Oldal: 308 / 319 ElsőElső ... 208258298304305306307308309310311312318 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.071 - 3.080 (3182) összesen

Téma: VRX Buggy, Truggy, SC

Senior Member
    Hely
    Budapest, Újpest
    Hozzászólás
    2.171
    Nekem sem tolerálta, amikor tornateremben több méter repülés után a lengőkarral találta el a betonoszlop élét. De nem reklamáltam, hanem megcsináltam. Az sem volt rendeltetésszerű használat. Alkatrész van, tessék bespájzolni, és megtanulni szerelni. Vagy lassabban, ésszel menni. Én is elgörbítettem több telószárat, de majdnem 45 fokban meghajlítani nekem nem sikerült.

Senior Member
    Hozzászólás
    369
    Nekem is többször hajlott már telószár de még ennyire soha azért is dobtam fel mondom ilyet még lehet nem tapasztaltatok.... Amúgy szerintem kemény gépek ezek nekem még most tört elsőnek rajta valami ( C hub) pedig már több mint 2 éve nyüstölöm. Telószár ez idő alatt ha 50x nem akkor egyszer sem hajlott Most a nagy falevél miatt beleszálltam egy kiálló tereptárgyba volt sebesség rendesen az autó lepattant és vagy 5x körbefordult a tengelye körül ha most nem tört volna akkor soha... mondjuk nekem nyáron nem egy ilyet túlélt szárhajlással de télen ahogy írtátok is gyengébb a műanyag vigyázni kell vagy szerelni De még mindig ezt a gépet találom ár/tankság arányban a legjobbnak
    Tamiya TT-01-eladó!<br />Quanum Vandal<br />Tamiya Nitrage-force 28

Senior Member zolisx4 logója
    Telefon
    06202189173
    Hozzászólás
    576
    Zsoltq

Picit félre érted,vrx ár érték arányban egy jó autó,ennyiért
    nem nagyon kapsz modell autót ,ez a belépő szint ez a minimum ,ettől csak feljebb van,ez egy szabvány szerint épül szervó cserélhető szabvány méretű, szabályzó,vevő, motor variálható,futóművet lehet állítani.
    Van ugye az ettől lejjebb wltoys nem modell autó,nem is belépő szintű modell autó hiszen a szervó,szabályzó,vevő nem szabványos,már nem játék autó mert van alkatrész hozzá de még nem is belépő szintű autó,van a tesco az játék.
    Igy a legegyszerűbb beazonosítani az autódat,ez az alap de ezen kívül még nagyon sok minden számít.

Mi ugye vettünk egy vrx autót,ami nem egy verseny autó,ezeket az autókat játékra tervezték,vagyis unalom űzőnek,összejöttök a haverokkal vagy egyedül keresel egy jó helyet ami nem saras nem nyakig poros,mondjuk egy játszótér vagy egy aszfaltos út szakasz ,na itt nagyon sokáig fogod élvezni gond nélkül a játékot vele. Vannak versenyek ahol lehet vrx el indulni,az rendes pályán van érdemes megnézni hogy felétek nincs e verseny.Ezt hívjuk autózásnak.

Jön a másik véglet ledobjuk ahol vagyunk,nem számít semmi,megyünk ami kifér a csövön,sok falevél mész 40 et és 5 cm re kiáll a földből egy acél pálca valaki leverte oda szét törik minden,ilyenkor írunk a fórumra hogy szar az egész eltört,5 fok alatt eltörik minden.igen ezek a műanyagok eltörnek ha hideg van,ha erősebb behatás éri.Melegben is el fog törni.
    Kolléga írta kapni alkatrészt meg kell csinálni van alkatrész,2 nap alatt megérkezik,ha nincs kéznél.De ha viszont van egy ilyen autód,kell pótalkatrész,egy ládikóban,nekem bullet 2wd nem tudsz olyan alkatrészt mondani amit ne tudnák elővenni legalább 2 db belőle legyen az a legutolsó tömítés.Ezeket be kell szerezni ennyi.

És ugye a másik ami ugye már nem ez a kategória drágább,jobb anyag minőség,nincs semmi lötyögés.Ez nem jelenti azt hogy ez nem fog törni de kevésbé törékeny.A méret arány már nem 1/10 hanem 1/8 1/5 ez már más kategória.De ezt meg kell fizetni

A versenygépek az más világ.Vannak itt fórum társak akik a Magyar bajnokságban autóznak,ők is tudnak mesélni méreg drága technika van az is törik,de az tényleg más világ.

Bocsi nem kioktatni akarlak,csak leírtam neked szerintem mi a probléma,ez még igy nem volt úgy sem leírva.

Ja azt elfelejtettem hogy az ilyen promóció filmekre ne alapozz mint pl a wltoys csinált azt meg lehet csinálni,egyszer utána dobhatod az egészet a kukába.

fehdav

Nekem is mondták hogy eléggé könnyen hajlik a teló szár be is szereztem vagy 10et de nem kellett egy sem még.
    Utoljára módosítva: zolisx4 által : 2016-11-24 00:11
    WLtoys V912, 2 db <br />WLtoys V911 ,2 db <br />Nine Eagles 287A Solo Pro, VRX Bullet

Junior Member
    Hozzászólás
    27
    Mind szep es jo csak en nem reklamaltam, biztos valami felreertheto volt.
    Kiderult hogy az FTX Carnage/Vantage ugyanaz mint a VRX buggy/truggy. Az alu alkatresz majdnem felaron van ebayen

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.928
    Zolix: Le volt már elég sokszor. Csak el van veszve az oldalak tömkelegében.

Zsoltq: Sztem én már leírtam a lényeget. Vagy óvatosan, kevesebb szerelés, vagy élményfaktorozni, de akkor szerelés. (Én sem vagyok a híve a túl nagy óvatoskodásnak. Ennyiért belefér évente egy-2 alkatrész.) Majd este felrakom, hogy néz ki a régi kasznim, el se merem adni, inkább megtartom emlékbe. Ragasztószalag-karosszériát senki nem akar venni

Mindenki: Aki versenyzik, másként látja a dolgot. A kérdezö annyiban kért segítséget, hogy van-e erösebb anyagú alkatrész? mert ahogy ö használja nem bírja a kocsi.

A válasz: Van! (Idézet nem 100%-ban Necrótól) Mivel az alu elhajlik, és úgy marad (nem rugalmas) ezért kárt tesz több más alkatrészben. (igen, a 6mm-es alu is el tud hajolni, mondjuk a furatok mentén vagy ilyenfélék) Inkább üvegszálas, vagy carbon elemek megvétele lenne a jó irány. Necro anno gyártott üvegszálas elemeket VRX-re, versenyzök meg is vették. Kicsit jobban tart (nem nyeklik annyira, mint a müanyag), mégis rugalmas és talán könnyebb is lesz töle az autó. Keresdd meg, hogy van-e még elfekvöben neki üvegszálas alkatrész.

Nekem eddig csak egy kasznitartó tört el, egy piniont cseréltem időben, az elsö difit cseréltem (Földre érkezés ugratás után füves, túl jó tapadású helyen, álló kerekekkel. Ezután kuplungot újra kalibráltam, leírás a végén), egy CVD hajlott el (kiegyenesítettem, de nem 100%) meg egy kasznit ettem meg reggelire. (De azt alaposan megrágva)

Kupplungot is ajánlom mindenkinek kb fél évente ellenörizni! Ha beáll, mint nekem, akkor hajtás mehet tönkre. Nekem a por miatt beállt, hiába volt jól beállítva, mégis lefogazódott az elsö difim. A nem csak zárt helyen használóknak ajánlom!

Jó reggelt!
    Utoljára módosítva: Emunem által : 2016-11-24 08:57
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Senior Member conflict logója
    Hozzászólás
    369
    Nekem legalább négyszer fogazódott le a difim elöl, szinte mindegy, hogyan állítod a kuplungodat, ez fogyó alkatrész. Én a lengőkarokat töröm rendszeresen elöl, télen az nagyon rideg. Ez a móka ezzel jár, szoktam mondani, hogy mondjuk az autó végsebességének a felével, mondjuk harminccal nekimész valaminek, nyilvánvaló, hogy törés a vége. Összességében nem rossz kocsi ez, bár én nem bocsájtom meg a tervezőknek/gyártóknak a nyílt hajtást, az mérhetetlenül nagy ostobaság, mert igazar mondott itt valaki, nem tornateremben használja az emberek 90%-a, egy tesco parkolóban a betonon használva is felszedhet valamilyen kavicsot...
    Kb két eve játszom vrx autókkal, szerintem ha nem 50, hanem 60 rongy lenne az ára, de zárt lenne a hajtáslánca, acél spúr-pinionnal jönne ki, meg a lengőkar tengelye normális acélból lenne, és az azt tartó elem meg aluból, kétszer ennyit adnának el belőle... Abba a tíz rongyba beleférne ennyi fejlesztés.
    De én kiemelném pl a telóját, az kifejezetten jó darab szerintem, a himoto gagyibb sok alkatrészében.
    Utoljára módosítva: conflict által : 2016-11-24 19:48
    vrx murena + goolrc 8.5T + tsky 120A
    honda nsx jgtc sakura xi sport + 8.5T cheetah cs60

Junior Member
    Hozzászólás
    27
    Mint irtam fentebb szamomra ujdonsag volt hogy az FTX-el egyezik. Nektek nem? Hasznaltok FTX alkatreszeket? Alu lengokar tartot rendeltem is 4500ba jon ki egy par.
    Az FTX manualjaba figyeltem fel hogy a tav DSC portja simulator port sima jack dugoval. Ezt probalta mar valaki?

Senior Member
    Hozzászólás
    2.152
    Jó néhány oldallal korábban már szerepel a családfája.

Senior Member conflict logója
    Hozzászólás
    369
    Idézet Zsoltq eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mint irtam fentebb szamomra ujdonsag volt hogy az FTX-el egyezik. Nektek nem? Hasznaltok FTX alkatreszeket? Alu lengokar tartot rendeltem is 4500ba jon ki egy par.
    Az FTX manualjaba figyeltem fel hogy a tav DSC portja simulator port sima jack dugoval. Ezt probalta mar valaki?

Igen, tök ugyanaz a kocsi. Én egyszer rendeltem az íbéjről lengőkart előre, mikor nem volt itthon egyik boltban sem, tökugyanaz, más matricával a csomagolásán.
    vrx murena + goolrc 8.5T + tsky 120A
    honda nsx jgtc sakura xi sport + 8.5T cheetah cs60

Member
    Hozzászólás
    96
    Idézet V.L. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó néhány oldallal korábban már szerepel a családfája.
    4 évvel ezelött

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI Y330-U01 eszközömről
    Ha előre akarsz haladni, csak előre nézz!
    Vas megye

Oldal: 308 / 319 ElsőElső ... 208258298304305306307308309310311312318 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva