Oldal: 1 / 18 1234511 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (171) összesen

Téma: FMS

v_csabi
    Guest

FMS

Sziasztok en egy ifju modellezo vagyok es az fms-hez szeretnek egy bizinyos TIRMO nevu modelt csak nem talaltam sehol ezenkivul keresek meg barmilyen modelt az fmshez es halotam hogy az adot oszelehet kotni az fmsel ehez keresek atalakitot (MEGVETELRE)enyi lene köszi

Senior Member
    Hozzászólás
    124

FMS

Szia!
    Én ismerek egy embert aki szerintem szivesen csinál neked nem túl drágán átalakítókábelt (nekem is ő csinált) Itt a fórumon az a neve hogy spmodell.hu és az FMS-hez is van neki több száz modellje sőt talán ezer darab körüli. Majdnem mind de azért nem mind mert mindig születnek új modellek, Szerintem keresd meg a taglistán és küldj neki privát üzit vagy ha nem sierkül majd beszélek vele mert közelben lakik, de inkább próbáld meg privin. ja és az www.spmodell.hu-n is sok érdekességet tudsz találni az fms-ről

Senior Member
    Hozzászólás
    111

FMS

sziasztok, szal hol lehet megtalálni ezt az uriembert? mert mostmár engem is érdekelne a dolog...

Senior Member
    Hozzászólás
    124

FMS

nem szivesen adok ki róla infót mert nem hiszem hogy sokan szeretik hogy akárki , kérdezés nélkül infot ad ki másokról de már leírtam a nevét meg a weboldalát erről már tudsz dolgokat megkeresni...

Senior Member bgeza logója
    Hely
    Csopak
    Hozzászólás
    1.164

FMS fejlesztő eszközök

Az alábbi honlapon freeware fejlesztőeszközöket találunk az FMS-hez.
    http://rcp.web.infoseek.co.jp/fms_ParDes_GeoEX_e.html

Géza
    Barátsággal Géza

MODERÁTOR
    Hely
    RedOneHouse
    Hozzászólás
    832

FMS

Kicsit kézbevettem az egyik modellt, ami jön az FMS-el. Az eredeti az arko névre hallgat és elég kis csúnyácska, meg olyan semmilyen. Lett belőle YoYo. Így kereszteltem el. (Csak úgy)
    Viszont ő - egy kis alakítás után - sokkal jobban hasonlít egy kétméteres, 30 köbcentis motorral szerelt, majdnem 5 kilós gépre. Akik ki szeretnék próbálni, hogy ez milyen, íme:

http://cartman.osi.hu/fms/yoyo.zip

A file tartalmát kitömörítés után be kell másolni az FMS modell könyvtárába. Ettől kezdve lesz egy YoYo nevű modell is, ami legynagyobb igyekezetemre megpróbál pont úgy viselkedni, mint az eredeti nagyok. Az FMS nem egy túl jó szimulátor, de ingyen játszani pont megfelel.
    .

Senior Member
    Hozzászólás
    525

FMS

Sziastok azt szeretném megkérdezni Szab-tól, vagy mástól hogy, hogy lehet ijen gépet átalakítani??????? ops: a válaszotokat elölre köszönöm

Senior Member bgeza logója
    Hely
    Csopak
    Hozzászólás
    1.164

FMS

Szia Szab, ezt úgy értsük, hogy boldogultál a fenti fejlesztőeszközökkel? Mibe nyúltál bele, aerodinamikába vagy 3D modell geometriába, estleg mindkettő. Oszd meg velünk tapasztalataidat. Az aerodinamikában én elpiszkáltam egy-két dolgot, amiről nyilvánvaló volt, hogy mit jelent, de aztán felhagytam vele, mert rengeteg idő kellene a korrekt megtanuláshoz.
    Barátsággal Géza

Senior Member
    Hozzászólás
    525

FMS

[-o< [-o<

MODERÁTOR
    Hely
    RedOneHouse
    Hozzászólás
    832

FMS

Van egy egészen jó kis fejlesztő-cucc, ami jön az FMS-el. A legfrissebb letölthető 8.5 alfa változatban már benne van az editor is.
    Sima install után ide kerül:
    C:\Program Files\FMS\ParEditor
    Az EXE-t elindítod, és máris lehet berhelni a modelleket. Én is egy hete láttam először, de rengeteg próbálgatással és türelemmel sokmindenre rá lehet jönni. Egyébként nem olyan bonyolult, mint elsőre látszik. De mivel ingyen van, nincs részletes dokumentáció, hanem csak próbálkozni lehet... Meg keresgélni a neten. Hajrá!
    .

Oldal: 1 / 18 1234511 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve