Oldal: 45 / 45 ElsőElső ... 354142434445
Eredmény: 441 - 448 (448) összesen

Téma: FPV repuleshez tervezett vazak (TBS, QAV, Flip, ...)

Member
    Hozzászólás
    49

TBS Discovery Full Package

Sziasztok,

Mielőtt feltenném az eladó részlegre, itt szeretnék érdeklődni.

Van egy TBS Discoverym, MN3110 780kv motorokkal (több motort kipróbáltam már), Hobbywing xrotor ESC-ek, most raktam össze, kb 5 perc repülési idővel. Aero-Naut, Graupner 10x5 propellerek vannak hozzá CW és CCW propeller adapterekkel.
    Pixhawk flight controller van hozzá, képernyő, Taranis Plus és TBS Core Pro OSD Blackboxxal.
    3x5200 mah Lumenier 4s 35C akkuk vannak hozzá.
    Thunderpower ACDC töltő is jár hozzá vagy van CellPro Powerlab 6 is.

Van T-Motor 2216 1100kv és 2814 740kv motorok is eladóak.

Van hozzá ey Actiondroneusa.com -tól vásárolt AD1-hez alkalmas táska, de kivágtam és összehajtva belefér a Discovery és minden kiegészítő.

Ez a 3. drónom és bármennyire szeretem az építést, több időt vett el, mint maga a repülés, amire időm sincs.
    Van esetleg olyan ember itt akit ez érdekelne? Csatoltam egy képet.

Üdv,
    Tamás
    Csatolt k Csatolt k
    Utoljára módosítva: beo1329 által : 2017-05-04 10:53

Senior Member
    Hely
    X.ker
    Hozzászólás
    168
    .
    Utoljára módosítva: bubu90 által : 2017-05-04 16:51 Oka: Rossz topic

Moderátor
    Hely
    Gödöllő
    Hozzászólás
    1.010

Armatttan Chameleon

Idézet mrzed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi az infót.

Ez már itt nagyon off, de ha nem haragszol, megkérdezném, hogy leírtad már valahol a Chameleon -ról a tapasztalataidat? Szívesen elolvasnám....
    Érdekelne, hogy tényleg ennyire erős, vagy a gyártó csak balga módon vállal rá élettartam garanciát. Az odáig oké, ha eltöröm, a gyártó 5 dodóért küld másik alkatrészt, de mivel egyben van a négy kar, nem kis meló kicserélni.
    Gondoltam inkább ide való, szóval itt válaszolok:
    Próbálok sorban haladni:
    - nem, nem "annyira erős", mint általában, semmi sem törhetetlen
    - De nem, nem balga módon vállal a gyártó élettartam garanciát Azért nem ez az első, és nem is az egyetlen váz, amire garanciát vállalnak. Nyilván ez azért az árán is látszik, de vannak hasonló árú vázak garancia nélkül.
    - "egyben van a négy kar": ez igaz, de ha jobban belegondolok, akkor majd az összes quadom ilyen
    Saját tapasztalatok: sajnos viszonylag keveset repült még, szerencsére a strapabíróságát még nem teszteltem.
    De az biztos, hogy elég könnyű összerakni/szervizelni, ami már eleve tetszett az egész designnal együtt. (bár kicsit sokféle csavart használ a váz, de mindennek megvan az oka)
    Picit kevesebb a hely benne, mint egy átlag 5" frame-ben, de azért el lehet férni.
    Külön tetszett, hogy Armattan előállt egy PDB rögzítéssel/XT60 saverrel is (apróság, de ötletes):
    https://www.youtube.com/watch?v=VmTMI9sli60
    https://www.youtube.com/watch?v=_Ljl9JmUcnM
    Kár hogy nem használok PDBt
    Easy Glider Pro, ZephyrII FPV

Senior Member
    Hely
    Martonvásár
    Hozzászólás
    801
    Köszönöm a gyors választ, és azt is, hogy helyére raktad a hozzászólásomat.
    Majd két éve nyúzom a régi ZMR250 stílusú vázamat. Az elektronikára viszonylag sokat költöttem, mondhatni naprakészen tartottam, viszont a vázzal szinte semmit sem foglalkoztam. Meglepődve tapasztalom, hogy még a viszonylag nagyobb kereteken is borzasztóan pici lett a hely az említetthez képest. Lesz mit átdolgoznom, ha vázcserére adom a fejem.
    A piaci kínálatot bogarászva akadtam az Armattan-ra, az összes gyártó megnézett keret közül egyedül a Chameleon kiabált, hogy vegyél meg. Egyszerűen nem találtam ebben a stílusban hasonlóan minőségi, pofás darabot. Ha tényleg csak a számokat nézem, akkor jó párszor meg kellene törni, hogy tényleg megérje ezt választani. Mert ugye azért 50-60 dollár körül már lehet jó minőségű vázakat kapni, plusz tizesért már két darab kar hazakerül tartalékba.
    Az viszont nagyon igaz, hogy egyelőre nem lesznek törhetetlenek a vázak, hacsak nem hívjuk segítségül az űrtechnológiát.

Moderátor
    Hely
    Gödöllő
    Hozzászólás
    1.010
    Szivesen!
    Azért ha 50-60 dolláros vázakban gondolkodsz, akkor elég 1x megtörnöd, és máris ugyanott tartasz, mint a Chameleonnal
    A kisebb hely szerintem azért nem probléma, mert az elektronikák is zsugorodnak... videoadók, vevők is vannak egész picik, PDBvel egybeépített FC, de nem ritka az AIO megoldás is.
    Stílusban még az XHover Stingy ami viszonylag új, nem tudom láttad-e.
    Easy Glider Pro, ZephyrII FPV

Senior Member
    Hely
    Martonvásár
    Hozzászólás
    801
    Megvan a koncepció a fejemben, csak egy pdb-t és a vázat kell megvennem, át fogom tudni költöztetni a jelenlegi alkatrészeimet.
    Van arról tapasztalat, hogy mekkora eséllyel fogja meg a vám az armattan bélyegzős borítékokat?

Senior Member
    Hely
    Martonvásár
    Hozzászólás
    801
    Végre megérkezett a kaméleon.
    Egész gyors lett volna az 5 dolláros posta... 1 hét alatt ért az országba, újabb másfél hét míg mérlegelték, hogy vámolják és kiszállítsák-e....
    https://drive.google.com/open?id=0B-...XRuaXkyQU9Da0U
    Utoljára módosítva: mrzed által : 2017-10-18 14:11

Senior Member
    Hely
    Martonvásár
    Hozzászólás
    801
    Végre megvolt a költözés.
    Közel 10 dekát fogyott is a madárka.
    Előtte-----------Utána:
    Csatolt k Csatolt k

Oldal: 45 / 45 ElsőElső ... 354142434445