Oldal: 19 / 21 ElsőElső ... 915161718192021 UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (204) összesen

Téma: Kérdezz-felelek elektromos impellerekről

A képet az RcPilot.hu tárolja.
    itta fuvócsövem az inpelerek ha minden igaz pár nap és a kezemben vanak, az inpeler gyári adatok szerint 650 gramot tolnak darabonként. ha meg jön az inpelerr mérni fogom mérlrgrl as tolóerőt, csak azt nem tudom hogy ugyebár állohejzetben nem ugyan az minnt mondjuk menetszél rásegitségével.de jövöhéten mr töbett tudok rolla mondani.
    A fuvócsövek 50 miliröl indulnak és 40 re szükül 150 miliméteren, sajnos a belseje nem sikerült valami tul simára
    A természet minden esetben meg bosszulja pusztítóját "by stunci"

Volna még egy kérdésem , az inpelerekhez van külön szabályzó? vagy jó hozzá akár ez is ??
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...arehouse_.html
    itt az inpeler linkje
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...arehouse_.html

Senior Member
    Hozzászólás
    106
    Tudja amit kell, de én könnyebbet választanék, mert ez csak 20 grammal könnyebb mint az impeller, a két esc 140 g !

Senior Member
    Hozzászólás
    106
    Ha sima belső felületet szeretnél, üveglapra laminálj egy kb 90 g-os üvegszövetet, és abból szuper tükör felületű csövet tudsz készíteni.

Decemberben meg esztergáltam a magot a HK oldalárol se szedett méretek alapján hát az egy kicsit téves volt , igy kicsi az inpeler foglalata, igy majd csak augusztusban megyek haza, és akor legfeljebb csinálok egy új sablont, de ami a legjobban izgat az hogy a lapátok és a ház között kb 1,5 milis hézag van oldalanként, gondoltam rá hogy hogy 1 milis balzát bele hajtok egyett, igy csökentem azt a hézagot. szerintetek használ rajta valamit ??? vagy nem, foglalkozak azza l a hézagal ?

na most vagyok a leg nagyobb dilemába .
    az inpelerek gyári adatok alapján 650 gramot kell hogy toljon, be építetem a gépbe, fuvocsö nélkül 320 gramot tolt, ugy hogy anyi levegöt szivott amenyit akart, ugyanis nem volt elöte semi. vagy a gyári adat akor érvényes ha a levegöben van menet szél ??

Senior Member
    Hozzászólás
    106
    Megpróbálnám a fúvócsővel. A kilépő keresztmetszet helyesen impeller belső keresztmetszet mínusz a motor keresztmetszete. Így lesz maximális a kilépő légsebesség.

Én a A-SPEC- NANO 65 C-s akkuval próbálkoznék, a két impeller miatt minimum 2600 mAh kapacitással. Nem megfelelő akku esetén terhelés alatt leesik a feszültség, így az áram is, a tolóerő pedig alulról fogja nézegetni a béka se....t !

T

Senior Member
    Hozzászólás
    106
    http://www.vizgep.bme.hu/letoltesek/.../propeller.pdf

Itt van egy ábra, rögtön az első, mely a nyomáseloszlást mutatja !

egy inpelert probáltam 2600 aksival. A végsö aksi az 4000 MAH a 30 c akrira gondoltam, mivel a Gyári fogyasztása 26 A / DB
    de ami nagyon agaszt nem tudom elkébzelni hogy egy fuvócsö meg duplázni a teljesitményt, de etöl fügetlenül meg fogom csinálni az új fuvó csöveket.

Oldal: 19 / 21 ElsőElső ... 915161718192021 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve