáll 100 helyen hülyeséget írni, csak hogy meglegyen a topicnyitáshoz elég hozzászólás.Másrészt pedig nem mindenki hülye.
    &quot;Az idő, amit a rózsádra vesztegettél: az teszi fontossá a rózsádat&quot;

Senior Member
    Hozzászólás
    813

Idézet DiamantTomi eredeti hozzászólása
    Ez azt generálná, hogy a muki nekiáll 100 helyen hülyeséget írni, csak hogy meglegyen a topicnyitáshoz elég hozzászólás.Másrészt pedig nem mindenki hülye.
    Na igen, nem biztos, hogy a kívánt eredményt hozná. Nem mondok nevet, hogy ki volt, 350 hozzászólás körül járt akkor, és mégis valami nagyon alap dologra kérdezett rá. Statisztikájában kicsit feltűnő volt a közel 300 off-topic bejegyzés....

Senior Member
    Hely
    Graz, Austria
    Hozzászólás
    2.307

Az ötletet én is támogatom.
    Üdv. Hasi

Támogatom,teljesen igaz amit írsz
    Axial scx10 Jeep Rubicon<br />Hpi Blitz<br />Nine Eagles Sky Eagle

Senior Member
    Hozzászólás
    2.234

Ezzel azt is kizárjátok aki olyat kérdez, ami még nincs megválaszolva (minden azért nincs itt a fórumon).
    Inkább FAQ-ra lenne szükség, feltűnő helyen, persze ehhez ember is kell aki megírja.Kiváncsi vagyok ahhoz hány embernek lenne kedve.Mert elég konstruktívak vagytok a fórum megváltoztatásában.
    &quot;Az idő, amit a rózsádra vesztegettél: az teszi fontossá a rózsádat&quot;

Oldal: 1 / 4 1234 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva