Oldal: 3 / 238 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (2377) összesen

Téma: Szentes RMBK

Senior Member Vili logója
    Hely
    Szentes, Csongrád megye
    Telefon
    70/374-1773
    Hozzászólás
    2.285

Re:Szentes RMBK

Szeva Ádám, jó hogy bekukkantottál ide! Nektek nem kell addig menni, elég lesz ha most tavasszal, meg majd a nyári találkozón megtiszteltek minket Ancsával meg Bakával.
    Az örök habozó! Nameg Funcopter forever!

Kiemelt fórum támogató
    Hely
    Kecskemet, Oman
    Hozzászólás
    925

Adam!
    Hidd el megeri lejonni ezrta poriert is !!
    Csak nezd meg Vilit a kepeken mekkora poha van rajta!! :P :P :P :P :P Szegeny Misibacsi szegyelte is magat mert a bogracsbol szedtuk ki a Vili fejet, olyan mohon evett :P :P :P :P :P :P :P.
    Igerem lesz meg ilyen fozosdi osszejovetel. APPME-nel is csinalunk legalabb ket ilyen osszejovetelt es mihozzank is tervezunk hasonlokat. Ez jol osszekovacsolja a modellezesert rajongo emberkeket!!
    Udv
    Joco
    Ajándék lónak ne nézd a gyomrát - mondták a bölcs trójaiak. A joszivu balfek!!!<br />tel: 70-5806188

Hely
    Szentes, Csongrád megye
    Telefon
    70/374-1773
    Hozzászólás
    2.285

Mondjuk igazat kell adjak Dreco69-nek, de az a bográcsból fej kiszedősdi kicsit erős volt!! ;D ;D Az isteni pörijük megéri azt a +40 km-ert! A csapat összekovácsoló erejében is hiszek.

Kiemelt fórum támogató
    Hely
    Kecskemet, Oman
    Hozzászólás
    925

Idézet Vili eredeti hozzászólása
    Mondjuk igazat kell adjak Dreco69-nek, de az a bográcsból fej kiszedősdi kicsit erős volt!! ;D ;D Az isteni pörijük megéri azt a +40 km-ert! A csapat összekovácsoló erejében is hiszek.
    Na jo, elnezest kell kernem, mert fizikalisan nem a bogracsbol szedtuk ki a fejet, de ami igaz az igaz a pori istenien szokott sikerulni es az osszekovacsolodas meg kell ebbem a feszult politikai legkorben. Ja es ami a legfontosabb milyen jot beszelgetunk es repulunk ilyen taborozaskor. Megy a hulyeseg, az okoskodas es az ugratas. Igaz Vili?!
    Ajándék lónak ne nézd a gyomrát - mondták a bölcs trójaiak. A joszivu balfek!!!<br />tel: 70-5806188

Senior Member
    Hozzászólás
    528

Józsikám nekérjél elnézést, igazadvan.Mikor nállatok voltunk, úgykellet csitítanom a kapuba, tönkretette a csengődet, és kiabált hogy kávét!!!!!
    Azótais szégyellem magam miatta. :'( :'( :'(
    Alig várom hogy Orbán Józsi írjon, majd az adná neki az ívet. ;D ;D ;D
    Egyszer fennt......hoppá lent!

Hely
    Szentes, Csongrád megye
    Telefon
    70/374-1773
    Hozzászólás
    2.285

Na Misi, ez nem volt szép tőled, de most már mindegy. Mindez azért volt mert oda úton annyira felidegesítettél! ;D AzOrbánJózsival meg ne fenyegessééééé!!!! ;D ;D Nem félek tőle.......ám! :P

Elkészült a szerelő konzolom:

Habrepcsikhez tökéletes, de szerintem 3-4 kg-ig simán terhelhető.

Kiemelt fórum támogató
    Hely
    Kecskemet, Oman
    Hozzászólás
    925

Tesokam,
    Nagyon baba lett a tartocska. :P Hasznald egeszseggel. Remelem szetszedhetore csinaltad meg! Mar csak a szallitas miatt gondoltam volt. Amugy most jott ertesito email a Hobbykingtol, hogy postara adtak a cumokat amiket rendeltunk, kozte a te akkuid is. Sajna csak 2 db jon igy elsore mert a 4 db ugy megnyomta volna a postakoltseget, hogy szegyelnem elkerni a mindenkitol a raeso reszt. Nekem majd fog kellenei meg akku es lehet Pistinek is, majd akkor hozzateszem ahoz a rendeleshez a maradek 2 db akkudat.
    udv
    Joco

Kiemelt fórum támogató
    Hely
    Kecskemet, Oman
    Hozzászólás
    925

Na Misi, ez nem volt szép tőled, de most már mindegy. Mindez azért volt mert oda úton annyira felidegesítettél! ;D AzOrbánJózsival meg ne fenyegessééééé!!!! ;D ;D Nem félek tőle.......ám! :P

Elkészült a szerelő konzolom:

Habrepcsikhez tökéletes, de szerintem 3-4 kg-ig simán terhelhető.
    Tudod Misibacsi , ez termeszetes reakcio Jocitol. A csengot mar kicsereltem, majd leverem rajta az arat :P :P :P :P :P
    Amugy barmikor jottok a kave frissen lefozve var benneteket.
    Mire hazaerek remelem a megrendelt cuccok isvarni fognak majd otthon. Ha at tudtok jonni erte es lesz idom is akkor egy kis motorjaratassal kezdjuk a kavezast. Beroffentjuk a nagy Yakkot :P
    Udv
    Joco

Hely
    Szentes, Csongrád megye
    Telefon
    70/374-1773
    Hozzászólás
    2.285

Jocikám! Nagyon szépen köszönöm az akkuk megrendelését. Ezzel a 2 akkuval is már simán ki lehet menni a reptérre ha viszem a kisebb gépeket is.

Szerintem annak a csengőnek nincs is semmi baja, de kifizetem és lásd milyen nagy lekű vagyok még ennek ellenére is engedem hogy elverj!!! ;D ;D

Köszi az elismerő szavakat az állványra, igen szétbontható, gondoltam erre is! Ki béleltem az alu koffert a távnak, nem volt 1xű ( ;D ) sem megszerezni sem bele vágni a szivacsot, de jól sikerült és végre gond nélkül szállíthatom a távom.

Kiemelt fórum támogató
    Hely
    Kecskemet, Oman
    Hozzászólás
    925

Szerintem annak a csengőnek nincs is semmi baja, de kifizetem és lásd milyen nagy lekű vagyok még ennek ellenére is engedem hogy elverj!!! ;D ;D

Köszi az elismerő szavakat az állványra, igen szétbontható, gondoltam erre is! Ki béleltem az alu koffert a távnak, nem volt 1xű ( ;D ) sem megszerezni sem bele vágni a szivacsot, de jól sikerült és végre gond nélkül szállíthatom a távom.
    Na alakulnak akkor a dolgaid fejlesztes teren.
    A csengot meg majd megbeszeljuk :P :P :P csak ugy mint a verest :P :P :-*
    udv
    Joco

Oldal: 3 / 238 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva