Oldal: 94 / 94 ElsőElső ... 44849091929394
Eredmény: 931 - 936 (936) összesen

Téma: Tarot ZYX flibarless 3axis gyro system

Senior Member pumuklis logója
    Hely
    Mosonmagyaróvár
    Hozzászólás
    2.134
    Idézet gybalazs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv emberek!

450-es gépemmel jött egy Tarot zyx S2 vezérlő plusz egy bluetooth modul is. De szoftvert nem találok sehol sem. Valaki esetleg tudja,honnan lehet letölteni?

Üdv,Balázs
    Nekem van!
    Írj egy email címet!
    Firstar 1600 Fpv, Tiny Whoop, Walkera Katica.

Senior Member
    Hozzászólás
    183
    Üdv Problémám a következő lenne, alap állásba kitér teljesen a farok szervó de ha kezdem felpörgetni(motort) és próbálom egyik irányba tolni a botot semmi reagálás amint kikapcsolom ujra jó, programba minden gyári alapbeállítás csak ami szükséges volt az irányokhoz azt állítottam már mindent ki próbáltam de semmi változás.. már nem tudok mire gondolni valakinek esetleg volt ilyen problémája ""Anno volt egy 450 pro-m azon tökéletes volt"" help help help help.....help

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.493
    Felcseréltél pár vezetéket a vevő és vezérlő között.
    Azért nem árt végigmenni a beállítás lépésein, szépen végigvezet a program. Különösen a vevő monitort ellenőrizd, és a trimm beállításokat.

Eleve azt sem írtad le hogy HeadHold, vagy Rate üzemmódban próbálkoztál.... az hogy "állítottam mindent" nem úgy hangzott, hogy tudod mit csinálsz
    Kéri Laci
    Heli:Tarot450pro, Blade130s/Quad: ZMR250/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Senior Member
    Hozzászólás
    183
    Kompenzaciok es az iranyok jok. Igen bizonyara, akkor ujra atnezem.

Tapatalk-kal küldve az én GT-I9195-el

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.493
    a vevő monitoron azonnal látszik, ha nem a megfelelő csatorna mozog a távirányító karjaira, ha ez stimmel, akkor azt is nézd, hogy a szervókat jó helyre dugtad e, bár a gázt a vevőre kell dugni, hacsak nem úgy csináltad mint én és SBUS kábelen van csak összekötve, mert akkor az is a vezérlőre megy. Így lehetséges hogy a farok szervót dugtad a gázvezérlésre, és okozhat kiakadást, de másként nem tudom elképzelni...bár azért gondolom az neked is feltűnt volna.

Alapbeállításoknál nincs rajta farok kompenzáció, szerintem ez így rendeben is van. Azt akkor állítom rá amikor már a repülés alapján látom hogy mennyit kell rátolni a kollektívre és ciklikusra hogy stabil maradjon.

Illetve még az jutott eszembe, hogy a távirányítódon nem maradt rajta valami mix? Az is látszik a vevő monitor ablaknál.
    Kéri Laci
    Heli:Tarot450pro, Blade130s/Quad: ZMR250/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Senior Member
    Hozzászólás
    183
    Na ugynezki jo lett holnap vagyis ma sikerul berepulni

Tapatalk-kal küldve az én GT-I9195-el

Oldal: 94 / 94 ElsőElső ... 44849091929394

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •