Oldal: 363 / 376 ElsőElső ... 263313353359360361362363364365366367373 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.621 - 3.630 (3760) összesen

Téma: DJI Naza FC

Senior Member P_Taki logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    223
    Fél gáz felett kell csak emelkednie, alatta süllyed.
    A barométer értékeli, hogy a talajon van, ezért van csak alapgáz.

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI NXT-L29 eszközömről
    Taki
    Emax 250 Pro, Naza-M Lite, FPV, OSD.
    Úgy repülök, ahogy a fény terjed. Egyenes vonalban.

Senior Member Hetes logója
    Hely
    Bp
    Telefon
    309872223
    Hozzászólás
    381
    Firmvare után megváltozik rajta minden? Ezt nem értem. Egy3000 aksit nem sikerült leneritenem de már 3x törtem össze. Nekem azt mondták itt a forumosok hogy ha nem akarom összetörni a gépemet vegyek dji naza vezérlőt.
    Jelenleg rongyá' van ragasztva a gépem.
    Úgy látszik képtelen vagyok segítség nélkül beállítani.
    Segítene valaki?

Senior Member systemax logója
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    110
    Hol laksz?

Hely
    Bp
    Telefon
    309872223
    Hozzászólás
    381
    Budapest. 12ker.

Senior Member systemax logója
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    110
    Az kicsit messze van Kecskeméttől...

Hely
    Bp
    Telefon
    309872223
    Hozzászólás
    381
    Esetleg mesenger kicsit gyorsabb mint a fórum.

Senior Member
    Hely
    Kiskunhalas
    Telefon
    302077735
    Hozzászólás
    452
    Idézet Hetes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Firmvare után megváltozik rajta minden? Ezt nem értem. Egy3000 aksit nem sikerült leneritenem de már 3x törtem össze. Nekem azt mondták itt a forumosok hogy ha nem akarom összetörni a gépemet vegyek dji naza vezérlőt.
    Jelenleg rongyá' van ragasztva a gépem.
    Úgy látszik képtelen vagyok segítség nélkül beállítani.
    Segítene valaki?

Mi a hibajelenség, illetve ami miatt összetöröd a gépet?
    Gondolom 2.2-re frissítés alatt azt érted hogy 2.2 assistant, és 4.02 fw van a vezérlőn...?
    A 4.02 fw manualját gondolom nem olvastad el, azzal kéne kezdeni, abban minden le van írva részletesen.
    A nazanak alap gain értékekkel is biztonságosan kéne repülnie...

Senior Member
    Hely
    Vasalja
    Hozzászólás
    1.353
    Idézet voodoo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi a hibajelenség, illetve ami miatt összetöröd a gépet?
    Gondolom 2.2-re frissítés alatt azt érted hogy 2.2 assistant, és 4.02 fw van a vezérlőn...?
    A 4.02 fw manualját gondolom nem olvastad el, azzal kéne kezdeni, abban minden le van írva részletesen.
    A nazanak alap gain értékekkel is biztonságosan kéne repülnie...
    GPS-el legalábbis, feltéve ha rendesen van kalibrálva minden.

Hely
    Bp
    Telefon
    309872223
    Hozzászólás
    381
    Nekem is volna nehany kerdesem.
    1:. Minden esetben lekapcsol a motor 10% gaz alatt???
    2: mindig liftezik ez a sz@r?
    3: tud ez annyira stabil lenni mint az APM rosz beallítasokkal?
    (Berepultem egy gesztenyefa agai koze es ott bujocsaztam, ruhaszarito kotelek kozott vertikalisan szlallomoztam es 10cm pontossaggal vezettem a kerti osvenyen a bokrok kozott. Pedig tudtam hogy nincs profin beallitva. (Ahhoz sem kaptam segitseget mert tul bonyolult volt es senki nem akart szarakodni vele.)

Akkor javasoltak hogy vegyek dji_t aval majd boldogulok!
    Nem hittem volna hogy egy ennyire primitiv programmal mint az asistant nem sikerul beallitani!

Szoval:
    Assistant 1.0 : 3cella iszonyu ideges volt a gep probalkoztam a gain ertekekkel de lezuhantam mert 10% ala mnt a gazkar. Aztan javasoltak hogy tegyek 2v fw t ra az majd jobb lesz.
    Assistant 2.2. 4 cella kivittem proba: elinult felfele nem reagalt a gazra deaktivalni kellett a motorokat( amugy is lezuhant volna ha lent tartom a gazt)

4.02 fw.....csak 50% gaznal villog a manual....alatta felette **---**------**--- villog a sarga. A led tablaban nem talaltam ilyent. A GPS az assistantban ki volt kapcsolva.
    Azert proba,:azt hittem valtozott a jelzes is. Felemelkedett 1.5m re es hanyatvagta magat egy kis gondolkodas utan. Be a bokorba.

Minden frissites utan kalibraltam mindent.

Firmware visszarak 2.2. Illesztőprog aztan mar nem is kapcsolodik.

Hát csak ennyi a bajom.

Senior Member
    Hely
    Kiskunhalas
    Telefon
    302077735
    Hozzászólás
    452
    Idézet Hetes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is volna nehany kerdesem.
    1:. Minden esetben lekapcsol a motor 10% gaz alatt???
    2: mindig liftezik ez a sz@r?
    3: tud ez annyira stabil lenni mint az APM rosz beallítasokkal?
    (Berepultem egy gesztenyefa agai koze es ott bujocsaztam, ruhaszarito kotelek kozott vertikalisan szlallomoztam es 10cm pontossaggal vezettem a kerti osvenyen a bokrok kozott. Pedig tudtam hogy nincs profin beallitva. (Ahhoz sem kaptam segitseget mert tul bonyolult volt es senki nem akart szarakodni vele.)

Akkor javasoltak hogy vegyek dji_t aval majd boldogulok!
    Nem hittem volna hogy egy ennyire primitiv programmal mint az asistant nem sikerul beallitani!

Szoval:
    Assistant 1.0 : 3cella iszonyu ideges volt a gep probalkoztam a gain ertekekkel de lezuhantam mert 10% ala mnt a gazkar. Aztan javasoltak hogy tegyek 2v fw t ra az majd jobb lesz.
    Assistant 2.2. 4 cella kivittem proba: elinult felfele nem reagalt a gazra deaktivalni kellett a motorokat( amugy is lezuhant volna ha lent tartom a gazt)

4.02 fw.....csak 50% gaznal villog a manual....alatta felette **---**------**--- villog a sarga. A led tablaban nem talaltam ilyent. A GPS az assistantban ki volt kapcsolva.
    Azert proba,:azt hittem valtozott a jelzes is. Felemelkedett 1.5m re es hanyatvagta magat egy kis gondolkodas utan. Be a bokorba.

Minden frissites utan kalibraltam mindent.

Firmware visszarak 2.2. Illesztőprog aztan mar nem is kapcsolodik.

Hát csak ennyi a bajom.
    1. Immediately módban mindig,
    Intelligent módban, repülés közben csak akkor, ha 70 foknál nagyobb a gép dőlésszöge bármely irányban, és közben 10% alatt van a gáz, vagy leszállás után 3mp-el, ha 10% alatt a gáz...
    A 4.02 fwnél a gázkarral nem fordulatszámot állítasz, hanem emelkedési/süllyedési szándékot. Élesítés után alapjáraton pörög ha 10-50% a gáz, alatta leáll 3mp múlva, felette elkezd emelkedni, de akkor sem a fordulatszámot állítod, hanem az emelkedés intenzitását, ha visszahúzod 50%ra, lebeg az aktuális magasságon( gps módban aktuális pozíción) ha lentebb húzod, süllyed, ha tökre lehúzod szabadesés van vízszintezéssel, ha leszálltál, és lehúzod a gázt, 3mp múlva leáll...

2. Liftezés Vertical gain-al állítható...

3. Tud, bár soha nemvolt apm-em, de jóideje használom a naza-t , és atomstabil...

Két sárga villogás: atti mód, vmelyik stick nincs középen, 1 sárga: stickek középen

Szabik egyesével vevőről kalibrálva vannak teljes gázútra?!!!

Az alapjárati fordulatot a progiban tudod változtatni adott konfighoz, ha esetleg sok lenne...
    Amiket írtam atti és gps módra vonatkoznak, manualban nem használtam, nem is fogom...

Itt a leírása a 4.02fw-nek, ebben le van minden írva:

http://dl.djicdn.com/downloads/nazam...e_v1.26_en.pdf

Oldal: 363 / 376 ElsőElső ... 263313353359360361362363364365366367373 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva