Oldal: 37 / 37 ElsőElső ... 273334353637
Eredmény: 361 - 368 (368) összesen

Téma: Walkera Mini CP

Senior Member
    Hozzászólás
    508

Re:Walkera Mini CP

Idézet chris. eredeti hozzászólása
    Pénteken kipróbáltam két 380mAh-s aksit. Első startosak lettek volna. Alig emelte meg a gépet. Mi lehet a hiba?
    Banggoodról jött 3, abból egy kuka. Lehet a másik, kettő sem volt csúcson?
    Melyik fajtat?
    Rendeltem 10 db 240 mAh hubsan akkut azok nagyon hamar kb. 20 toltes alatt begyengultek..
    Az 5 db 380 mAh hubsan akkuk 40 toltes utan is jol viselkednek.
    Super CP: stock, BL, 2x Dual BL ; CoperX 250 ; F939 ; Fox Hype 1800; Mini Fun Cube; F3A ; Devo 7e; Boscam sys FPV

Senior Member chris. logója
    Hely
    Salzburg
    Hozzászólás
    1.241

Idézet vasi eredeti hozzászólása
    Idézet chris. eredeti hozzászólása
    Pénteken kipróbáltam két 380mAh-s aksit. Első startosak lettek volna. Alig emelte meg a gépet. Mi lehet a hiba?
    Banggoodról jött 3, abból egy kuka. Lehet a másik, kettő sem volt csúcson?
    Melyik fajtat?
    Rendeltem 10 db 240 mAh hubsan akkut azok nagyon hamar kb. 20 toltes alatt begyengultek..
    Az 5 db 380 mAh hubsan akkuk 40 toltes utan is jol viselkednek.
    http://www.banggood.com/Wholesale-MJ...y-p-57097.html

DEVO 10
    T-Rex - Raptor - Predator
    62,18

Senior Member HUBA220 logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    266

200 start alatt nem sikerult szervot tornom super cpnEgyet kellett cserelni,mert ugyanugy ugralt mint neked. Szerintem a poti halt be.

Szerencsés vagy. Udvaron elkaptam a hintaágy csövét, egyből kiütötte az egyik szervót. Nappali bútor dettó. Azóta a fejjel lefelé lebegést gyakorlom...
    T-Rex 450L Dominator 3s - BeastX - Futaba T6J

Senior Member HUBA220 logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    266

Sziasztok! Egy kis élménybeszámoló. 1 hete kimentem repülni. A v120-nak elmozdult a farokszervója, elkopott a kerék a kardánban, összevissza repült. Nem gond! Van másik! ;D Előveszem a Geniust, az első startnál nemes egyszerűséggel leáll és lepottyan. Tápkábel kontakthibás. Jöhet a MiniCP. Szépen repül, viszont galambijesztgetés közben túl messzire mentem (szó szerint), vakon hoztam vissza crash. Letört a tengely a motorról! Gondolom anyaghiba lehetett. Katasztrófa!

Na de most hétvégén! 3 madárral 38 start törés nélkül. Csak a MiniCP motor táp forrasztás engedte el magát. Este visszaforrasztottam:repül, bepörög, leesik. Farokmotor nem megy. Na azt is visszaforrasztottam. Öröm, boldogság, minden működik. Ahhoz képest, hogy úgy kezdtem bele, hogy én csak repülni akarok és nem szerelni, már a sikeres szerelés is sikerélményt ad.
    T-Rex 450L Dominator 3s - BeastX - Futaba T6J

Senior Member BokaPeter logója
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólás
    324
    Sziasztok!
    Mini cp-hez vettem SLS xtron 420 mAh 30c 1s akkut. Ezt: http://www.stefansliposhop.de/liposh...30C::1205.html (Valóban 35c-s akku, mert a cellára rá van írva)
    Érdemes kipróbálni, ha egyébként is rendeltek valami SLS-akksit. Nem pontosan illik méretben(egy kis öntapadós tépőzár finomabb részvel megvastagítva jó), és a csatlakozót is át kellet forrasztani, de bitang ereje van. Eddig a legjobb akkum ami volt a mini cphez. Úgy ugrik a gép, mint soha korábban. Egyébként a tapasztalatom az, hogy sorrendben a fentebb említett baggoodos 380 mAh 20c akkuk a jók még (http://www.banggood.com/Wholesale-MJ...y-p-57097.html). Aztán a raiden 350 mAh akkuk és a gyári 350 mAh akkuk használhatóak. A többi már a gyenge, ne vedd meg kategória: pl banggood 400mah 25c, Turnigy nano-tech 260mAh 1S 35-70C
    Üdv: Péter
    Utoljára módosítva: BokaPeter által : 2015-03-01 21:29
    Align T-rex 450 DFC...MPX 330 SC...Durafly Hyper biplane...DEVO 8 táv

Junior Member
    Hozzászólás
    2
    Banggoodról az új BL motoros verziót próbálta már valaki? Ha egyáltalán repül még Mini Cp mostanában, látom több mint 4 éve volt az utolsó hozzászólás

Senior Member BokaPeter logója
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólás
    324
    Ha már így írtál, egy linket küldhetnél...csak kíváncsiságból, mert nem találom. Egyébkét már rég eladtam a gépet...de néha kicsit hiányzik.
    Align T-rex 450 DFC...MPX 330 SC...Durafly Hyper biplane...DEVO 8 táv

Member
    Hely
    Görgeteg
    Telefon
    +36705830640
    Hozzászólás
    79
    Keresek a típushoz alkatrészeket. Ha valakinél maradtak elfekvőben, kérem jelezze privátban. Előre is köszönöm.

Oldal: 37 / 37 ElsőElső ... 273334353637

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva