Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (39) összesen

Téma: 5let a forumhoz

Senior Member
    Hozzászólás
    421

Re:5let a forumhoz

Üdvözlet az oldal szerkeszőinek az elmúlt pár napban akkumlátorokról akartam megtudni a legtöbb infót hogy melyiket érdemes megvenni.

Át olvastam jó pár oldat de mire a végére értem elfelejtettem az elejét :-\
    Eszembe jutott hogy egy másik oldalon láttam a BONCTEREM megoldást ez nagyban meg könnyítené a keresgélést és az adott akkuhoz megtalálnám az összes hozzászólást és véleményt
    ebbe lehetne persze szervók motorok töltők táv ok szabályzók STB....

http://www.sportmotor.hu/teszt/all/ erre gondoltam elég lenne megnyitni aztán az user ek feltöltenék adatokkal

Röviden ennyi

Üdvözlettel:Sn4k3
    Röpködni szeretnénk <br /><br />Rituper Zsolt a becsületes nevem<br /><br />+36702829468 a tell számom

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Telefon
    06308284491
    Hozzászólás
    465

egy oylan merült fel bennem (nem tudom volt e már valahol), hogy ugyan mégis miért kell az általám indított témában bejelölnöm, hogy kapjak kommentről értesítést?? hát ha én segítséget kérek eladok elismerést várok stb stb akkor csak tudni akarnék róla ha írtak hozzá... hisz ezért hoztam létra a témát!!!DD
    -HPI BAJA 5SC SS

Junior Member Zlin logója
    Hozzászólás
    23

Olyan jó lenne az ha a fórumtársak a profiljukban a tartózkodási helyet legalább település, falu, kisközség, nagyközség, város szintjén megadnák....
    Sok esetben sokat segítene...

Senior Member blaskojanos logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    938

Idézet _Zsolt_ eredeti hozzászólása
    Olyan jó lenne az ha a fórumtársak a profiljukban a tartózkodási helyet legalább település, falu, kisközség, nagyközség, város szintjén megadnák....
    Üdv mindenkinek!
    Én már több oldalon felvetettem, hogy azt még megértem ha valaki szégyenli a nevét de legalább a települést írja ki. Szerintem is sokat segít és fölösleges kérdésektől mentesít mert lehet, hogy 2 modellező épp a szomszéd településen él és nem is tudnak egymásról. Szerintem ezt a bejelentkezésnél kötelezővé kellene tenni / tudom aki olyan úgy is marhaságokat írna be de legalább egy pár ember odafigyelne aki elsiklik felette/.

Senior Member
    Hely
    Bp
    Hozzászólás
    959

+1
    Nem kéne privit írni, hogy hol lehet átvenni személyesen ha valamit hirdet pl. egy fölösleges üzitől máris megkímélne sok felhasználót ha látni lehetne a lakhelyet vagy tartózkodási helyet.
    Legyen kötelező, akinek nincs annak warn vagy 1 hét ban aztán kap egy hetet kitölteni a profilt aztán ha akkor sem sikerül akkor kitiltás és kész. Ráadásul ez tényleg könnyen szűrhető, nem több 1 óra melónál ha van a modoknak ilyenhez jogosultságuk, ha nincs akkor meg az admin tehetne érte picit...

Senior Member hemi426rt logója
    Hely
    Gyál
    Telefon
    06707752327
    Hozzászólás
    644

Idézet WestBam eredeti hozzászólása
    +1
    Nem kéne privit írni, hogy hol lehet átvenni személyesen ha valamit hirdet pl. egy fölösleges üzitől máris megkímélne sok felhasználót ha látni lehetne a lakhelyet vagy tartózkodási helyet.
    Legyen kötelező, akinek nincs annak warn vagy 1 hét ban aztán kap egy hetet kitölteni a profilt aztán ha akkor sem sikerül akkor kitiltás és kész. Ráadásul ez tényleg könnyen szűrhető, nem több 1 óra melónál ha van a modoknak ilyenhez jogosultságuk, ha nincs akkor meg az admin tehetne érte picit...
    Sziasztok!

Warn meg ban? Most csak viccelsz ugye? A szabályzatot nem képesek elolvasni, köszönni nem tudnak, egy értelmes hirdetést nem bírnak feladni, a beleböffentés ész nélkül az megy mindenhova, a privát üzenetben is a tárgy kitöltése kész kihívás, a profil vajon mi kérdést meg sem említem, rengeteg hirdetés rossz helyen van, mert a fáradságot nem veszik, hogy megnézzék hova is pottyantják le a topic-jukat, a dupla tripla regis illetőket meg sem említem, ki ellenőrizné, hogy valós e a település amit beír ha beír (illetve a többi adatot)? Elnézést ha kicsit erős amit írtam, tisztelet a kivételnek, félre ne érts nincs bajom veled. Sajnos előbb olvasni kell őket megtanítani utána jöhet a többi és ha az is meg volt, akkor az ilyen bonyolult dolog mint a település.... Még egyszer: tisztelet a kivételnek!
    Losi Comp Crawler HPI Baja 5B SS Team Durango DNX408T-E,
    Undorítóan rengeteg alkatrész, rengeteg autóhoz.

Senior Member
    Hely
    Bp
    Hozzászólás
    959

Idézet hemi426rt eredeti hozzászólása
    Sziasztok!

Warn meg ban? Most csak viccelsz ugye? (Nem)A szabályzatot nem képesek elolvasni (Én sem tettem mégis tudom kb. mi az illem ha "vendégségben" vagyok), köszönni nem tudnak (Mostanság nem "divat"), egy értelmes hirdetést nem bírnak feladni (100 hsz alatt lehet nem is kellene engedni nekik), a beleböffentés ész nélkül az megy mindenhova (néha jogosan sokszor aktív felhasználók ok nélkül teszik, erre nem létezik megoldás), a privát üzenetben is a tárgy kitöltése kész kihívás (én sem szoktam, általában tudok kerek mondatokat írni így kiderül abból is mi után érdeklődöm és most nem a: "mennyi az alja" mondatra gondoltam ami ellenben a köszönéssel mostanában fénykorát éli és divatos), a profil vajon mi kérdést meg sem említem (Regisztrációnál legyen kötelező megadni, ennyi. Ha kamut ír be akkor sem lesz előrébb de legalább lesz ott valami), rengeteg hirdetés rossz helyen van, mert a fáradságot nem veszik, hogy megnézzék hova is pottyantják le a topic-jukat (aktív moderáció kellene, keményen fogva a bénákat törölni a rossz helyen lévő topicot, privit neki, hogy törölve lett mert nem a helyén volt és kész mentségükre szóljon lenne vele meló mert van ilyen bőségesen), a dupla tripla regis illetőket meg sem említem (szintén aktív moderáció segíthet rajta csak, szó nélkül törölni a regisztrációit akinek több is van és bannolni az oldalról mondjuk fél évre, hátha picit idősebben máshogy áll a dologhoz), ki ellenőrizné, hogy valós e a település amit beír ha beír (illetve a többi adatot) (kamuzza be, de akár ki is tölthetné korrektül, telszámot én sem írtam bele de mi értelme kamuzni vele???)? Elnézést ha kicsit erős amit írtam, tisztelet a kivételnek, félre ne érts nincs bajom veled (úgy érzed ebből valami vonatkozik rám? Mert én nem ). Sajnos előbb olvasni kell őket megtanítani (azért én erőltetném az írástudást is mert ez is aktuális sajnos) utána jöhet a többi és ha az is meg volt, akkor az ilyen bonyolult dolog mint a település.... Még egyszer: tisztelet a kivételnek!
    Bocsi telefirkáltam de így egyszerűbb válaszolni. Ki lehet szűrni sok fölösleges felhasználót és sok hibát de ezekhez idő kell és aktív moderáció. Amíg ezek nincsenek... addig nyílnak ide a topicok teljesen feleslegesen. De ellenpéldának ott van a multikopter fórum, jött egy nem közéjük illő aztán ki is lett tiltva, ennyi. Amúgy tényleg lehetne egy alap teljesen kezdőknek szóló fórum ahol a "lúzer" kezdők feltehetnék a bugyuta kérdésüket aztán ott lehetne offolni meg megnyitni ugyanannak a kérdésnek a 3000. topicot is nem belerondítva a többi fórumba, persze ez is nehéz de vannak itt páran ilyen félistenek, ez a dolguk És ezzel egy moderátort sem szeretnék minősíteni mert emberből vannak meg nincs is sok belőlük de az első lépést nekik kell megtenniük a nem megfelelő userekkel kapcsolatban ha itt rendet szeretnének.

Senior Member blaskojanos logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    938

Üdv mindenkinek!
    Csak egy ötlet, az új belépőknek nyitni egy oldalt és legalább egy hétig névvel címmel látható lenne,kategória megjelölésével, mivel foglalkozik , hol modellezett stb. hozzá lehetne szólni,,--- ki ismeri. Szerintem ez jobban kiszűrné mint akármilyen moderátori trükk. A nyilvánosság az nagy dolog,---név és cím nélkül nagy legények az emberek de ha be kell mutatkozni akkor visszahúzódnak mert félnek a következményektől. Akinek nincs takargatnivalója az leírná a nevét és a települést is. Ez csak egy ötlet. A helyesírásról meg annyit, hogy csak meg kellene nézni a szöveget elküldés előtt,--mennyi piros vonal van és addig javítani amíg eltűnik,-- ez nem olyan bonyolult.

Moderátor bakelit.forest logója
    Hely
    Bradenton - Florida
    Telefon
    +1 941 225 1784
    Hozzászólás
    1.717

Idézet shinter8 eredeti hozzászólása
    egy oylan merült fel bennem (nem tudom volt e már valahol), hogy ugyan mégis miért kell az általám indított témában bejelölnöm, hogy kapjak kommentről értesítést?? hát ha én segítséget kérek eladok elismerést várok stb stb akkor csak tudni akarnék róla ha írtak hozzá... hisz ezért hoztam létra a témát!!!DD
    sziasztok!

Andris, erre megoldás:

jobb fent az avatarod mellett: "új válaszok"

ahová írtál, azok ott mind megjelennek, beleértve a saját topikjaidat is.

a másik témához meg:
    azért azt ne felejtsük el, ez egy fórum, nem pedig nyilvántartó hivatal!
    a piacon sem bemutatkozás és bratyizás van, hanem vásárolnak, nézelődnek emberek.
    a modor ingyen van, de sokan akkor sem élnek vele.
    részemről én is jobban szűröm azon nickeket, akiknek teljesebb a profilja, de ez a jog mindenkinek adott.
    az az egy felesleges kérdés pedig szerintem belefér, hogy ki hol van.

ha valaki privátban ír, és sutyi a stílusa, nem foglalkozom vele.
    a tárgyat én is hiányolom, de sokszor én is elfelejtem, emiatt nem ítélnék el senkit.
    a legtöbb levelező kliens figyelmeztet elküldés előtt, én is ahhoz vagyok szokva. (esetleg lehetne itt is)

amikor én jöttem csak egy embert ismertem, előtte nem modelleztem, nem volt semmim.
    és? akor nem is lehettem volna itt?
    vagy nem adhattam volna fel hirdetést?
    és, ha épp kerestem volna valamit? mint ahogy találtam is sokmindent...

ugyan.... kicsit túl van ez misztifikálva.
    szerintem működik a "természetes" szelekció. mindenki elkezdte valahogy.

aki nem ide való, úgyis kihullik.

bár, félve jegyzem meg, sokkal komolyabbnak kellene lennie a moderálásnak.
    (írhattam volna úgy is, lehetne komolyabb, de szerintem már szükséges lenne)

baráti üdv,
    forest

" a kefés motor, olyan.......... olyan dízel...."

Axial SCX-10 Honcho
    Kyosho Mercedes AMG FLUX
    Losi JRX-S Type R
    Tamiya TRF-417

-spektrum DX3S-

Senior Member
    Hely
    Vép
    Telefon
    06203594440
    Hozzászólás
    1.290

üdv fórum szerkesztő

egy igen jelentős és építő jellegő dolgot írnék le.
    ha mondjuk van egy 300 oldalas topid és tudom hogy valahol 150-160 as oldalon van amit keresek, akkor csak kettesével lehet lépegetni az oldalak között.

soha semmi bajjom nincs az oldallal nekem nagyon tetszetős és kezelhető , de ez egy idegesítő probléma, már már utálom pörgetni a lapokat.
    nem lehetene megoldani valahogy úgy mint az rc-groupson? hogy lenne elötte meg mögötte pár oldal meg mindjuk egy nagyobb lépték.

jó lenne ha ezt meg lehetne oldani mert ez így egy...... ................ ........... ........ ........ gondold oda amit szeretnél (ne szép szavakat)

a fórum egyre népszerűbb és egyre töb topik van ami folyamatosan pörög, lassan elkerülhetetlen lesz ez a lépés, bár én úgy vélem hogy már vagy évek óta meg van késve. mivel konkrét dolog nincs ezrét a keresés menü esélytelen , (meg amúgysem azt hozza be )
    remélem nem egy nagy kérés!
    üdv
    Den
    Symbolic F3k project

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve