Oldal: 2 / 157 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (1565) összesen

Téma: HobbyKing KK2.0 Multi-Rotor Control Board

Senior Member
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    1.057

Re:***** HobbyKing KK2.0 Multi-Rotor Control Board *****

A board megalkotója Kapteinkuk nyitotta a topikot az RCGROUPS fórumon. A lényeges dolgok az első hozzászólásban vannak.
    http://forum.rcmodell.hu/index.php?a...;num_replies=9
    Ezt minden nap frissíti. Még csak pár hete lehet kapni, de már rengeteg hozzászólás van. A gyári beállítások csak a gyors flashelt szabályzókkal működnek jól, s többihez csökkenteni kell a Gain-eket.
    Viktor

Senior Member
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    1.057

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1675613
    Bocs, az előbb rosszat linkeltem be.

Flip-re meg nem volt energiam de a tengely koruli forgast leteszteltem kicsit tegnap: http://www.youtube.com/watch?v=YvhgQpscQhk . Meg mindig eleg lassu, megprobalok meg emelni a vegkiteresen. A fliphez meg megrendelem az uj motorokat, a jelenlegiek felfogatasa ehhez a mokahoz nem jo, tegnap is eltortem az egyik motorbakot.

Senior Member
    Hely
    Graz, Austria
    Hozzászólás
    2.307

Idézet icahone eredeti hozzászólása
    Flip-re meg nem volt energiam de a tengely koruli forgast leteszteltem kicsit tegnap: http://www.youtube.com/watch?v=YvhgQpscQhk . Meg mindig eleg lassu, megprobalok meg emelni a vegkiteresen. A fliphez meg megrendelem az uj motorokat, a jelenlegiek felfogatasa ehhez a mokahoz nem jo, tegnap is eltortem az egyik motorbakot.
    Vagy azt is lehet csinálni, hogy kicsit megdöntöd a motorokat abban az irányban, amerre húzniuk kellene. Nálunk valaki ezt csinálta, mert a kis propellerek nem voltak elegek a tekeréshez...
    Üdv. Hasi

Senior Member
    Hozzászólás
    2.277

Ha már szóba került, milyen szabályzót (min30A) és ki tud segíteni nekem kicsit felhúzni?

Idézet Hasi eredeti hozzászólása
    Vagy azt is lehet csinálni, hogy kicsit megdöntöd a motorokat abban az irányban, amerre húzniuk kellene. Nálunk valaki ezt csinálta, mert a kis propellerek nem voltak elegek a tekeréshez...
    Kozben ujra megneztem a beallitasokat, kiderult hogy csak 80-ra voltak beallitva a vegkiteresek, most atalitottam 100-ra, ujabb yaw tesztek flippel egyutt hamarosan jonnek

Senior Member pulsarxp logója
    Hely
    Budapest XXI, Monor
    Hozzászólás
    5.162

Kozben ujra megneztem a beallitasokat, kiderult hogy csak 80-ra voltak beallitva a vegkiteresek, most atalitottam 100-ra, ujabb yaw tesztek flippel egyutt hamarosan jonnek
    a flipre kiváncsi vagyok, várjuk a videót

Senior Member karee2 logója
    Hely
    Békéscsaba
    Telefon
    +36303495950
    Hozzászólás
    1.190

Szia!

A YAW-ot, a rádión fölhúzhatod 120-ig, ill. az Expót - ha van rajta - fordítsd meg negatívba!(Spektrum rádiónál negatív a gyorsítás!)

k
    "Amit egyszer sikerül felvinni a levegőbe, az biztos, hogy fenn nem marad!!!" Végh +36-30-3495950

Yaw-ra nem hasznalok expot alapbol, azt hiszem nem csak a forgasi sebesseg kepessegben van a hiba hanem bennem is, be kell vallanom hogy eddig meg nem mertem max karkitekeressel megforgatni, de majd most! :

Flippelt mar valaki kozulunk ezzel a boarddal? Ha igen milyen beallitasokkal?

Senior Member karee2 logója
    Hely
    Békéscsaba
    Telefon
    +36303495950
    Hozzászólás
    1.190

Yaw-ra nem hasznalok expot alapbol, azt hiszem nem csak a forgasi sebesseg kepessegben van a hiba hanem bennem is
    Szia!

A "Negatív" Expóra gondoltam!!! (Ami gyorsít!!)

k
    "Amit egyszer sikerül felvinni a levegőbe, az biztos, hogy fenn nem marad!!!" Végh +36-30-3495950

Oldal: 2 / 157 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva