Oldal: 580 / 870 ElsőElső ... 80480530570576577578579580581582583584590630680 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.791 - 5.800 (8699) összesen

Téma: RCPortal Kóla-Csoki Derby On -és Off-Road versenyek

Member
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólás
    85
    Idézet Necro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Butyok: te meg tessek jelentkezni, attetelt majd osszehozzuk, hajints abba a spintbe valami 27-es nem szerelheto mocit, azt irany a gyakorlas De jelentkezz fel mindenkepp!
    Ha mas nem is, tessek edzeni...arra meg barmi jo! Minden mas az kifogas

Udv: Necro
    A gépsarkanyt is csak tegnap szereztem be, igy bővült a géppark, viszont 15t-vel adjak gyarliag es kettő 27-es mocit nem latom ertelmenek beszerezni, hiszen már lerendeltem a KCSD jelölt 27t motort. Más motorom gyárin kivül most nincs, vagy hát nehezen tömnék bele egy mamba monstert, viszont tuti szakitana vele
    Ugyanakkor ha a versenyen nem is de az edzésen szivesen részt veszek. Jopar ev kihagyas utan ugyis elég bénán kacsáznék szerintem Esetleg valami beteg áttétellel lehetne lassitani a kocsin is, amennyiben sikerül valahonnan megfelelő piniont szerezni.

Kezdés/nyitás egyébként hánytól van?
    Baja; E-Revo BL; Sprint 2

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    121
    Szia Stig!

Nekem van egy HPI 27T-s motorom, amit kölcsön tudok adni szombatra.

Üdv: Zsolt
    Idézet Stig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A gépsarkanyt is csak tegnap szereztem be, igy bővült a géppark, viszont 15t-vel adjak gyarliag es kettő 27-es mocit nem latom ertelmenek beszerezni, hiszen már lerendeltem a KCSD jelölt 27t motort. Más motorom gyárin kivül most nincs, vagy hát nehezen tömnék bele egy mamba monstert, viszont tuti szakitana vele
    Ugyanakkor ha a versenyen nem is de az edzésen szivesen részt veszek. Jopar ev kihagyas utan ugyis elég bénán kacsáznék szerintem Esetleg valami beteg áttétellel lehetne lassitani a kocsin is, amennyiben sikerül valahonnan megfelelő piniont szerezni.

Kezdés/nyitás egyébként hánytól van?
    XRAY T4 - XRAY X1 - XRAY XB2

Senior Member Necro logója
    Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.802
    Na akkor megoldodni latszik a dolog...
    Nalunk ez igy megy szuperul

Szoval ha akarod, akkor maris lehet jonni MUMUSnak es lehet menni egyutt a tobbiekkel
    Jelentkezz fel mindenkepp!!! Mert fogynak a helyek...

ps: nyitas altalanossagban 8 orakor, de a nevezes lezarta utan ide a topikba irom mindig a napi programot
    Utoljára módosítva: Necro által : 2015-09-09 10:12
    RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage, SPEEDWAY
    Bővebb információkért keresd fel a KCSD Discord csatornáját,
    ahol mindent megtalász ami KCSD - és meg többet is!
    Kattints az alábbi linkre:
    https://discord.gg/FvvzV4Y

Senior Member
    Hely
    Budapest, Újpest
    Hozzászólás
    2.171
    Stig!

Mi az autó belső áttétele, és milyen spur van benne (fogszám, dp)? Nekem is van 27 körös mocim kölcsön.
    Utoljára módosítva: Bigyula által : 2015-09-09 12:05

Senior Member Necro logója
    Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.802
    Kedves Versenyzőink!

FONTOS!
    Helyszinváltozás: Az időjárás alakulására való tekintettel a székesfehérvári 5. fordulót az RC Arénában tartjuk meg SZŐNYEGES pályán Budapesten, szeptember 12-én A szabályzatok változatlanok!

Jelentkezési határidő csütörtök éjfélig!
    A jelentkezéseket a www.rcportal.hu oldalon várjuk!
    Ne feledd el az ebédválsztást! Azaz mindenki javitsa ki az ebédjét, hiszen másik helyszinen leszünk.
    ( a - jellel távolitsd el, majd válassz újakat a listából)

A tervezett nyomvonal

Kövess minket a Facebookon is: https://www.facebook.com/KolaCsokiDerby

INFO!

Aki szeretne jeloltetni a sajat beszerzesu HW Quicrun szabalyzojat a KCSD teli szezonjaira es HALADO kategoriaban szeretne indulni a KCSD teli sorozatain, akkor a kovetkezo KCSD fordulójan ezt meg ingyen es bermentbe megteheti 1db szabalyzoval!
    (minden tovabbi darab jelolese 4000 Ft / db)
    A teli szezontol ugyanis a HALADO kategoria kotott szabalyzoja lesz.

RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage, SPEEDWAY
    Bővebb információkért keresd fel a KCSD Discord csatornáját,
    ahol mindent megtalász ami KCSD - és meg többet is!
    Kattints az alábbi linkre:
    https://discord.gg/FvvzV4Y

Senior Member Drazsé logója
    Hely
    Moha
    Telefon
    06/30-4négy6-97-67
    Hozzászólás
    732
    Nem nyilván nem, csak késő volt már nekem és lelassul a nyelvtanom. Akkor keresem az emberemet! Kösz!
    HotBodies Lightning Stadium Super Sport

"Amíg a Föld kerek, mindig lesznek ricerek."

Member
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólás
    85
    Idézet Bigyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Stig!

Mi az autó belső áttétele, és milyen spur van benne (fogszám, dp)? Nekem is van 27 körös mocim kölcsön.
    Belső áttétel: 2,13, a gyári pinion/spur van benne ami 23/90. Így a végső áttétel: 8,355. Ha jól emlékszem a szabály 6-os végsőt szab meg maximumnak, tehát legalább egy 32-es pinion kellene, vagy spuron kell variálni.
    Mindenesetre köszönöm a motor felajánlásokat! Leg roszabb esetben a helyszinen nevezek plusz bünti befizetéssel, mivel szivacs kerék is kötelező (MUMUS-nak is) és ez is szállítás alatt van. Túl későn kapcsoltam, de majd a télire lesz minden

Senior Member
    Hely
    Budapest, Újpest
    Hozzászólás
    2.171
    Idézet Stig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Belső áttétel: 2,13, a gyári pinion/spur van benne ami 23/90. Így a végső áttétel: 8,355. Ha jól emlékszem a szabály 6-os végsőt szab meg maximumnak, tehát legalább egy 32-es pinion kellene, vagy spuron kell variálni.
    Mindenesetre köszönöm a motor felajánlásokat! Leg roszabb esetben a helyszinen nevezek plusz bünti befizetéssel, mivel szivacs kerék is kötelező (MUMUS-nak is) és ez is szállítás alatt van. Túl későn kapcsoltam, de majd a télire lesz minden
    Van 32-es pinionom (64 dp és 48 dp is, mert ezt nem írtad), melyik kell. De pntosabban kellene a belső áttétel, mert így számolva a 2.13*(90/32)=5.99, ami MUMUS-nak elmegy, de télen nem nézi el Necro... (6.0, vagy nagyobb kell, hogy legyen) Pl. ha 2.134 a belső áttétel (2,134*(90/32)=6.001875), akkor jó. ha nem, akkor a spurt is cserélni kell majd.

Készül az F1 autó a hétvégi futamra
    Sajna az origi tamiya szivacs keréknek nem sima volt a felülete hanem kicsit púpos igy picit meg kellett "esztergálni" kerékeszterga híjján így
    Csatolt k Csatolt k
    XRAY T4 '15

Member
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólás
    85
    Idézet Bigyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van 32-es pinionom (64 dp és 48 dp is, mert ezt nem írtad), melyik kell. De pntosabban kellene a belső áttétel, mert így számolva a 2.13*(90/32)=5.99, ami MUMUS-nak elmegy, de télen nem nézi el Necro... (6.0, vagy nagyobb kell, hogy legyen) Pl. ha 2.134 a belső áttétel (2,134*(90/32)=6.001875), akkor jó. ha nem, akkor a spurt is cserélni kell majd.
    elnézést nálam a bibi.... csak az maradt meg. hogy "maximum 6-os áttétel. A zárójeles ész miszerint ennél nagyobb áttétel lehet csak, elfelejtődött részemről :$ egyszoval pinion a gyarival is jó: 23/90 => 8.33-as végáttétel. Nem egy verseny setup, de MUMUSnak jolehet. Elnézést még egyszer, de hát akinek nincs esze annak legyen notesze

Oldal: 580 / 870 ElsőElső ... 80480530570576577578579580581582583584590630680 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva