Oldal: 21 / 21 ElsőElső ... 111718192021
Eredmény: 201 - 204 (204) összesen

Téma: Kérdezz-felelek elektromos impellerekről

Senior Member Karajev logója
    Hely
    Tirol
    Hozzászólás
    3.812
    Sziasztok,

Ebböl a90mm -es impellerböl rendeltem a gyári müanyag helyett.6cella 6000mah -rel fogom hajtani.

https://www.hobbyking.com/hobbyking/...dProduct=45883

A kérdésem az lenne hogy az impeller és a fúvöcsö közötti hézagot mivel illik tömíteni?
    Elöre is köszönöm a választ.

üdv,Gábor
    "GW Slick 540 - AxiGold" / "Extra 330 RR"" /"E339 EDF Jet" / "Sebart Avanti S EDF" / " Spektrum"

Senior Member
    Hozzászólás
    107
    hali.. mint irtamm oda ugyan olyan csö,,vagy közdarab kell,, van aki bilincssel,van aki ragasztószalaggal rögziti,,olyanról nem tudok hogy nincs semmi...nekem olyan hoszzu volt gyárilag a csö hogy 20mm ert ráért az implerrere,mikor cseréltem bajban voltam mert azt kifüzni onnan lehetetlen...ezért vágtam a törzsre egy nagyobb ablakot.. de azt is viszza kell csinálni.. hát én többet nem tudok hozzáfüzni,, esetleg nézz meg videokat ki hogyan épiti be ..üdv.

Senior Member Karajev logója
    Hely
    Tirol
    Hozzászólás
    3.812
    Idézet karbonman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hali.. mint irtamm oda ugyan olyan csö,,vagy közdarab kell,, van aki bilincssel,van aki ragasztószalaggal rögziti,,olyanról nem tudok hogy nincs semmi...nekem olyan hoszzu volt gyárilag a csö hogy 20mm ert ráért az implerrere,mikor cseréltem bajban voltam mert azt kifüzni onnan lehetetlen...ezért vágtam a törzsre egy nagyobb ablakot.. de azt is viszza kell csinálni.. hát én többet nem tudok hozzáfüzni,, esetleg nézz meg videokat ki hogyan épiti be ..üdv.
    Köszönöm abszolut érthetö!A tegnapi hozzászólásból ennyi infó nem jött le.

üdv,Gábor
    "GW Slick 540 - AxiGold" / "Extra 330 RR"" /"E339 EDF Jet" / "Sebart Avanti S EDF" / " Spektrum"

Member
    Hozzászólás
    79
    Sziasztok!
    Keresek 64mm EDF-et egy szu37-es depron modellbe.Tudtok-e ajánlani olyat amit már kiprobáltatok és tudja ami gyári leírás mutat.A gép súlya 810gram hajtáslánc nélkül,két EDF-es lenne.
    Üdv:Gábor
    BUÉK!!!!

Oldal: 21 / 21 ElsőElső ... 111718192021

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve