Oldal: 1 / 28 1234511 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (276) összesen

Téma: DEVO 6, 7, 8, 10, 12

Senior Member
    Hozzászólás
    558

DEVO 6, 7, 8, 10, 12

Üdv!

A keresőben nem találtam hasonló témát ezekhez a rádiókhoz ezért merészeltem nyitni nekik.

A problémám/kérdésem a következő:

Szeretném devósítani a gépparkomat, csak ehhez szükségem lenne néhány információra devo adó vevő párossal rendelkező emberektől.

első kérdés:
    A devo rendszer kezeli é a tarot zxy/copterx 3x1000 fbl rendszereket? ( külföldi fórumokon nem volt egyértelmű ,hátha itt van tapasztalata valakinek)

a walkera vevők milyen szervókat kezelnek ? A óccó kínait (hxt , turnigy, kds) kezelik é, és ha igen analóg vagy digitálisat?

Aki használja , annak mi a véleménye erről rádió rendszerről úgy általában..(én egy komának a dev8s ét állítgattam attól kivert a frász.... túlbonyolított ,kültéren rosszul látható érintőképernyő...... én az egyszerűsége(m) miatt a devo 7-et néztem ki arra amire én használnám pont jó..)

ha még eszembe jut kérdés ,akkor leírom.

A válaszokat előre is köszi!

Senior Member
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólás
    1.679

Re:DEVO 6, 7, 8, 10, 12

Szia Levy!

Szerintem a Devo rendszerrel is ugyanúgy működne az fbl rendszer amiket írtál, 1stvánnak a WK-s rendszerhez volt Tarot ha jól emlékszem, kds szervókkal talán.
    Tette a dolgát úgy tudom... esetleg interjúvold meg őt erről...

A szervó mindenképp digit szervó.

A rendszerről(Devo8) az a véleményen hogy nagyon csili-vili, szép, modern hatása van. Engem személy szerint nem hat meg, számomra egy Devo10-es is tökéletesen megfelelne.
    Devo 7et nem vennék... ennek már nagyon spártai grafikája.

Az nem fordult meg a fejedben, hogy esetleg a Walkera saját rendszerét használd teljes mértékben?
    A 450esnek és a 200as gépnek is van már Devos változata úgy láttam.

üdv!

Senior Member
    Hozzászólás
    558

Üdv!

Közben én is végeztem némi háttérkutatást és úgy néz ki hogy a devo rendszer működik a tarot fbl kütyüjével.

Igazából már úton is van a devo 7 engem nem zavar a spártai grafika, meg a tarot fbl-nél nem sok mindent kell állítani az adón mert az fbl egység állít mindent.

Nekem kifejezetten tetszik az egyszerűsége.meg az ára.meg az hogy upgradelhető usb kábelen keresztül

Senior Member
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólás
    1.679

Az fontos h egyszerű legyen a kezelhetősége...

Most az új gépekre, vevőkre a Walkera is felteszi a lehetőséget sz.gépes csatlakozásra, ezek a rendszerek is upgradelhetők lesznek.

Senior Member
    Hozzászólás
    558

olvasgattam a devo 7 manual-át nekem teljesen logikus volt a menü..... jó egy kicsit munkás...

igazából az egész devosítás mögött az van, hogy mindent 1 távon akarok kezelni, meg igencsak hajtok egy genius cp-re

Idézet ScarFace eredeti hozzászólása
    Az fontos h egyszerű legyen a kezelhetősége...

Most az új gépekre, vevőkre a Walkera is felteszi a lehetőséget sz.gépes csatlakozásra, ezek a rendszerek is upgradelhetők lesznek.

Senior Member
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólás
    1.679

Akkor a leglogikusabb az lett volna h a Genius vagy Mini CP-t egy Devoval rendeled, mert az úgy még olcsóbb. : )

Senior Member
    Hozzászólás
    474

Sziasztok!

Ha már van itt egy ilyen kis kafa DEVOs téma, ajánlom figyelmetekbe a módosított library-jaimat (Hátha még valaki nem tud róla! ):
    http://rc.fdr.hu/devo.php#cust_lib

(Már nem egészen így néz ki, de lusta voltam új fényképeket csinálni...)

A DEVO 8/8S-hez írtam egy modell konfigurátor alkalmazást is:
    http://rc.fdr.hu/model.php

Senior Member
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólás
    1.679

Senior Member steevee logója
    Hely
    Mór
    Hozzászólás
    651

A Devo 7 engem egy az egyben a 2602-es távomra emlékeztet, amit 3 évvel ezelőtt szállítottak a 4G6-osommal. Sajnos nem voltak vele jó tapasztalataim: nem volt rajta stopper, a gáz és állásszög görbét nem jelezte ki grafikusan és egy potival kellett állítani ami sosem sikerült, a menüje pedig nem egyszerű volt, hanem szimplán buta. Örültem, amikor le tudtam cserélni egy 2801Pro-ra (aminek az utódja a devo 8).
    Walkera 4g6 FBL, Nine Eagles extra 300 hab.

Senior Member
    Hozzászólás
    474

Deviation fw

Újabb örömhír:

Elkészült a "deviation" firmware első publikus bétája.
    (A bejelentés itt olvasható: http://www.rcgroups.com/forums/showp...&postcount=900)

A honlap:
    http://www.deviationtx.com/

Ez egy teljesen új nyílt forrású fw a DEVO távokhoz (egyenlőre csak a DEVO 8/8S-hez), ami több protokollt is támogatni fog, mint pl.:
    - DEVO;
    - WK2801;
    - WK2601;
    - WK2401;
    - DSM2 (Spectrum/Blade);
    - J6Pro (Nine Eagles);
    stb.

Egyenlőre csak egy Windows-on futtatható emulátor érhető el, a távra tölthető változat kicsit később várható...

Oldal: 1 / 28 1234511 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva