Oldal: 310 / 319 ElsőElső ... 210260300306307308309310311312313314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.091 - 3.100 (3182) összesen

Téma: VRX Buggy, Truggy, SC

Senior Member
    Hozzászólás
    369
    Beszereltem az elektronikát a modellbe de hátrafele meg előre és szenzoros bl van benne így nem tudok csak úgy forgásirányt váltani hogy átforrasztok két vezetéket. Ha távon váltok irányt az nem jó mert akkor hátrafele van fék. A difiket kellene megfodítanom? A spiritbe ugyan ez az elektronika előre vitte a gépet...
    Tamiya TT-01-eladó!<br />Quanum Vandal<br />Tamiya Nitrage-force 28

Senior Member
    Hely
    BP XXII
    Hozzászólás
    5.851
    Idézet fehdav eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Beszereltem az elektronikát a modellbe de hátrafele meg előre és szenzoros bl van benne így nem tudok csak úgy forgásirányt váltani hogy átforrasztok két vezetéket. Ha távon váltok irányt az nem jó mert akkor hátrafele van fék. A difiket kellene megfodítanom? A spiritbe ugyan ez az elektronika előre vitte a gépet...
    A szabályzón kell programkártyával irányt fordítani. Vagy építsd át szíjhajtásúra
    Vaterra Twin Hammers
    Axial SCX-10 Jeep Krawler
    Turnigy Mini Rally Extreme
    HPI Mini Trophy
    High Performance HobbyKing Drift car

Senior Member
    Hozzászólás
    369
    Megfordítottam a difiket problem megoldva....
    Utoljára módosítva: fehdav által : 2016-12-29 21:21

Senior Member conflict logója
    Hozzászólás
    369
    Idézet csab1hd1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    WAZZZ!!! Ezt komolyan? Gyárilag rozsdásodó rugó a műanyag lengéscsillapítókon??? Jézus ereje!!!!
    Jól van, Csabika, hasonlítsd a 45 rongyos vrx-et egy 150 rongyos axialhoz))
    vrx murena + goolrc 8.5T + tsky 120A
    honda nsx jgtc sakura xi sport + 8.5T cheetah cs60

Senior Member Drazsé logója
    Hely
    Moha
    Telefon
    06/30-4négy6-97-67
    Hozzászólás
    732
    Idézet csab1hd1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    WAZZZ!!! Ezt komolyan? Gyárilag rozsdásodó rugó a műanyag lengéscsillapítókon??? Jézus ereje!!!!
    Ez inkább oxidáció sem mint rozsda. Nem nagyon teszek most különbséget a kettő között. A HPI rugóim ugyanígy néznek ki több év után. Nincs velep probléma. Ha lekopik a bevonat bizony felszínre kerül a natúr fém...
    HotBodies Lightning Stadium Super Sport

"Amíg a Föld kerek, mindig lesznek ricerek."

Senior Member conflict logója
    Hozzászólás
    369
    Ja, maradjunk... a szőrszálhasogatós fikázást félretéve: nemrég írtam ide egy hosszabbat a vrx-ről, sok hibáját leírva, arra megoldást javasolva, amit te most "uramatyám" hibának előhoztál, az tényleg csak a fikaparádé. Már kb mindent kicserélsz rajta, ami eltörik/elkopik/deformálódik de a rozsdás rugó még öt év múlva is tenni fogja a dolgát
    Linkeld a huszonötezres hobbyking autót, ha ennyiért itt van a lakásomon, érdekel Ha kb ugyanennyi a házhozszállítás, akkor nem.
    vrx murena + goolrc 8.5T + tsky 120A
    honda nsx jgtc sakura xi sport + 8.5T cheetah cs60

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.928
    Ma volt egy nagyon jó havas autózás. Racsing Ralli aszfalt derbi!!
    Harisnya tette a dolgát, nagyja hó megállt rajta, cipő ápoló védte a rizikós részeket (el.) minden más hely tele hóval, meg kaviccsal. Utána radiátor, hajszárító, fülpiszkálózás, wd-40 törölgetés, Fluid mitudoménmivel átkenés (göbfejekre való, nagyon univerzális) és semmi baja este sem. Minden frankón megy. 1 db csapágy recseg, de majd kimossuk jövőre.
    Ennyit 2016-ban.
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Senior Member
    Hozzászólás
    369
    Üdv!
    Hátvégi csapatás eredménye valakinek valami ötlet?
    Lehet hogy meghalt a szabim (Sp reventon R) leírom mik a tünetek hátha valakink volt már ilyen.
    Szóval letiltott a szabi mert lemerült az aksi ugye ilyen power savingbe nyomja magát ilyenkor lassú a verda.... Így télen ha nagy gázt húztam hamarabb letiltott mert az aksi kicsit fáradt már és nem bírja a telt, de ha kibe kapcsoltam a szabit akkor még ment tovább szépen csak nem kellett full gázt húzni.. Nah igen letiltott kikapcsoltam vissza és elkezdett pittyegni szóval ilyen hangokat adott ki mint mikor más szabik bekapcsolnak de ez nekem soha nem adott ki hangot... Aztán nyomott egy hátramenetet magától de vagy 2 sec ig aztán semmi se előre se háta... És mondom feltöltöm az aksit megnézem úgy mit csinál és ugyan az bekapcsolom eltelik 1 s nyom hátra menetben egy full gázt 2s ig aztán megáll, ha előre húzom a gázt csak "cicereg" a motor de nem megy felemelve az autót sem (nincs szorulás az autóba) ha megtolom se kapja el... (szenzoros motor) Ha hátra húzom a gázkart akkor csak full hátramenetbe megy nincs fokozat de hátra megy... Nos ilyen fura tünetei vannak nem melegszik nincs füst szaga és mikor pittyegett se volt se forró se füstös. Másik vevővel ugyan ezek a tünetek...
    Távszettet nem tudtam cserélni. Valami ötlet? Előre is köszi!

Senior Member ÉN logója
    Hely
    Balkány
    Telefon
    06202843783
    Hozzászólás
    468
    Próbáltad az újrapárosítást?
    Olyan mintha a fail safe bekapcsolna.
    Neked jó? jó. jó neked!

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.928
    Kapcsolatok rendben vannak? (Forrasztások, kábelek, etc...) az említett párosítás, ha van mód, másik szabival kipróbálni.
    Víz nem került a közelébe? Nem ismerem a szabalyzót.
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Oldal: 310 / 319 ElsőElső ... 210260300306307308309310311312313314 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva