Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (29) összesen

Téma: RChangar.hu

Senior Member
    Hely
    Bp.
    Telefon
    06204731330
    Hozzászólás
    1.341

RChangar.hu

Lusták vagyunk mindenre emlékezni, így kisebb jegyzeteket készítünk. Ezek lehetnek emlékek, tapasztalatok vagy puszta gondolatok. Pár mondatban összefoglaljuk, hogy ha megkopik egy kicsit az emlékkép, vissza tudjuk helyezni a hiányzó kockákat.
    Így indult az RChangar.hu megpróbálunk kerek gondolatok írni, így teve olvashatóvá azokat számunkra, és számotokra.
    Ha bármilyen kritikai megjegyzésed lenne (a kritika nem rossz dolog, csak pozitívan kell hozzáállni), legyen az elírás, kusza megfogalmazás vagy netán orbitális csacsiság, kérlek, jelezd (lehet itt, lehet privátban). Mi nem félünk a tévedéseinktől!
    Remélem találtok benne nem csak színes képeket hanem hasznos információt is.

Szép napot és hibamentes leszállást mindenkinek!

Senior Member
    Hely
    Bp.
    Telefon
    06204731330
    Hozzászólás
    1.341

RChangar.hu

Kezem ügyébe került egy jó kis könyv. Nem ma íródott és nem is modellezésről szól, de elolvasva úgy ereztem, készítenem kell egy kis kivonatot arról, kiknek köszönhetjük az elektromos motorral való repülést, és az összes elektromos berendezés meglétét.
    Elektromosság felfedezése

Senior Member
    Hely
    Bp.
    Telefon
    06204731330
    Hozzászólás
    1.341

Re:RChangar.hu

Mivel én is egy kicsit megszerettem a Flysky / Turnigy vagy hogyishívják még... készitette egy kis jegyzetet, talán hasznos érdekes lesz mások számára is, hogy hogyan is alakult a dolog.
    FlySky 9x – az alapoktól
    és azoknak, kik kicsit közelebről is meg szeretnének barátkozni a remek kis rádióval, merem ajánlani a folytatást:
    FlySky 9x – lélektan
    FlySky 9x – módosítások

Senior Member
    Hely
    Bp.
    Telefon
    06204731330
    Hozzászólás
    1.341

Pár sor arról, a HTC Incredible sorsáról, vagy "Hogyan szelídítsünk meg egy droidot?"
    (An)Droid a modellezésben

Senior Member
    Hely
    Bp.
    Telefon
    06204731330
    Hozzászólás
    1.341

Kezdem lassan berendezni a Tervező asztalt. Kinek van kedve, nézze meg, mi van rajta.

Van ott egy kis jegyzek a Végtelen szárny aerodinamikájáról, ha érdekelne valakit, vihető, de hozzátok vissza este 8-ra

Senior Member
    Hely
    Bp.
    Telefon
    06204731330
    Hozzászólás
    1.341

A hétvégén kicsit játszottam a profilok diagramjaival. Profilok, diagramok, tulajdonságok összegezve és megosztva.

Senior Member
    Hely
    Bp.
    Telefon
    06204731330
    Hozzászólás
    1.341

Re:

Feltelepítettem én is a profil és szárnyszerkesztő Profili2 szoftvert. Ügyes kis program! Bár a lapos profilok átesését nem nagyon kezeli jól, azonban használható a kicsike.
    Gondoltam, ha lenne 6 vállalkozó szellemű ember, vehetnénk egy Pro verziót 10€ per fő árban, én meg megoldanám, hogy mindenki mindenki tudja használni a saját gépén.

Senior Member
    Hely
    Bp.
    Telefon
    06204731330
    Hozzászólás
    1.341

Volt egy kis bajom a mobil tápforrással, megpróbáltam jobban megismerni, hátha tudok segíteni a baján. Hideg időszakban másnak is meggyűlhet a baja az akkumulátorral, ha nem vigyáz rá. Gondoltam, megosztom ismereteimet.

Ólom akkumulátorok

Ha van valakinek tippje, trükkje, tapasztalata, várom sok szeretettel.
    Utoljára módosítva: f-romi által : 2015-03-03 21:12

Senior Member
    Hely
    Bp.
    Telefon
    06204731330
    Hozzászólás
    1.341

Egypár szösszenet a vitorlázó repülés-ről, az élményekről és az eredményekről

Senior Member
    Hozzászólás
    119

Sziasztok!

Általános tudnivalókkal bővült az rchangar körrepülős részlege.
    http://rchangar.hu/a-korrepulo-modellezesrol-altalaban
    Köszönetemet fejezem ki egyúttal körrepülős barátaimnak a sok beszélgetésért, és Travnik Istvánnak irományom lektorálásáért!
    Nyárra - remélhetőleg - kész lesz az F2B kategóriáról egy igen kimerítő, összefoglaló jellegű cikk is, remélhetőleg minél több aktualitással!

Jó szórakozást!
    És, aki kedvet kap hozzá, az természetesen próbálja ki a körrepülőzést is!

Üdv: Gyuri
    Csicsák Gyuri

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve