Oldal: 2 / 11 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (110) összesen

Téma: Pénz kell a modellezéshez!!!

Senior Member
    Hozzászólás
    213

Re:Pénz kell a modellezéshez!!!

Én még most kezdem és remélem be válik ha be válik ha nem akkor én írok

Senior Member
    Hely
    Érd
    Telefon
    +36209203040
    Hozzászólás
    766

Mielőtt bárki bármit elkezdene, beszéljünk róla, mert épp a napokban történt, hogy valaki nagyon önálló volt és egy hibaüzenetet követően is annyira akart regisztrálni az oldalra, hogy sikerült 17db webirodát feleslegesen létrehoznia...
    Ez jól összezavarta a rendszert...

Én már pár hónapja csinálom és segítek mindenben, mert még itt is el lehet rontani dolgokat...
    Üdv DiveZ
    f-88.hu
    Yokomo D-Max + DIB + még néhány apróság

Senior Member
    Hely
    Érd
    Telefon
    +36209203040
    Hozzászólás
    766

Idézet cbruder eredeti hozzászólása
    Persze hogy NEM kell pénz a modellezéshez ...

Csak úgy kell csinálnod mint több más "kolléga" itt a forumon ... megveszik a cuccokat, csak aztán a pénzt "felejtik el" átutalni ... igy lehet is sok kiadást "megspórolni" ;D

Na ja!

Csak így esélyes, hogy idővel belefut az ember néhány kiadós laskásba a fültőre!!! ;D
    Üdv DiveZ
    f-88.hu

Senior Member guelph logója
    Hely
    Mindig máshol
    Hozzászólás
    766

Nem olyan nagy titok ez a seekler-ről van szó.
    Piramis játék.
    Mo-on már kb 16ezren nyomják.
    Mindenki maga utána nézhet,nem kell ehhez ""segítő""
    Ja hogy alád
    Pszt csendben maradtam. ;D

Ezeknek nincs hosszú élete mint tudjuk...

Jaa ez más

Senior Member
    Hely
    Érd
    Telefon
    +36209203040
    Hozzászólás
    766

Imádom a pozitív gondolatokat...

Gondolom, mindezt úgy írod, hogy résztvevője, ismerője, tudósa vagy ennek a dolognak és tisztában vagy, hogy mi a különbség a pilótajáték és a bináris rendszerű munkacsoport szervezés között...

Sőt, akkor pl: az AVON, az EXPRESSZ is pilóta játék?

De mindegy, mert sajnos nem ismerjük egymást és, így nem áll jogomban, hogy megítéljelek.
    Amúgy sem szoktam ilyet tenni...

Nekem működik. Rajtam kívül egyetlen kivétellel (aki nem foglalkozik vele) MINDENKINEK.
    Igen, alattam is mindenkinek.
    És mióta ezt a topikot megnyitottam, már a modellező szaktársak közül is...

Senkit nem akarok meggyőzni, mert mindig lesznek olyanok (ne vedd személyeskedésnek, mert nem annak szánom) akik látnak valamit ami jó és okosabbak az átlagnál, ezért ahelyett, hogy kérdeznének, rögtön véleményt mondanak.
    De ez természetes, mert emberek vagyunk és Magyarok!

Még csak egy apróság.
    Igen! Elkezdheted egyedül is, csak nem sok értelme van, mert senkitől nem kapsz segítséget!
    Míg ha valaki alá regisztrálsz, tuti, hogy kapsz tőle segítséget.

Menj egyedül az erdőbe vágj ki néhány bazi nagy fát és vidd haza, mert kell télre fűteni...
    El leszel vele néhány hétig!
    Vagy!
    Szólj a haveroknak és egy hétvége alatt letudjátok az egészet és még egy jó bográcsozásra is marad időtök!!!

Ne menjünk messzire, itt a fórumról aki regisztrált már az tudja, hogy addig nem is engedem, hogy regisztráljon amíg végig nem beszéltünk mindent és nem 100%-ig biztos abban, hogy ezt akarja csinálni.
    Semmi más nincs mögötte, mint matek!
    Másrészről ha valaki elkezdi, annak az elején "figyelem minden lépését" és segítek ha kell.
    Sőt, saját segédletekkel látom el...

És még valami:
    Elindítottam a minimummal, mert én is szkeptikus vagyok.
    Eltelt egy kis idő, bedobtam $100 amit azóta többszörösen kivettem és már jó ideje CSAK a hozamok dolgoznak és tuti megvan a napi 1.5% hozam ami ugye kamatos kamat elven működik.

Na most akkor mondj ennél jobbat ha tudsz! Esetleg tőzsdézz, mert ott nagyobb a hozam...
    Üdv DiveZ
    f-88.hu

Senior Member
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    20/470-5202
    Hozzászólás
    2.025

Csak, hogy legyen pozitív hsz is , nekem is működik, igaz csak 1 hónapja, alattam 2 emberrel, a barátnőmnek meg már 4 hónapja, alatta vagy 8 fővel... ;D
    A minimummal kezdtük, ami benne van jelenleg, azt saját maga termelte ki, mindenféle + befizetés nélkül.
    Nem a megtollasodás a cél ebből, napi 10-20 perc ráfordítást megér, aztán ha valamikor is esetleg elhasal a mutatvány, nagy veszteség akkor sem ért, mert a befizetésnél több került már ki belőle.

Senior Member guelph logója
    Hely
    Mindig máshol
    Hozzászólás
    766

Nem vagyok negatív,miért az jön le?

Én is játszom és teljesen tisztában vagyok vele .
    Aki nem tud angolul csak annak kell segítő,amúgy meg minek is.

Nekem meg az nem tetszik hogy mindenki hülye csak én értek hozzá,csak én tudok róla mindent.
    Könyörgöm minden ott van szájbarágva.

Én nem 10 dollárral játszom hanem kicsit többel.

Mindannyian tudjuk //aki pénzel foglalkozik// hogy az ilyen oldalak nem élnek sokáig,ideig-óráig lehet kivenni belőlük,ez sem más.

Senior Member
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    20/470-5202
    Hozzászólás
    2.025

Azért azt se felejtsük el, hogy a sok buzi magyar, aki telhetetlen, elég sokat tesz (tett is) azért, hogy ezekről a helyekről már lassan letiltsanak bennünket, legalábbis akit lehet.
    Ennek, meg a hasonló mlm rendszereknek (de teljesen mindegy minek nevezzük ) a nem megfelelő, erőszakos tálalása is vezetett oda, hogy az emberek nem vevőképesek ezekre a dolgokra és csak negatív a hozáállásuk.

Senior Member
    Hozzászólás
    213

éj tudok egy ilyesmi oldalt lehet egy kicsit többet kel nézegetni meg sok munka van vele egy picit de 1-2 vagy 3 havont 10 000ft összegyűlik amint postán is ki küldenek ha úgy akarjuk ha valakit érdekel adja meg privátban az e-mail-jét és leírom mit kell csinálni ...az e mail azért kell hogy küljek egy meghívót és azon az oldalon ki kell tölteni a regisztrálciót nem meg eröltető ..
    Üdv:ati

Senior Member
    Hely
    Érd
    Telefon
    +36209203040
    Hozzászólás
    766

Atiska98
    Te valóban ilyen ügyes vagy?!

Nem akarlak megbántani, de szerinted mi a jobb???
    Naponta kb 3 percet foglalkozni valamivel és keresek vele (jelen pillanatban) naponta ~40$-t és ez exponenciálisan növekszik,

vagy

Idézem amit írtál: "egy kicsit többet kel nézegetni meg sok munka van vele egy picit de 1-2 vagy 3 havont 10 000ft összegyűlik"

Ha a 98 a születésed évét jelöli, akkor tudod, hogy milyen egy exponenciális függvény, mert már tanultátok a suliban, sőt a kamatos kamat elvét is kell, hogy ismerd.

Amúgy épp tegnap beszélgettem egy Forex tudorral, aki már egy éve forexezik és meg volt győződve arról, hogy annál nincs jobb.

De van!

A vége az lett, hogy egyrészről beismerte, hogy naponta órákat ül a gép előtt és már volt pár nagy buktája is.
    Azonnal regisztrált ide és amit ott keresett és felszabadítható tőkéje volt azonnal kiutaltatta és betolta ide a többit meg amint tudja átrakja...

De tudjátok...

Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa!
    Üdv DiveZ
    f-88.hu

Oldal: 2 / 11 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve