Oldal: 280 / 280 ElsőElső ... 180230270276277278279280
Eredmény: 2.791 - 2.794 (2794) összesen

Téma: 433MHz

Senior Member Vírus logója
    Hely
    Budapest XV
    Telefon
    0620 5406464
    Hozzászólás
    2.134
    Taranis esetében kapcsolható ugye, nekem is van még FF9 de az 35 mhz volt eredetileg nekem is egy külső 2,4 ghz modul van benne és gondolom szeretnéd mind a kettőt használni.

-Ilyenkor szoktak egy átjátszót építeni, az LRS adó elé teszel egy 2,4 ghz ppm vevőt ez a legkevésbé macerás, ráadásul az antennád mindig függőlegesen fog állni ami alapvető feltétele a távrepülésnek, sokkal szabadabb a mozgásod de ide is kell egy akku amit töltögetni és figyelni kell kell.

-Vagy felrakhatod mind a kettőt a távra és a tápellátást kapcsolgatod egy külső kapcsolóval a két adómodul között.. Ebben az esetben a távod azért nehezebb lesz, és a belső akkut sokkal jobban igénybe veszi. Az antennát ilyenkor célszerű külső mágnestalpas antennára váltani, hogy az mindig függőleges maradjon, mert a gépben is függőben van az antenna ugye...

Senior Member csp logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    576
    Köszönöm

Idézet Vírus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Taranis esetében kapcsolható ugye, nekem is van még FF9 de az 35 mhz volt eredetileg nekem is egy külső 2,4 ghz modul van benne és gondolom szeretnéd mind a kettőt használni.

-Ilyenkor szoktak egy átjátszót építeni, az LRS adó elé teszel egy 2,4 ghz ppm vevőt ez a legkevésbé macerás, ráadásul az antennád mindig függőlegesen fog állni ami alapvető feltétele a távrepülésnek, sokkal szabadabb a mozgásod de ide is kell egy akku amit töltögetni és figyelni kell kell.

-Vagy felrakhatod mind a kettőt a távra és a tápellátást kapcsolgatod egy külső kapcsolóval a két adómodul között.. Ebben az esetben a távod azért nehezebb lesz, és a belső akkut sokkal jobban igénybe veszi. Az antennát ilyenkor célszerű külső mágnestalpas antennára váltani, hogy az mindig függőleges maradjon, mert a gépben is függőben van az antenna ugye...

Senior Member csp logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    576
    Három nap után feladták szerencsére a TS long range cuccaimat.... Kicsit aggódtam, nehogy végül odaírják, hogy out of Stock........ Jártam már így a HK-val.

Vírus, a PPM vevős átjátszó nagyon tetszik köszönöm. Egyedül még azt nem tudom, hogy a Scherer DIN csatijának mi a kiosztása. Lehet béna vagyok de nem találtam a neten sehol. Tudnom kellene a PPM és GND lábakat. Ha valakinek megvan kérem ossza meg velem.

Köszi!!!!

Senior Member csp logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    576
    Megtaláltam a kiosztást. köszönöm.

Oldal: 280 / 280 ElsőElső ... 180230270276277278279280

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz