Oldal: 2 / 350 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (3491) összesen

Téma: WL V911 Micro helicopter

Senior Member
    Hely
    Budapest 06-70-362-00-40
    Hozzászólás
    845

Re:WL V911 Micro helicopter

Ja, és még mielőtt reagálnátok rá, nem érdekel ki kezdte.

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Telefon
    06208033737
    Hozzászólás
    463

Idézet controlman eredeti hozzászólása
    1. Igen van már neki, de...

Az foglalkozik minden más típussal is Ha kezdőként valaki be néz oda elég sok olyan információt talál ami nem ehhez a típushoz kapcsolódik. Elvész a sok bába közt a gyermek.

Van már akkor tábora ennek a típusnak, hogy megérdemelné.

A nagy tesók között is van egy csomó egy kaptafára készült heli, és mégis van mindegyiknek külön platformja. Nem is értem miért nem három topik van az elektromos helikben. Ezen az elven elég lenne Koax, FP, és CP topkot nyitni nem?

2. Erre most jön az, hogy amit már egyszer leírtunk, azt fölösleges még egyszer. De...

Nem várható el senkitől, hogy 3 keresett információ miatt végig olvasson 70 oldalt aminek a fele más típusokkal foglalkozik. (És akkor az off témákról nem beszéltem.)

Szerintem ha van tárhely akkor inkább legyen meg kétszer egy információ, ha azt könnyebb megtalálni.

Én részemről szívesen leírom még egyszer ha igény van rá.

3. Szeretném, ha ez a topik nem teljesen szigorúan szakmai lenne. Elsősorban szakmai tuningok, szereléssel, üzemeltetéssel kapcsolatos információk megosztása a cél. De...

Nem zárkózunk el olyan jellegű beszélgetésektől, mint milyen 3D-re lépjek tovább, hova megyünk repülni. Pár hozzászólás erejéig el fogja bírni ez a topik is.

Nem szeretném ha egy más fikázása, kioktatása előtérbe kerülne. Ezért - mivel az ilyen jellegű hozzászólásokat úgy sem lehet kizárni - kérném ezeket maximálisan figyelmen kívül hagyni. Vitatkozni természetesen lehet, de csak egymás maximális tiszteletben tartásával. Gondolok itt olyanra, hogy ha hülyeséget ír valaki, akkor nem azt válaszolom neki, hogy "hülye vagy fiam", hanem leírom "ne haragudj, de ezzel a véleménnyel nem tudok azonosulni, mert....".

Bocsánat ha kissé bő lére eresztettem a mondanivalómat.

Az idő, vagy az adminok majd eldöntik mennyire életképes ez a topik. Én szeretném ha itt beszélgetnénk mi 911-esek.

Szép estét Mindenkinek

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Telefon
    06208033737
    Hozzászólás
    463

Egy a gondolatunk,szépen meg fogalwaztad controlman,ezért repítek is egy éjszakait itt a Dózsán

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210

Viszont ha controlman javaslatait mindenki és mindenhol betartaná, nem lenne ennyi
    felesleges OFF a fórumban. Ép az ő javaslatainak a be nem tartása gerjesztette eddig a problémákat.

Én már kifejtettem többször hogy mennyire ronda hogy rengeteg topic azzal kezdődik, hogy valaki beirja, ne legyen, a többi pontokról nem is beszélve. Én is csak azt tudom javasolni, tartsuk be.
    videa.hu/videok/kreativ/az-orokke-repulo-papirrepulo-termik-uiTZrZMUF6zvoJR7

Senior Member
    Hely
    Budapest 06-70-362-00-40
    Hozzászólás
    845

Köszönöm Urak!

Szeretném még egyszer hangsúlyozni, nem feltétlenül a szakmai off-okal van baj, hanem egymás fölösleges baszogatásával.

ERRE A HSZ.-RA NEM KÉREK SEMMIFÉLE REAGÁLÁST. Mondhatnám úgy is: Még mindig nem érdekel ki kezdte.

Szép estét Nektek.

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Telefon
    06208033737
    Hozzászólás
    463

Na repűltem egy jót,rendőr csak lesett mi az a piros fény az út felett de szerencsére nem álltak meg ;D

Senior Member
    Hozzászólás
    356

on:

v911 upgrade tapasztalataim:

kulfoldi forumokon levo javaslatok alapjan a helim a kovetkezo upgradekent esett at:

200mAh lipo - alapbol 120/130 van hozza, + repulesi ido, ajanlom.

fem felso resz - nehezebb lesz tole a heli, picit lomhabb tole, szel viszont erzesre nehezebben fujja el (de elmegy ), (van egy muanyag gyuru a helinel, amit a leiras alapjan le kell vagni, es lecserelni egy fem alkatreszre, siman hagyhatod a muanyagot, azzal sem lesz rosszabb)

main gear csere - meretben ugyanaz mint a solo pro bravo sx neven futo fogaskerek, jobban van megmunkalva, vastagabb (nehezebb is) szinten a szelerzekenysegre van jo hatassal, a fogaskerek kullo elrendezese "felhajto erot termel", ami nem tudom igaz-e, de lenyeg, hogy a gyors fel / le iranyvaltaskor a stock v911 neha nem reagal ugy, mint az upgradelt

flybar csere szarny alakura - probaltam, csodas "hamis kinai" volt, 3 start utan elrepult belole a nehezek, nem volt tole se jobb, se rosszabb a repules, nem is raktam vissza

---

spycam 808 720p kamera lehamozva (ugye ugy nez ki mint egy regi opel astra keyfob), 2 befottes gumival az aksihoz erositve felvettem vele a hazunk kornyeket, de erezhetoen sok neki ez a "nehez kamera", fokent 120as lipoval

Tovabbi szep estet
    JR Forza 450, Emax Nighthawk 250, DX6 `14 - Magyar FPV Hub - 250 és a többiek FB csoport tagja

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Telefon
    06208033737
    Hozzászólás
    463

Idézet Flynth eredeti hozzászólása
    on:

v911 upgrade tapasztalataim:

kulfoldi forumokon levo javaslatok alapjan a helim a kovetkezo upgradekent esett at:

200mAh lipo - alapbol 120/130 van hozza, + repulesi ido, ajanlom.

fem felso resz - nehezebb lesz tole a heli, picit lomhabb tole, szel viszont erzesre nehezebben fujja el (de elmegy ), (van egy muanyag gyuru a helinel, amit a leiras alapjan le kell vagni, es lecserelni egy fem alkatreszre, siman hagyhatod a muanyagot, azzal sem lesz rosszabb)

main gear csere - meretben ugyanaz mint a solo pro bravo sx neven futo fogaskerek, jobban van megmunkalva, vastagabb (nehezebb is) szinten a szelerzekenysegre van jo hatassal, a fogaskerek kullo elrendezese "felhajto erot termel", ami nem tudom igaz-e, de lenyeg, hogy a gyors fel / le iranyvaltaskor a stock v911 neha nem reagal ugy, mint az upgradelt

flybar csere szarny alakura - probaltam, csodas "hamis kinai" volt, 3 start utan elrepult belole a nehezek, nem volt tole se jobb, se rosszabb a repules, nem is raktam vissza

---

spycam 808 720p kamera lehamozva (ugye ugy nez ki mint egy regi opel astra keyfob), 2 befottes gumival az aksihoz erositve felvettem vele a hazunk kornyeket, de erezhetoen sok neki ez a "nehez kamera", fokent 120as lipoval

Tovabbi szep estet
    Kérnénk a videót is bemutatni

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Telefon
    06208033737
    Hozzászólás
    463

Nekem van két gépem,az egyik aluval tuningólt a másik gyári műanyag,nekem a műanyagos jobban tettszik. Rep időt meg meg oldja a nyolc akksi Én a 912.távjával repülöm őket.

Senior Member zolisx4 logója
    Telefon
    06202189173
    Hozzászólás
    576

Nagyon örülök hogy külön van ez a 911 es topik hiszen megérdemli nagyon sokunknak van ,nekem is van 2db ,én is a 912 távval használom.

Tehát akkor fel is teszem a kérdésem hátha a másik topikban nem volt válasz .

Nem tapasztaltatok olyat hogy távolodtok a helivel magatoktól ,forduló és vissza szembe .
    De a fordulónál mindig tovább fordul ,csúszik .
    A helinél minden rendben van, nem szorul semmi .Az elektronika mind a kettő 911 helimnél ugyanazt a paramétereket hozza.
    A távirányító a 912 nél jól működik ott nincs ilyen ,.

WLtoys V912, 2 db <br />WLtoys V911 ,2 db <br />Nine Eagles 287A Solo Pro, VRX Bullet

Oldal: 2 / 350 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva