Eredmény: 1 - 7 (7) összesen

Téma: kartonplaszt delta !

Hybrid View

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
    Member
    Hely
    BP. XVII
    Telefon
    06302838896
    Hozzászólás
    30

kartonplaszt delta !

Sziasztok. Bele olvasgattam e témákba és volna némi tapasztalatom. Az első gép amit már rommá gyűrtem ;D az így szált http://www.youtube.com/watch?v=_-V8FBQXBns Sokan használják ragasztás gyanánt a hőpisztolyos ragacsot, de sok helyre NEM való! Csak merev illesztéseknél alkalmazzátok mert hajlamos el engedni pl.:szárny ami folyamatosan hajlik! Az első prototípusom csak ezzel volt ragasztva és dög nehéz lett tőle,instabillá és akkor esik szét amikor a leg nagyobb terhelést kapja. Leg egyszerűbb a a sima gyors kötöző A jelenlegi SU-47 gépemben már merevítő bordák sincsenek az összes felesleges sújt elhagytam így sokkal gyorsabb lett. A videón látható formát 130cm fesztávról indítottam majd folyamatosan vágtam belőle hogy mi a leg kisebb méret ami még szépen repül. 90cm alá nem érdemes menni mert már kezelhetetlen. Fontos viszont hogy a szárny végére rakni kell stabilizáló lapot mert méretektől függetlenül mindegyik hajlamos a dugóhúzóba esésre és nagyon nehéz belőle ki hozni. Viszont baromi jó szórakozást okoz, szalag vadászat esetleg légi harc esetén ez utóbbi a bitang izgalmas. A jelenlegi gépemről van kép csk nem tudom hogy lehet itt feltüntetni. Ha kérdés van keressetek .

Member
    Hely
    BP. XVII
    Telefon
    06302838896
    Hozzászólás
    30

Re:kartonplaszt delta !

Member
    Hely
    BP. XVII
    Telefon
    06302838896
    Hozzászólás
    30

Member
    Hozzászólás
    75

Senior Member ApaJani logója
    Telefon
    O6-2O-439-O6-85
    Hozzászólás
    2.006
    Anyámmal élek, macskám van, babettával járok, és ne is legyek kemény!???

Senior Member csipisanyi logója
    Hely
    Szeged-Mezőtur
    Hozzászólás
    1.058
    Szia! Érdeklődnék, mivel ragasztottad?

Üdv Sanyi
    A repülés a földön kezdődik, és ott is ér véget ...........!!!!! 20 2 698 690

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva