Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen

Téma: Megkezdett, félkész gépek ...

Kiemelt fórum támogató
    Hozzászólás
    4.564

Megkezdett, félkész gépek ...

Sziasztok,

sajnos nyomasztó helyszüke miatt meg kell szabadulnom egy-két félkész és megkezdett gépemtöl ..

Aki a forumot figyelte, ismerös neki már ez a téma:

Grumman A-26 Invader 3,0m fesztáv 2x 38ccm motorral ca. 80%-ban felépitve ...
    pneumatikus behúzható futók, a hozzávaló két 38ccm-es motorral és a teljes rajzkészlettel ...

Fantrainer 600 szintén ca. 80%-ban kész, teljes rajzokkal, beépitett új szervókkal ...

Grumman G-44 Widgeon szárnyak a motorgondolákkal, törzs nélkül, de a hozzáillö két drb 17,5ccm-es nitrós motorral, beszervózva, teljes szett rajzokkal ... a törzs megépitése a szárnyak épitéséhez viszonyitva már a legegyszerübb hozzá ...

Van még ezenkivül egy 2,7m-es Turbo-Beaverhez (MR Design Canada) a két drb szárnyfél, részben palánkolva, a törzs váza is részben kész, komplett rajzokkal (CAD papiron) ...

Amennyiben valakit még ez is érdekelné, a tavaly májusban elkezdett 2,40m-es Fieseler Storch-om is elvihetö befejezni (lásd a topicot erröl a forumon) a komplett rajzokkal, ehhez még csak a futószárak hiányoznak, a GFK scale orrburkolat is vele jár, a kabin ablakozása is még befejezésre vár, de ez már csak pepecs munka ... egy ca. 20ccm-es benzines ideális lenne bele ...

Rengeteg anyag és meló van beleölve mindegyikbe, de gondolom ezeket a témákat már mindenki ismeri ...

Továbbá eladnám a tavaly szerzett EMCO Unimat 3 kitünö (szinte új) állapotban levö, elötolásos kisesztergámat is ...

üdv,

Charles

Member
    Hozzászólás
    40

Re:Megkezdett, félkész gépek ...

Szia Charles.
    Úgy látszik félnek a nagy gépektől,nem merik bevállalni az építéssel járó sok sok pepecselést és a rengeteg időt.
    Szerencsés üzleteket.
    Üdv Barna J.
    A lustaság fél egészség, és én makk egészséges<br />vagyok.&nbsp;&nbsp; 06 20 4462853.<br />üdv: joco

Kiemelt fórum támogató
    Hozzászólás
    4.564

Szia Szefa,

rohadt nagy helyet foglalnak el, már szinte mozdulni sem tudok a kis garázsomban ami mühelyként fungál ... ezért is szeretnék megszabadulni tölük, nem is kereskedni akarok velük, annyira még nem éhezünk, de legalább a beleölt anyagok árát azért szeretném (ha csak részben is) egy új motorra való befektetéshez visszaszerezni ... több mint ezer Eurot fektettem beléjük csak anyagokban, motorokban és alkatrészekben, a többéves munkát amit igényeltek, az amúgy is megfizethetetlen ...

A rajzok csak, amik a gépekkel járnak, is több mint 300 Euroba kerültek összesen ... profi rajzok, nem valami érthetetlen Mickey Mouse skiccelések ...

A legnehezebb munkákat már elvégeztem rajtuk (ez pont számomra a kihívás) a többi szerkezeti és részletmunkát már egy csak picit jártas modellezö is be tudná fejezni rajtuk ...

Szóval, nem is sok reakciót vártam erre a hirdetésre ismerve már a forumbeli "modellezök" mentalitását (ötpercenként zúzzák szarrá a gépeiket és ha nem lehet 10 perc alatt ujra összetaknyolni valahogy, akkor az már nem is gép) ... ha meg nem kellenek senkinek, legfeljebb bevágom a Kukába öket ... mint sok más megunt eddigi gépemet is ... vagy szalonnát sütök rajtuk ... az eddig beléjük fektetett anyagiakat már ugyis leirtam magamban, a velük való eddigi sok évi meló is szórakozás volt számomra ... de azért örülnék ha valamit is vissza tudnék nyerni a kiadásaimból ... meg ha valakiket is érdekelné a dolog, ráadásul még 1000 km-t is kell velük furikáznom hogy megkapják ... tehát mindenképpen csak én fizetek rá ...

üdv,

Charles

Senior Member
    Hozzászólás
    1.873

Azért tegyük hozzá Charles, hogy elég kevés ember tud olyan szinten építeni (mint Te), hogy nem gányolás lenne a befejezés helyett. :P

az okos hülyéskedhet, de a hülye ne okoskodjon...

Senior Member amatorzoli logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    1.295

Tov&#225;bb&#225; eladn&#225;m a tavaly szerzett EMCO Unimat 3 kit&#252;n&#246; (szinte &#250;j) &#225;llapotban lev&#246;, el&#246;tol&#225;sos kiseszterg&#225;mat is ...
    &#220;dv Charler!
    Szeretn&#233;m megk&#233;rdezni,hogy menni lenne az &#225;ra a kis eszterg&#225;nak?
    Csak &#233;rdeklőd&#233;si szinten.
    A mar&#243; r&#233;sze is meg van?

K&#246;sz&#246;n&#246;m.
    &#220;dv.
    Zoli.
    SU-26,Formosa l,,EPP Su-29, FX-30,

Kiemelt fórum támogató
    Hozzászólás
    4.564

Sajna a marós cuccokat nem tudtam megkaparintani hozzá, valaki már elkapkodta elölem ...

A marós kiépitéssel a faszi akitöl vettem, 750 Eurót kért volna úgy a komplett gépért, én happy voltam hogy hogy még így is meg tudtam csípni 300 Euroért csak az esztergát ... igy én is csak annyit kérek mint amit magam is fizettem érte ... újonnan valami 860 CHF lett volna csak az eszterga ...

Charles

Member patakizs logója
    Hely
    Felsőszentiván
    Telefon
    30/219-6962
    Hozzászólás
    52

Szia!

A 2.40-es Stork-nak mi lenne az ára?

Üdvatakizs
    Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak.
    Oscar Wild

Kiemelt fórum támogató
    Hozzászólás
    4.564

Sajnálom de a Storch már elkelt ...

Member patakizs logója
    Hely
    Felsőszentiván
    Telefon
    30/219-6962
    Hozzászólás
    52

Köszi!

Üdvatakizs
    Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak.
    Oscar Wild

Senior Member
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    voda/505hét1harminchárom
    Hozzászólás
    2.540

Szia,
    A "Turbo-Beaver" mit kóstálna?

Üdv
    Zoli

Csak olyan elméleti szinten érdekel, mert épp egy szegényebb afrikai ország éves GDPjét pumpálom egy 1:3 piperbe
    10. éve kezdő modellező

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve