Oldal: 610 / 870 ElsőElső ... 110510560600606607608609610611612613614620660710 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.091 - 6.100 (8699) összesen

Téma: RCPortal Kóla-Csoki Derby On -és Off-Road versenyek

Senior Member
    Hozzászólás
    617
    Nekem a második változat jobban tetszik.
    Sakura Ultimate, Sakura FGX, Sakura Zero S, Tamiya F104, Corally Pro10, Corally WGT, VRX Sprit Sport Rally

Member
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólás
    85
    +1 a másodikra
    Baja; E-Revo BL; Sprint 2

Senior Member
    Hozzászólás
    2.153
    Mindkét verzióban két csoport szív a buggyk után. Nem tudom honan jön a szösz dolog, a buggyk a kanyarokban felszántják a jól tapadó felső réteget, utánuk nem lesz tapadás. Szösz az ugratók után lehet, azok viszont külön nyomvonalon vannak.

Senior Member kisvonat logója
    Hely
    Budapest XI. Albertfalva
    Telefon
    +36709410452
    Hozzászólás
    510
    és mi lenne, ha tudás - teljesítmény alapján lennének a futamok?

1. Brushed
    2. Alap
    3. Haladó
    4. Stock
    5. Forma1
    6. Wgt
    7. Pro10 ?
    8. Buggy 2wd
    9. buggy 4wd
    +. Bonus ?

Üdv: kisvonat
    Team Durango Dex210, Tamiya m-07, Tamiya m-05 pro, Tamiya Madbull, Axial SCX10 II Honcho

Mi a szösz ?
    Bárki jön a buggy után annak kisebb lesz a tapadás. De ezért érdemes lassabb kategóriának menni. Dehát valakinek jönnie kell a buggy után
    Ráadásul szerinem a contact szivacs elég jól tapad akár még buggy után is. Szóval amig lassú kategória (alap vagy brushed) jön a buggy után addig szerintem jó a sorrend.

PS. ugyanitt Slick gumi (ami nem borzolja a szőnyeget ) buggyra eladó (origi Sweep)
    XRAY T4 '15

Senior Member
    Hozzászólás
    617
    Nekem ez a sor is megfelel, lényeg, hogy a WGT és a HALADÓ ne egymás után legyen.
    Szerintem mindenki írjon egy sorrendet, Csak azért, hogy Necro nehogy unatkozzon szombatig.

Idézet kisvonat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és mi lenne, ha tudás - teljesítmény alapján lennének a futamok?

1. Brushed
    2. Alap
    3. Haladó
    4. Stock
    5. Forma1
    6. Wgt
    7. Pro10 ?
    8. Buggy 2wd
    9. buggy 4wd
    +. Bonus ?

Üdv: kisvonat
    Sakura Ultimate, Sakura FGX, Sakura Zero S, Tamiya F104, Corally Pro10, Corally WGT, VRX Sprit Sport Rally

Senior Member Necro logója
    Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.802
    igen, a buggysoknak az a lenyeg, hogy ok ne egymas utan kovetkezzenek, a haladosok akik f1-ben indulnak, ok se legyenek egymas utan, azok meg akik haladosok a wgt ne menjen utana es meg reggelig folyathatjuk a sort

Lesz majd majd valami es mint irtam a segitok a fontosak, hogy minden kategorianak meglegyenek nem csak darabszamra, hanem alkamas segitok is

No....jo etvagy majd az ebedhez!
    RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage, SPEEDWAY
    Bővebb információkért keresd fel a KCSD Discord csatornáját,
    ahol mindent megtalász ami KCSD - és meg többet is!
    Kattints az alábbi linkre:
    https://discord.gg/FvvzV4Y

Member
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólás
    85
    esetleg ha valaki hoz családtagot szurkolónak, akkor talán a szurkolóból aktív résztvevő is lehetne mint segítő egy kevésbé bonyolult szakaszon.... igaz a plusz emberek létszámával sosem lehet kalkulálni.
    Baja; E-Revo BL; Sprint 2

Senior Member
    Hozzászólás
    2.153
    Miért ne lehetne egymás után a két buggy? (máshol, elég sok helyen, így van)

Senior Member Necro logója
    Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.802
    T Urak!

Nemcsak a Lacinak...
    Azok, amiket mi megprobalunk itt KCSD-n azok azert vannak, mert megprobalom egy mas szemszogbol nezni a dolgokat. Sot allitom, hogy olyan dolgokat is, mint pl ez a bizonyos sorred. Hol van az kobe vesve, hogy valahol valaki 30 evvel ezelott kitalalt valamit es annak most is jonak, de szigoruan jonak kell legyen, sot kerdem en azt is, hogyha masutt igy csinaljak, akkor nekunk miert kellene szigoruan azokhoz alkalmazkodni.. Nem kell, dehogy kell, sooot!
    Jomagam sokkal tobbre tartom a versenyzoi igenyeket, mint azt, hogy kik mit es hogyan csinalnak...
    Nekem igen is fontos az, hogy ne menjen 2db buggy kategoria egymas utan, mert nekik az nem jo...Azert nem jo, mert egyreszt sok ember indul mindket buggyban es nem tudnak atmenni segitonek, elvesztik a fonalat es a sajat idorendjuket, szamukra egy unalmas verseny van, miutan szetkapkodtak a fejuket, hogy idoben ott legyenek a startnal...Mas kategoriakra is ugyanez az alapelv vonatkozik, megprobaljuk, kiprobaljuk, lassuk meg bavalik vagy sem.
    Mindenki tolja csak a sajat szekeret, mi is azt tesszuk, van aki segit ebben nekem, van aki ele all es igyekszik visszafele tolni...Mi emberek mar csak ilyenek vagyunk, ragaszkodunk a megszokott dolgainkhoz es, ha az minel regebbi az csak jo lehet
    Pedig nem az, merem allitani - sot tudom -, hogy eleg sok KCSD-s "ilyesmit" vettek at mar tolunk a "masok"
    Mindig mondom, kovezzetek meg, legyek csak eretnek mert a regi, eros dolgokon eleg nehez atverekedni magunkat, de aztan ido mulva ugyis majd a "masok" is ezt fogjak csinalni es eppen igy, ilyen mondassal, hogy: "a KCSD-n is igy megy"
    Ehhez kell meg egy kis ido es kitartas, de azert jol latszik, hogy a szamok velunk vannak!

Hajra KCSD!

Udv: Necro
    RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage, SPEEDWAY
    Bővebb információkért keresd fel a KCSD Discord csatornáját,
    ahol mindent megtalász ami KCSD - és meg többet is!
    Kattints az alábbi linkre:
    https://discord.gg/FvvzV4Y

Oldal: 610 / 870 ElsőElső ... 110510560600606607608609610611612613614620660710 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva