Oldal: 93 / 94 ElsőElső ... 4383899091929394 UtolsóUtolsó
Eredmény: 921 - 930 (936) összesen

Téma: Tarot ZYX flibarless 3axis gyro system

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.717
    Idézet mi24misu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rádió??? Ezzel rádióval repül másik heli igaz az Hilleres.
    A szervó Corona DS 929 MG - azt vegyem alacsonyabb frissítésre? Most 1520 on van.
    De akkor rántja meg a szervót - és ezt csinálta egy korábbi szervó készletnél is - amikor semmilyen parancsot nem kap már 3-4 perce és csak áll az asztalon.
    lejjebb veszem egy próbát megér , meglátjuk...

Köszi. Üdv. T. Misu
    Ez csak egy szubjektív vélemény, de vehetnél bele szervót is esetleg, a benne lévő kínai csoda helyett, pláne helibe....
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Senior Member Szpeti logója
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.779
    Esetleg próbára ki lehetne iktatni a vezérlőt, hogy úgy mi történik.

Idézet Poli27 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez csak egy szubjektív vélemény, de vehetnél bele szervót is esetleg, a benne lévő kínai csoda helyett, pláne helibe....
    Igen Poli27 , A szervó cserén is gondolkoztam. a gép jól sikerült lehet megérdemel egy jobb szervót.
    Próbaként teszek rá 3 másik szervót , kíváncsi vagyok azt rángatja-e?
    Én sokat használtam a Tarot vezérlőt még a korábbi verziót és nagyon szerettem, igaz ott ALIGN szervók voltak.
    Na szerelek tovább, Köszi.
    T-Rex 500 DFC Pro BeastX Plus; ALZ 450 DFC CopterX 3x2000; Spektrum Dx6i - mert repülni jó!!!

Idézet Szpeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Esetleg próbára ki lehetne iktatni a vezérlőt, hogy úgy mi történik.
    Azt hiszem ezt is kipróbálom, köszi Szpeti.

Majd csak lesz belőle valami.
    T-Rex 500 DFC Pro BeastX Plus; ALZ 450 DFC CopterX 3x2000; Spektrum Dx6i - mert repülni jó!!!

Idézet keril eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak ötlet volt.
    Alapvetően nem jellemző az fbl-re ilyen hiba álló helyzetben. Persze nem lehetetlen.
    Ilyen hibával, meg egyáltalán Tarot vezérlő hibával nem találkoztam, de lehet elhamarkodva rendeltem egy CopterX 3x-2000 vezérlőt, aztán lehet, hogy szervó és lesz egy fölös cuccom.

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.565
    Én KBAR vezérlőt rendelnék ha most kéne.
    Az a Mikadó VBAR koppintása, és állítólag nagyon jól sikerült.

Ez a Tarot sem rossz, de sajnos félbehagyták a szoftverét.

Amire még kíváncsi lennék, hogy a quadkopterre való Naze32-vel hogy repülne egy heli, csak mert eszméletlen jó vezérlő, és 15$ért már lehet kapni.
    Kéri Laci
    Heli:Tarot450pro, Blade130s/Quad: ZMR250/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.717
    Ilyen hibával, meg egyáltalán Tarot vezérlő hibával nem találkoztam, de lehet elhamarkodva rendeltem egy CopterX 3x-2000 vezérlőt, aztán lehet, hogy szervó és lesz egy fölös cuccom.
    Én inkább hozzátettem volna még, és vettem volna egy beastx et használtan 20k körül már kapni lehet Német forumokon, de van hogy 15k ért is...
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Lehet, hogy jobb lett volna egy BeastX meg egy Jobb szervó de már megrendeltem mert a CX-3x-2000 meg állítólag a BeastX koppintása és jókat írnak róla. Ha jó 13-at megér , ha nem akkor sokba került.
    Köszi a segítséget, remélem hamarosan betudok számolni a sikeres repülésről is.

Üdv. T. Misu

Lehet, hogy jobb lett volna egy BeastX meg egy Jobb szervó de már megrendeltem mert a CX-3x-2000 meg állítólag a BeastX koppintása és jókat írnak róla. Ha jó 13-at megér , ha nem akkor sokba került.
    Köszi a segítséget, remélem hamarosan betudok számolni a sikeres repülésről is.

Üdv. T. Misu
    Sziasztok!

Nos, be tettem gépembe a CX-3X 2000 vezérkőt, Sikerült a Tarot USB kulccsal programozni. Szépen dolgozik, de delfinezget, hullámzik. Nem mindig de ha elkezdi akkor idegesítő. Lehet ezen valamilyen értékkel szabályozni véleményetek szerint?
    Köszönöm a segítséget.
    Üdv. T. Misu

Member gybalazs logója
    Hely
    HU/AU
    Hozzászólás
    73
    Üdv emberek!

450-es gépemmel jött egy Tarot zyx S2 vezérlő plusz egy bluetooth modul is. De szoftvert nem találok sehol sem. Valaki esetleg tudja,honnan lehet letölteni?

Üdv,Balázs
    Graupner MX-20
    Humanoid Robotika
    Extra 300 50ccm // MPX Easy Star 1 // 1800 glider // 1100 F3A balsa // Papilon 1000
    Blade 130x // Trex 450 Pro V2 FBL
    HPI Savage XS // Cen CT5-R- Novarossi
    Vintage Autok

Oldal: 93 / 94 ElsőElső ... 4383899091929394 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve