Oldal: 4 / 58 ElsőElső 123456781454 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (572) összesen

Téma: Termikelés

Hírdetésből kizárt tag
    Hozzászólás
    254

Termikelés

Hi

Egy tipp a forduláshoz : Én bemixeltem az oldalkormányt is a csüröhöz egy kapcsolóra és ha valami termiket észlelnék klik a kapcsolot felkapcsolom és együtt megy az oldal k. a csürövel de vigyázz!!! :!: csak pár centit Max.(3cm) próbáld ki nekem bevált a 2,7-es Swift-em nél!! :wink: :wink: :wink:

Senior Member
    Hozzászólás
    2.831

Termikelés

bajnok

semmi ertelme mert ott vana masik kezed az oldalkormanyon es mindig annyit huzol ajta amennyit te akarsz es a gep kivan a termikben.

mas kerdes hogy talalkoztam mar olyan geppel ami annyira csuszott hogy alapbol ra kellett mixelni az oldalkormany a csurore mert kulonben keesnek bizonyult

D
    A szél az a levegő amelyik qrvára siet...<br /><br /><br />

Hírdetésből kizárt tag
    Hozzászólás
    254

Termikelés

Nekem bejött!

Senior Member
    Hozzászólás
    247

termikelés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy szimulátoron gyakorlok és (aeroflypro) talajközelben, ha kicsi a gépem sebessége gyakran ki akar törni és orsózni szeretne. SZinte minden próbálkozásom arra megy el, hogy próbálok az orsó ellen kormányozni , a körözés csak véletlen sikerül.
    smirre
    Tisztelettel:<br />Burkus aki Smirre is....<br />35Mhz 74/80ch<br />Tel.:20/9832927

Senior Member
    Hozzászólás
    247

Termikelés

nem csak talajközelben áll fenn a probléma

ops:
    Tisztelettel:<br />Burkus aki Smirre is....<br />35Mhz 74/80ch<br />Tel.:20/9832927

Senior Member
    Hozzászólás
    247

termikeltem

Szóval volt 1-2 szerencsés beletapicskolásom a termikbe. Meddig szabad engedni felfelé a madárkát? Multiplex cocpit mm és mpx pico3/4 van a Hanzomban. Nem szeretném elveszteni. Ja volt egy orsózás is. Hála a szimulátorozásnak(ezt sokat gyakoroltam, lásd fentebb) sikerült kiszedni belőle a talaj közbenjárása nélkül.

Re: termikeltem

Idézet burkus eredeti hozzászólása
    Szóval volt 1-2 szerencsés beletapicskolásom a termikbe. Meddig szabad engedni felfelé a madárkát?
    Ameddig látod
    Ameddig tart a rádiód
    Az adott légtér korlátozásainak megfelelve
    Ha nincs IFR vizsgád, akkor felhőalapig

Meg ilyenek.
    &quot;E örööö, e bódottáá. E áá ö örö i bódottáá.&quot;<br />http://www.repulomodellezes.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    2.831

Termikelés

nem igazan vitorlazo de
    ma termikeltem a kis hab 3D-vel!!!!
    isteni ido volt. 25 percet voltam a levegoben es fel gaz volt a maximum amit megengedtem magamnak(na jo az utolso 2 perceben murepultem igy nem teljesen igaz). szoval kiraly ido volt. elo kell vennem a BAT-ot es le kell mar vegre festenem az F3B javitasat!!

jo termikelest

D
    A szél az a levegő amelyik qrvára siet...<br /><br /><br />

Termikelés

Idézet DASCO eredeti hozzászólása
    nem igazan vitorlazo de
    ma termikeltem a kis hab 3D-vel!!!!
    isteni ido volt. 25 percet voltam a levegoben es fel gaz volt a maximum amit megengedtem magamnak(na jo az utolso 2 perceben murepultem igy nem teljesen igaz). szoval kiraly ido volt. elo kell vennem a BAT-ot es le kell mar vegre festenem az F3B javitasat!!

jo termikelest

D
    Hát itt lenne az ideje valami BAT-ozásfélének...
    &quot;E örööö, e bódottáá. E áá ö örö i bódottáá.&quot;<br />http://www.repulomodellezes.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    1.365

Termikelés

Kedden repültem a 2.5-es vitorlázóval egy szépet. 8)

Oldal: 4 / 58 ElsőElső 123456781454 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva