Oldal: 153 / 160 ElsőElső ... 53103143149150151152153154155156157 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.521 - 1.530 (1598) összesen

Téma: Villamkerdesek - villamvalaszok

Member
    Hozzászólás
    52
    sziasztok! mi a véleményetek a Multistar LiHV jelölésű aksijáról, ami 4 cellás de összesen 15,2V feszültségű. Jobb lehet mint a hagyományos 4s?
    https://hobbyking.com/en_us/multista...lipo-pack.html

Senior Member
    Hely
    Vasalja
    Hozzászólás
    1.345
    Idézet gazsilaszloo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok! mi a véleményetek a Multistar LiHV jelölésű aksijáról, ami 4 cellás de összesen 15,2V feszültségű. Jobb lehet mint a hagyományos 4s?
    Miért lenne jobb, mint a "sima"?
    Ami a feszültségen kívül minden paraméterében megegyezik vele (tömeg, áram), és nem kell hozzá speckó töltő.
    3.2Wh-val tud többet, ami 2.7%-al több a "simánál". Ár/érték arányban ez szerintem semmi.
    Utoljára módosítva: bla által : 2017-01-03 09:29

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.493
    Idézet gazsilaszloo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mire jobb?
    Kéri Laci
    Heli:Tarot450pro, Blade130s/Quad: ZMR250/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Senior Member hgabesz logója
    Hely
    Somogy megye, Táska
    Hozzászólás
    508
    HJ MWC Alien - APM2.6 - SJ4000 - Radiolink AT9 - Eachine TS832 - LCD5802S

tarto: Motor fixing pitch-row: 19mm/25mm
    motor: nagy valoszinuseggel 16/18mm, de kerdezz ra itt a forumon kinek van ilyen, merje le neked

Azt az 1mm kulonbseget ha van, kireszeled es kesz

Senior Member
    Hely
    Bp
    Hozzászólás
    959
    Sziasztok!

Kanai szobacirkálókkal kapcsoltban mennyire vagytok képben?
    Vettem karácsonyra a nagyobbik gyereknek egy JJRC H8 mini-t, ellenben a "One key to return" funkciót vagy rosszul értelmezzük, vagy nem jól működik. Ez nem azt jelentené, hogy visszamegy a felszállási helyére?
    Ha megnyomjuk akkor jobbra el, neki annak ami épp mellette van.
    Ezt leszámítva tök jó kis gépezet, ennek örömére már a kisebbeknek is berendeltünk "gyerekbiztos" változatot a JJRC H36-ból, ezt jövő hónapban adjuk oda szülinapra. Kipróbáltam, teljesen stabilan repül pici mérete ellenére. Tartósság kérdéses, majd az idő eldönti. Vettem már pár ilyen kínai vacakot de ez a kétféle JJRC bőven vitte nálam a pálmát igaz még ilyenekkel soha nem repültem, nincs viszonyítási alap csak a V911 ami meg más világ
    Olcsó de jól működő (jó minőségű) alternatívákat tudtok még esetleg mondani (előny, ha van a gearbesten, viszonylag sok pontom van amit el kellene használnom mert lejárnak)? Nyárra még párat tervezek beszerezni, hogy mindenkinek legyen egy aztán majd lehet a kertben harcolni

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.493
    Idézet WestBam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Kanai szobacirkálókkal kapcsoltban mennyire vagytok képben?
    Vettem karácsonyra a nagyobbik gyereknek egy JJRC H8 mini-t, ellenben a "One key to return" funkciót vagy rosszul értelmezzük, vagy nem jól működik. Ez nem azt jelentené, hogy visszamegy a felszállási helyére?
    Ha megnyomjuk akkor jobbra el, neki annak ami épp mellette van.
    Ezt leszámítva tök jó kis gépezet, ennek örömére már a kisebbeknek is berendeltünk "gyerekbiztos" változatot a JJRC H36-ból, ezt jövő hónapban adjuk oda szülinapra. Kipróbáltam, teljesen stabilan repül pici mérete ellenére. Tartósság kérdéses, majd az idő eldönti. Vettem már pár ilyen kínai vacakot de ez a kétféle JJRC bőven vitte nálam a pálmát igaz még ilyenekkel soha nem repültem, nincs viszonyítási alap csak a V911 ami meg más világ
    Olcsó de jól működő (jó minőségű) alternatívákat tudtok még esetleg mondani (előny, ha van a gearbesten, viszonylag sok pontom van amit el kellene használnom mert lejárnak)? Nyárra még párat tervezek beszerezni, hogy mindenkinek legyen egy aztán majd lehet a kertben harcolni
    Szerintem ezt az RTH funkciót, csak azért írják rá hogy nagyobb eséllyel dobjon ki találatot az e-bay.
    Nincs benne GPS, sőt szerintem magasság mérő sem. Ezek kellenek egy rendes RTH-hoz.
    Azt írja hogy az adó helyzetére megy vissza, vagyis a jeleket követheti, a vevőantennák fáziskülönbségével irányt mérve, bár kétlem hogy ilyen komoly iránymérést alkalmaznának ilyen olcsó eszközben. Illetve ami valószínűbb hogy az antennák irányérzékenysége alapján határozza meg az irányt, és a legerősebb jel felé indul, ami szobában adott esetben a falról is visszaverődhet.
    Kéri Laci
    Heli:Tarot450pro, Blade130s/Quad: ZMR250/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Senior Member
    Hely
    Bp
    Hozzászólás
    959
    Köszönöm a választ!
    GPS és magasság mérő természetesen nincs benne, gyro az van. Törtem én a fejem, hogy mégis hogy találna vissza, de abban lehet valami amit írsz, bár tizenpár dolcsiért ezen is csodálkozom, hogy egyáltalán tényleg repül és még egészen jól is képességeihez mérten. Van még pár feature ami számomra ufó, bár ebben könnyen lehet, hogy a kínai-angol fordítás a ludas, vagy az én hozzá nem értésem. Egyelőre élvezzük a játékot vele, aztán meglátom merre lesz az arra.
    Ezekre az apró motorokra leszek kíváncsi mennyit fognak bírni, volt itt pár éve egy troll aki ilyenekkel nyomult, ő ki is lett innen vágva, így a 911 topikban "boldogított" sokunkat, nála elég gyorsan fogytak emlékeim szerint. Talán azóta finomítottak rajtuk, remélem pár hónapot el fognak menni csere nélkül

Senior Member Hetes logója
    Hely
    Bp
    Telefon
    309872223
    Hozzászólás
    380
    Sziasztok! Milyen vezérlők támogatják a gps t ? Pl a sima naza32 revrá lehet kötni?

Senior Member systemax logója
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    126
    Idézet Hetes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Milyen vezérlők támogatják a gps t ? Pl a sima naza32 revrá lehet kötni?
    Szia!

A Naze 32-re rá lehet kötni de csak az FPV adatokban segít.
    Ha lebegni szeretnél adott pozícióban akkor inkább használj NAZA-M, Tarot-ZYX, APM vezérlőt.

Oldal: 153 / 160 ElsőElső ... 53103143149150151152153154155156157 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva