Oldal: 74 / 74 ElsőElső ... 24647071727374
Eredmény: 731 - 736 (736) összesen

Téma: Kezdo vagy? Olvasd el es azutan kerdezz !!

Senior Member
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    2.681
    Sziasztok

Még márciusban vettem egy 500-as copter kittet, mert eddig 250-es coptereim voltak. Összeraktam, repül, vannak még hátra finomhangolások.
    Azt szeretném kérdezni, hogy a kitthez kapott motor+szabályozó mennyire tartozik a megbízható gyártmányok közé? "Readytosky" a gyártó, legalább is ez áll a címkéken. Ez a szett: https://www.aliexpress.com/item/S500...475365445.html

A repülőimben általában neves gyártók motorjai, szabályozói voltak, nincs tapasztalatom az olcsóbb márkákkal. Szóval érdemes-e a gyári szettet használni vagy gondolkodjak inkább a cseréjén? Ha cserélni kell mit javasoltok?

Köszönöm.

Üdv;
    Dani
    "Könnyű, erős, olcsó.
    Kettőt választhatsz."

Senior Member
    Hozzászólás
    150

Segítség kérés

Sziasztok!

Pár hónapja egy saját drón vezérlő elektronikán dolgozom, egyelőre egy S500 as vázat használtam a tesztelésre, utólag beláttam, hogy nem egy 1 kilós gépen célszerű a prototípusokat tesztelni - a pincében. Most elérkeztem arra a szintre, hogy az szoftver elméletileg full robot pilota, felszállás, leszállás stb.., de ezt még nem teszteltem és nem is ezen a quad on szeretném érthető okokból...

Tud nekem segíteni valaki abban, hogy itthonról ilyen 100-150 körüli vázat és kefés motorokat hol lehet beszerezni?? Hobbykingen találtam, de csak a hong kong-i raktárból, viszont nem szeretnék hónapokat várni rá.

Köszönöm szépen a segítséget!
    Krisztián

Senior Member
    Hozzászólás
    195
    Szia!
    Veszel egy játékot bármelyik hipermarketben. Műanyag váz-kefés motorok.

Senior Member _hori logója
    Hely
    EU
    Hozzászólás
    1.870
    Viszont, egy ilyen apróság feltételezhetően nem bír el annyi plusz súlyt, amivel egy GPS-es FC terhelné.

Junior Member
    Hozzászólás
    25
    Sziasztok! Apukám padlásán találtam egy 250-es race drónt. Még a kezdetekből származik. Mivel neki nem tetszik a járgány így már rég nem használja. Van hozzá egy Graupner Hott12 Táv és vevő. a gép állítólag tanulóra van programozva így nem is lehet kihasználni az adottságait. 4s 1000 mAh akku hajtja. A kérdés az lenne hogyan lehetne belenézni a programjába úgy, hogy nem tudok róla semmit? Sajnos minden fixen rögzítve van rajta (ragasztva) és félő, hogy szétszedés esetén sérülne a panel! Szóval szeretném átprogramozni a vezérlést, de mint mondottam nem tudom milyen panel és vezérlőprogram van rajta? Hogyan álljak neki a dolognak?

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.527
    Dugd rá a számítógépet, USB-vel. Ahhoz nem kell szétszedni a panelt.

CC3D és a Naze32 volt régen az elterjedt FC.
    OpenPilot/LibrePilot, vagy CleanFlight volt az elterjedt, de szerintem mindkettőre felmegy a BetaFlight is, ami most népszerű.
    Én Még repülök Naze32-vel és CleanFlight-al, teljesen jól használható az is, ha esetleg nem kezelné a régi FC-t a BetaFlight

Ha nem tudsz rácsatlakozni, akkor programozni sem fogod.
    Illetve felrakhatnál egy fotót róla.
    Utoljára módosítva: keril által : 2020-07-04 22:32
    Kéri Laci
    Heli:Tarot450pro, Blade130s/Quad: ZMR250/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Oldal: 74 / 74 ElsőElső ... 24647071727374

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva