Oldal: 20 / 21 ElsőElső ... 10161718192021 UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (204) összesen

Téma: Kérdezz-felelek elektromos impellerekről

Senior Member
    Hozzászólás
    106
    3000 65C okosabb ! Nem a teljesítményt, hanem a tolóerőt kell duplázni, azaz a hatásfokot .

meg csinálom a fuvocsovet hozzá
    proba padra meg szerintem az ithol lévő 2600 4s 30 C aksi is meg teszi , igen el irtam, a toloerüt kéne meg duplázni hogy közel legyek ahoz amit a gyár ír , de egy fuvocsövel szinte kizártnak tatom hogy el tudom érni,
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...arehouse_.html
    örola van szó, most még azon törpölök hogy azt a oldalanként 1,5 milis rést ami a lapát és a ház között van ezt le csökentem ,5 milire,+ fuvocsó, hátha igy ki tudom belöle csikarni az 500 gramot, a mostani 320 helyet
    A hézag csölentést meg ugy gondoltam hogy esztergálok bele egy gyürüt
    A természet minden esetben meg bosszulja pusztítóját "by stunci"

Senior Member
    Hely
    Kaposvár
    Telefon
    70/3146873
    Hozzászólás
    229
    Szia!

Nem tudom, hogy milyen hosszú a cső, amire szükséged van, de szerintem túlbonyolítod ezt az egészet....
    Keress egy papír írószer boltot és vegyél egy műanyag iratrendezőt... arra gondolok, ami olyan mint egy sima irat tasak, csak 0.3-as vékony fóliából van. ha ezt ketté választod és
    feltekered, ott a pille könnyű kifúvód, kb 1 perc alatt. A tekerés eltolásával, be tudod állítani a cső végein az átmérőt. húzol rá egy csik celuxot és kész.
    Ha nem találsz ilyent, akkor vékony rajzkarton és celux kombinálásaval, ugyanezt kapod. Neked ott a kész test, a csőnek nincs tartó szerepe, csak a levegő áramlást szabályozza.
    Ezzel a módszerrel, pillanatok alatt tudsz kisérletezni, mi az optimális kilépő átmérő,,,,

sok sikert
    n.
    minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik..

Köszönöm eszembe nem jutott volna, baromira jó ötlet meg is fogom csinálni
    Mondjuk holnap már meg érkezik a fuvócső. de etöl fügetlenün a lapát és a test közöti hézagot le akarom csökenteni

Senior Member
    Hely
    Kaposvár
    Telefon
    70/3146873
    Hozzászólás
    229
    Ha utánna olvasol a hézagolásnak, akkor valahol megtalálod...

valaki eltöltött úgy 3 órát, eme nemes művelettel és megcsinálta a hézagot... Az eredmény magáért beszélt, semmi nem változott.

rakd össze a cuccot, és cső kiömlő átmérővel variálj. ezzel a módszerrel, percek alatt tudod változtatni a paramétereket. személyes tapasztalat, hogy nem érdemes nagyon vissza folytani.

nekem most készült el, egy 120cm-es dupla impelleres szu 27, de még várjuk vele a jó időt. Eddig úgy néz ki, hogy kézből el fog emelkedni, de ott 1000g-ra jut 1400 tolóerő...

igen itt kezdödött nekem is a probléma a gébe nem tehetek csak 50 inpelert 2 DB, a gép suja kb 1400 gramnál fog megálni a gyári adatok szerint az inpeler tud 650 gramot
    boldog is foltam, de mikor fel tetem a mérlegre akor derünk ki hogy üresen tol 320 gramot. na és itt estem kétségba 650 heljet csak 320 gram /DB

Senior Member
    Hely
    Kaposvár
    Telefon
    70/3146873
    Hozzászólás
    229
    hááát ez nem túl bíztató arány...

Fejlemény .( fuvocsövel max 400 gramot tudtam kicsalni, Ami még agaszt hogy 2 tartományban vibráció lép fel az inpelerben, egy elég alacsony fordulaton, és a max fordulat közelébe, nagyon tartok töle hogy elöbb utobb szét fog robani ugyhogy a HK inpeler nem igazán nyerte el a tetszésem, igaz van egy 70 milis HK inpelerem ami tökéletesen mükszik
    de ez a kicsike valamiért gázos, ki centiroznám, de gözöm nincs rolla hogyan kelene

Senior Member
    Hely
    Kaposvár
    Telefon
    70/3146873
    Hozzászólás
    229
    az menet közben több lesz...

én is atol tartok tudtok esetleg egy jó rotorlapát beszerzési forrást ??

Oldal: 20 / 21 ElsőElső ... 10161718192021 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve