Oldal: 157 / 157 ElsőElső ... 57107147153154155156157
Eredmény: 1.561 - 1.565 (1565) összesen

Téma: HobbyKing KK2.0 Multi-Rotor Control Board

Senior Member
    Hozzászólás
    292
    Mi a teendő ha bekapcsolt self level-ben ugy mukodik mintha nem lenne bekapcsolva? ON a kijelzon, majd felszallok es az iranyitas nalam de semmi stabilitas ha elengedem a karokat ugyanugy csuszik tovabb.KK2.0 fw1.6 hardver hiba ?

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    Amíg világ a világ : 40MHz 58ch

Senior Member
    Hozzászólás
    292
    Mi a teendő ha bekapcsolt self level-ben ugy mukodik mintha nem lenne bekapcsolva? ON a kijelzon, majd felszallok es az iranyitas nalam de semmi stabilitas ha elengedem a karokat ugyanugy csuszik tovabb.KK2.0 fw1.6 hardver hiba ?

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    Amíg világ a világ : 40MHz 58ch

Senior Member systemax logója
    Hozzászólás
    115
    Ez általában vibráció!
    Először szüntesd meg, utána próbáld meg.
    De lehet rossz súlyközéppont is...
    De a KK2 nem tud pozíció tartást! Tehát elengedett botokkal nem fog egy helyben maradni!
    Ez nem NAZA vezérlő...
    Utoljára módosítva: systemax által : 2017-02-14 20:58

Junior Member
    Hozzászólás
    9
    Az mennyire normális, hogy kapja a jelet a vevő tesztnél, de egyrészt ugrálnak a számok, másrészt a throttle-t 30-nál alacsonyabb számra nem tudom állítani, valamint no yaw inputos hibát ír ki, ezért nem is lehet élesíteni? Tudom ez a hibaüzenet sok mindent jelenthet, mégis, szerintetek lehet a hiba oka a régi adó- esetleg a vevő? (régi Hitec Focus 6 72mhz 3cellás lipoval, kis vevő)

Junior Member
    Hozzászólás
    9
    Idézet pocokmalac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az mennyire normális, hogy kapja a jelet a vevő tesztnél, de egyrészt ugrálnak a számok, másrészt a throttle-t 30-nál alacsonyabb számra nem tudom állítani, valamint no yaw inputos hibát ír ki, ezért nem is lehet élesíteni? Tudom ez a hibaüzenet sok mindent jelenthet, mégis, szerintetek lehet a hiba oka a régi adó- esetleg a vevő? (régi Hitec Focus 6 72mhz 3cellás lipoval, kis vevő)
    35mhz és 72mhz-cel nem sikerült elhárítani az ugrálást, ezekkel nme megy. 2.4ghz-cel oké, viszont asszem hibás a cb-m, egyrészt hiába állítottam mindent be úgy, ahogy elvileg kéne, csak egy, max két motor működött, azt hittem esc, de másik motorral is csak ugrált, aztán mintha meghalt volna, csak lcd világítás ment. Gondolom alapból hibásan jött. Más cb-t mit ajánlotok?

Oldal: 157 / 157 ElsőElső ... 57107147153154155156157

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva