Oldal: 5 / 5 ElsőElső 12345
Eredmény: 41 - 50 (50) összesen

Téma: !!!Fenyegetőzés, behajtás, és 8 napon túl gyógyuló sérülések!!!!

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Re:!!!Fenyegetőzés, behajtás, és 8 napon túl gyógyuló sérülések!!!!

A szel osszefujja a szemetet...

Ha kiorjongtetek magatokat, elraknam a legihaboruba. Mindenki sokaig nezegethesse a neveket ott.

D

Senior Member doky111 logója
    Hozzászólás
    568

Én a békesség jegyében felajánlok egy üveg házi pálinkát!
    Vagy 1 liter tejet

Nekem a mai nap a levegőben szakadt ketté egy gépem....... ( természetesen használtan vettem)
    Ez benn a pakliban.

A páleszt komolyan gondoltam :P

Trex 500- 600 Freya Gasser, Katana >Semmi sem marad fenn!! />30-237-2800

Senior Member
    Hozzászólás
    2.010

Idézet Att eredeti hozzászólása
    Zoli72.
    Én meg azt mondom hogy volt alkalmuk átnézni a gépet,
    mivel kabat le is vitte személyesen.
    Akkor kellet volna fikázni, és haza küldeni,
    Nem utólag megpróbálni lehúzni.
    Azzal hogy oda ajándékozta, elismerte hibáját.
    Örülök hogy ilyen jól ál anyagilag, és jó tanácsként csak annyit,
    Hogy vegyen (új) repülőt, akkor nem érheti ekkora meglepi.
    Idézet trainerTOMI eredeti hozzászólása
    Mivel akaratom ellenére belekeveredtem és többször is felírtátok a nevem, hogy tisztán lásson mindenki:

Nem vagyok valami öreg róka, de eddig jó néhány gépet összeraktam, elég sok modellezővel kötöttem üzletet ami tapasztalatot lehetett megpróbáltam megszerezni szaktudásban, emberségben, rengeteg külföldi forum, szaklap olvasásban, tanulással ez most egy új tapasztalat volt. Rengeteg repülőgépet vettem már itthon/külföldön, millió alkatrészt, több száz cuccot, balzát stb...használtam majd adtam el más modellezőknek. Szervókat, alkatrészeket miegymást. Még soha nem volt ilyen problémám senkivel, mert nem akartam átverni senkit. De ha hasonló cipőbe lépnék "véletlenül nem szándékosan" szó nélkül felajánlanám, hogy visszafizetem a gép/eszköz árát ha a kuncsaft nem azt találja amiért fizetett... Mivel nekem a becsületem mindennél többet ér...

A modellezésben csak úgy mint az üzleti életben bízom a partnerem által mondottakban, ha ő azt mondja "csak" a futója volt javítva mert kifordult alóla akkor nem keresek egyéb sérüléseket a gépen. HA azt mondja minden működik, akkor nem tartom szükségesnek egyesével végigpróbálni a csatornákat. Mivel késtem és valóban 30percet vártatok rám, de nem nálam, hanem a kocsiban így kb. 5 percet se töltöttél nálam amig szemügyre vettem a gépet mert már mindenki sietett. Ez kb. annyit jelent, hogy az elmondottak alapján megnéztem egyben van-e. (kb. olyan ez mint egy autószerelő mikor ránéz egy parkoló kocsira mi a baja a motorjának)

Ha te úgy érzed, hogy az üzlet és a termék korrekt volt amit eladtál akkor csak gratulálni tudok. Én természetesen vállalom, hogy "hibáztam" mert megbíztam egy ismeretlen modellező szaktárs szavában, hogy nem fog engem átbaszni. Sajnos csak utólag néztem meg a hirdetését is a gépnek, már ott is látni milyen ember vagy...

Az adás-vétellel okozott anyagi kárt vállalom és ha kell kifizetem átveszem a gépet a barátomtól lévén, hogy én nem voltam elég körültekintő pedig ő megkért segítsek. Ez szó nélkül a Te feladatod lenne....Összeszereléskor természetesen leírtam amit tapasztaltam ezt olvashatod is. Szerencsére itt most nem pénzről kell beszélnünk hanem a tényről, hogy ilyen dolgok történnek modellezők között. Azt gondolom ez nem engem minősít.

Még valami: többször említed, hogy tőlem kell venned szervót, szó nem volt róla nem is árulok én is boltban veszem, nem értem mire gondolsz, hol járok én ezzel jól??? Ill. milyen jól járok az építéssel... alapanyag eladással... baromira, ez teljesen karitatív a modellező lét és kollégák támogatása... elég ha megnézed a balsa árakat, vagy hogy mennyiért javítok meg egy gépet, megyek ki oktatni stb... próbálj meg ebből pénzt csinálni nem fog menni megsúgom... de ennek nem is ez a célja....

Tény: hogy minden szervó egy kalap szar amit a géphez adtál és vegyél helyette olyanokat amik használhatók mivel azért fizetett a kolléga nem ezért a szarért ami benne van és itt nem a márkájára gondolok hanem arra, hogy ezek már kirepülték a magukét, kikoptak, lógnak és nem működnek megfelelően így a repítés kifejezetten VESZÉLYES ÍGY A FELSZÁLLÁS IS TILOS...
    Az hogy a gép mennyire van összetörve és javítva ill. mi a súlya és mennyiért adtad el az más kérdés... de 55.000-ért a hülye se venne ilyen gépet üresen, mivel 200-330euró között teljesen újakat lehet venni 1,8m fesztávval... ez nem az én döntésem...

sok sikert kívánok nektek

Nézz és láss. Kiemeltem a lényeget.
    Ha mindenki annyira fasza gyerek lenne mint Tomi, akkor nem lenne értelme ezeknek a topicoknak.

Mint Tomi én is egy pár gépet összeraktam, és nekem sem voltak ilyen balhéim.
    Mert nem ér annyit szar 5 db szervó, hogy eljátszam a becsületem.
    Én levontam a következtetést, az eladóval biztos nem fogok üzletelni

Dunkin!

Végeztem Ezredes Úr!!! ;D ;D ;D

Idézet doky111 eredeti hozzászólása
    Én a békesség jegyében felajánlok egy üveg házi pálinkát!
    Vagy 1 liter tejet

Nekem a mai nap a levegőben szakadt ketté egy gépem....... ( természetesen használtan vettem)
    Ez benn a pakliban.

A páleszt komolyan gondoltam :P

Akkor erre igyunk ;D ;D
    06/30 3943313

Member
    Hozzászólás
    46

Idézet Att eredeti hozzászólása
    Zoli72.
    Én meg azt mondom hogy volt alkalmuk átnézni a gépet,
    mivel kabat le is vitte személyesen.
    Akkor kellet volna fikázni, és haza küldeni,
    Nem utólag megpróbálni lehúzni.
    Azzal hogy oda ajándékozta, elismerte hibáját.
    Örülök hogy ilyen jól ál anyagilag, és jó tanácsként csak annyit,
    Hogy vegyen (új) repülőt, akkor nem érheti ekkora meglepi.
    Att.

Úgy látom, neked az jutott, hogy mindig meg kell védened a fasza haverodat - már ugye a "rendes" topicjában is - aki még úgy sem áll anyagilag, hogy 5 szar szervo miatt csorba essék a "becsületén" és játsza itt az átbaszósdit és ahelyett, hogy kussolna, még sikítozik.Szánalmas.De azért majd veregesd meg a vállát helyettem is.

Member
    Hozzászólás
    93

""Att.
    Azzal hogy oda ajándékozta, elismerte hibáját.""

Kétségtelen, elismertem a hibáját, mert nem kellett a szar repülője.

""Dunkin!

Végeztem Ezredes Úr!!!""

Jaj, neeeeeeeeeeeeee, Ezredes? Akkor kérem magam nyugdíjba, törljetek.

MINDEN SIKERES FÉRFI MÖGÖTT ÁLL EGY NŐ----AKI AZTÁN MAJD JÓL JÁR........

Senior Member
    Hely
    Tatabánya
    Telefon
    06309291537
    Hozzászólás
    127

Gratula a topikhoz, tanulságos olvasmány.
    Csodálom hogy a mano még nem szólt hozzá. ;D ;D ;D ;D ;D
    Mellesleg a HK-S gépekkel ugyan így átbasznak pedig azok újak. A fele nem úgy repül mint azt a videókon bemutatják.
    Ha egyáltalán nem törötten érkezik meg. Sőt sajnos vettünk két gépet Bpesten egy modellboltban,mind a kettőből hiányzott alkatrész ,olyan ami hiánycikk de keresett.Természetesen letagadták hogy már nekik is így jött.
    Gané emberek mindig voltak és lesznek ezzel együtt kell élnünk.
    Magam részéről próbálok kilógni a sorból.
    Üdv mindenkinek
    Twister Funjet Polaris Hirobo Titán Concept Spitfire Easy Glider és sokan mások

Senior Member
    Hozzászólás
    1.097

Higgyétek el én soha nem adtam el rosszat, hibásat, az nekem sem kenyerem.
    Inkább ki dobom, vagy ha nem vészes a dolog, akkor elmondom a vevőnek, és annak tudatában veszi meg.
    Rengeteg dolgot adtam el itt a fórumon, úgy, hogy előre elküldtem, és ha megérkezett,
    csak akkor utalták a lóvét.
    Volt aki egyből utalt, de mondtam hogy csak ha megérkezett a csomag, akkor kell.
    Soha problémám még nem volt az eladott termékekből ! Nekem ez a legfontosabb !!!
    Kabat jó srác, ezért nehéz el hinni, hogy ő direkt ilyet csinált.
    Részemről ki szállok a továbbiakból, és mindenkinek repítésben gazdag hétvégét kívánok.

ÜDV : Att
    ÜDV : Att

Member
    Hozzászólás
    63

Kedves adam02 ha tudnal olvasni, akkor meg az első oldalon írtam, hogy visszaveszem az aviojetet vagy megveszem neki a szervókat. De ez nem volt megfelelő, ezek utan kezdett fenyegetőzni, nem értem a hozzászólásod......

Member
    Hozzászólás
    63

körhinta69 utolsó pü.-je

Na drága barátom, azért sikerült magad lejáratni a végére, a Davenport meg a Diamant félék a cigányozásukkal a végére eltűntek a süllyesztőben.............
    Remélem sok sikeres üzletet kötsz majd itt is a jövőben, habár nem hiszem, hogy itt olyan sok ember maradt aki valamit is venne tőled.Költsd gyógyszerre a pénzt, vagy inább kemóra, persze rosszat nem akarok neked.
    Szerintem jobban jártál volna ha már az elején felajánlott, visszaadom neked a gépet ingyen lehetőség mellett döntesz, nem lett volna ekkora "nézettséged".Habár akkor bele kellett volna nézz a szemembe és a ciki lett volna. Ja, nyugodtan linkeld be ezt a püt ha szeretnéd a topicba. További sok sikeres(ebb) landolást.

Összegezve:

-Fölvittem a gépet Pestre,megnézték átvizsgálták,megvették.
    -Kb másnapra az összes szervó szar lett benne.
    -Utána egy rakás szar lett maga a gép is, összevissztörtt és használhatatlan.
    -Reklamáció fellengzősködés
    -Majd fölajánlom, hogy AVIO vissza, vagy négy szervó
    -Nem ez nemelég fenyegetőzés behajtás, stb válaszul..
    -Majd a gépet fölajánlja, (amit egyből leütnek, remélem valós személy és fog vele repülni) hogy bebizonyítsa mekkora úriember, nekem meg a telefonba magyaráz, fenyeget, hogy előkerít és milyen rossz lesz nekem, holott a vételár közel felét (AVIO 40 ezer) hajlandó lettem volna visszafizetni. Ami amúgy nem kötelességem, mert mondhattam volna azt is, hogy a pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadok el.

Én nem akartam átbaszni senkit, gondolom ha Tisztelt Trainer Tomi nem röhögött ki és zavart el, amikor szemügyre vette a gépet, akkor az mégsem volt egy olyan rakás szar, mint ahogy körhinta ecsetelte.

Köszönöm a lehetőséget, de nem szeretnék többet a fórumon repülőt venni vagy eladni, maradok a saját klubom tagjainál, mert ott nincsenek ilyen szarakodások.

Kérem az operátorokat, hogy töröljék a profilom, a továbbiakban nincs szükségem rá.

Köszönöm...

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Idézet körhinta69 eredeti hozzászólása
    ""Att.

""Dunkin!

Végeztem Ezredes Úr!!!""

Jaj, neeeeeeeeeeeeee, Ezredes? Akkor kérem magam nyugdíjba, törljetek.

Százezredes az, instállom!

Szerintem kevesebb stresszt kellene belevinnetek a kérdésbe

D

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 12345

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve