Eredmény: 1 - 6 (6) összesen

Téma: MMBK Évnyitó 2012

Senior Member
    Hozzászólás
    1.365

MMBK Évnyitó 2012

Tisztelt Mindenki !

Ezúton is értesítelek titeket, hogy az MMBK 2012-es évadnyitó gyűlését 2011.02.21-én 18:00-tól fogjuk megtartani.

A találkozó helyszine:

Az Erzsébetligeti Színház büféje. A büfé a színház épületében, az információs pulttal szemben található.
    Térkép
    Honlap
    Az Újszász utca felől is be lehet sétálni az uszodán keresztül.

Napirendi pontok:
    2011 évértékelése
    2011 évi pénzügyi beszámoló
    Személyi kérdések
    Tagdíj megállapítás
    Tervek és kilátások a jövőre, de legalábbis 2012-re
    Tagdíj befizetés

Örülnék, ha minél többen eljönnétek.
    Üdv,
    Peaceful
    Üdv,
    Peaceful, alias: Baksa Zsolt
    HUN-1508

Senior Member Vladimir logója
    Hely
    Budakeszi
    Telefon
    +36 30 624 6380
    Hozzászólás
    1.954

Re:MMBK Évnyitó 2012

Remélem, hogy ott tudok lenni! Szórakoztató előadás lányokkal esetleg lesz é színházban ?

Senior Member
    Hozzászólás
    1.144

Szia Mindenki! Lehet tudni valami hivatalosat az eseményen történtekről? /ha már nem voltam ott/ >

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Szia!

Természetesen!

12 fő jelent meg, egyeztettük a tavalyi évi költségvetést. Megállapítottuk az ezévi tagdijat, megerősítettünk pár tavalyi döntést idénre is, és javaslatként elhangzott a tiszteletbeli tagság kérdése is, majd új vezetőséget választottunk.

Baksa Zsolt és én lemondtunk, és a jelenlévők egyöntetűen megszavazták Szabados Szabolcsot és Tuza Tamást az MMBK 2012-es vezetőségének.

Ezúton köszönöm nektek azt a jópár közös évet, amelyben az MMBK szekerét toltuk. Modellezőtársakként, barátokként, néha kicsit sirva, de többségében nevetve.

Noha idén már nem is léptem be tagként, attól a szívem egyértelműen Mátyásföldhöz húz, és valahol mindig is ott lesz, -amig van-, hogy mekkora óriási jó dolog volt ez pár évvel ezelőtt.

Külön kiemelném Baksa Zsolti eddigi kemény, és kitartó munkáját, amellyel összefogta és formába öntötte ezt a kezdeményezést. Az Ő motivációja volt az utóbbi években az MMBK "üzemanyaga" és mi voltunk a motorja. Zsolti! Köszönöm!

Az új vezetésnek pedig sok sikert, és szép eredményeket kívánok, és remélem, hogy az MMBK-ba fektetett sok közös energia nem fog kárba veszni soha.

Maradok tisztelettel:
    Csenki Zoltán Dudkin

Senior Member
    Hozzászólás
    1.365

Köszönöm Zoli szavait. Én is szép időszaknak éltem meg az elmúlt éveket.
    Az élet úgy alakult körülöttem, hogy kevesebb szabad energiáim vannak, azért
    be kellett látni, hogy a helyzet nem tartható és másnak kell a feladatokat átadni.
    Semmi sem állandó és ne is legyen !
    Én továbbra is fogok versenyszerűen F3A repülni, így én tag maradtam és a szokásos MMBK kupát is
    szeretném június 3.-án, vasárnap megrendezni.

Zsolt
    Üdv,
    Peaceful, alias: Baksa Zsolt
    HUN-1508

Senior Member
    Hozzászólás
    1.144

Köszönöm a tájékoztatást és az eddig végzett áldozatkész munkátokat. Az új vezetőségnek pedig kívánok türelmet, agilitást és jó kedvet a munkájukhoz amihez remélhetően a tisztelt tagság is megad minden segítséget. Üdv. Tamás

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva