Oldal: 2 / 7 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (69) összesen

Téma: akiktől bátran vásárolhatsz

Re:akiktől bátran vásárolhatsz

város, kor és emilcím szerintem elég fontos ahhoz, hogy eldöntsem, akarok/tudok-e vele üzletelni.

?
    06 309 495 056 vagy sandor kukac sesztak.hu... kérlek ne írj privátot!

Senior Member opener logója
    Hely
    Csopak-Veszprém
    Hozzászólás
    4.368

Idézet Seszi eredeti hozzászólása
    így is van. de legyen 500, mert sose érünk a végére
    -hááát, a 18.432 tagból ha csak minden tizedik becsületes, akkor is szép listád lesz ;D
    Heli: 400-450-500-600 Repcsi: EG-Pro,Extra330,G-waco Vitorlás: Phantom, NACRA i18

ctrl-f és a leghosszabb lista is kereshető

Senior Member opener logója
    Hely
    Csopak-Veszprém
    Hozzászólás
    4.368

Seszi,
    -én úgy gondolom, hogy aki itt 1000 hozzászólást megért, az automatikusan listás lehetne.
    A simlisek jóval korábban kihullanak és nicket cserélnek, sose érik el ezt a számot.

Ezek alapján elég lenne az 1000 (500?) hsz. alattiakat gyűjteni, mert őket ismerjük kevésbé.
    Az ezresek táborában meg szinte mindenki ismer mindenkit, személyesen is, vagy volt minimum egy üzletük egymással, vagy váltottak már 10-20 privát üzenetet, amiből azért sok minden kiolvasható a másikról.

Persze tévedhetek is a véleményem kapcsán...
    Heli: 400-450-500-600 Repcsi: EG-Pro,Extra330,G-waco Vitorlás: Phantom, NACRA i18

azt mindenki el tudja dönteni, hogy megbízik-e egy 500 v 1000 hozzászólásos emberben. Illetve itt is az összeg dönt. 1-2 ezrest megkozkáztatsz, de sok pénzt én sem utalnék előre csak a hozzászólások száma alapján.

ám ha ismert emberek ajánlásából összejön egy nagyobb lista, és abban megtalálod az emberedet, az azért jelent valamit. Pláne, ha már 3-an is javasolták ugyanazt a személyt.

Senior Member
    Hely
    Bp
    Hozzászólás
    959

Nekem nincs 1000 hsz-om de szerintem pl. megbízható vagyok, más aukciós oldalon van már több száz pozitív értékelésem ???

Nem mellesleg ha az oldal üzemeltetőjével meg tudjátok beszélni akkor a fórummotor ha jól tudom enged pl. "karmákat" adni, így ha betennék akkor a névjegy mellett megjelenne az is, sikeres adásvétel esetén pedig lehetne azt osztogatni pl. 500 hsz. felett minden tag kapna egy újabb rangot és attól a rangtól már elérhető lenne a karmaosztás -vagy a karma gyűjtés. De persze ez melóval jár, kérdés ezt bevállalja-e valaki, hogy megcsinálja, mert rengeteg felhasználó van, tőlem pedig vásároltak rendben olyanok is, akiknek csak pár hozzászólásuk volt ezidáig pedig volt aki évekkel ezelőtt regisztrált be csak nem él közösségi életet, de lehet, hogy priviből összejött volna már neki jóval több is.
    Persze ez is csak egy vélemény... Így listázva elég macera lesz kikeresni, hogy kivel üzletelj és akkor ugye a "csak" repcsisek, "csak" hajósok, "csak" autósok és a több modellezési ágat képviselő emberek keverednének is, így még több ember lenne a listában ezzel simán 6-7 képernyőnyire nyúlna egy hozzászólás amiben a pozitív visszajelzések száma növekedne. És akkor ez is olyan, hogy beírkálhat ide bárki (én is pl.) és nem biztos, hogy a listából nem fog akár véletlenek folytán is kikerülni 1-2 ember technikai okok miatt.
    De az elképzelés/alapötlet mindenképp jó és megfontolandó, beszéljetek az üzemeltetővel, hogy hajlandó lenne-e foglakozni vele. Példának mutatom egy másik fórumon, hogy mire gondoltam, a felhasználó neve mellett találjátok a "népszerűség" feliratnál, hogy ki mennyi "karmát" kapott. Nálunk ezt lehet növelni és csökkenteni is, ez nyilván a személyes ellentétek miatt itt nem lenne feltétlenül jó, mert leapaszthatja valaki ha nagyon akarja, asszem időlimit van a + és - értékelések leadása között, tehát nem lehet egyből 10 pluszt adni, de a "haverok" napi egy karmával pl. nem reális képet is festhetnek valakiről.
    http://306club.hu/index.php/topic,293.8250.html
    Ott pl. szintén megtaláltok ezen a néven, kicsit több hozzászólással a hátam mögött

Senior Member
    Hozzászólás
    1.534

Én is böcsületes ember vagyok ám
    Walkera 4#6,CopterX-250,TGY9X-Frsky,Wl-922,fj450

A karma rendszer felmerult itt tobbszor is, be is lett vezetve, csak nem vagyunk a hasznalatahoz eleg erettek. Veszekedes volt belole.

Itt is, azzal kezdtem, hogy a velemenyeket puben irjatok, mert elburjanzik a dolog, de nem olvassatok el, vagy nem fogjatok fel vagy nem erdekel benneteket a dolgok keretrendszere.

Masik dolog, amit vegkepp nem ertek, es mar harmadszor kerul elo, miert lenne nehez egy 1000 neves listaban rakeresni arra az emberre, akivel epp uzletelni akarok? Ott a lista az oldalon, ctrl-f, beirom a nevet es enter. Ha benne van, odaugrik a kijeloles..

Senior Member Szpeti logója
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.779

Idézet alfagyuri eredeti hozzászólása
    Én is böcsületes ember vagyok ám
    alfagyuri +1
    Szpeti +1 (nem üzletelek mostanában ezért merek ilyen pofátlan lenni.)
    és még sokan mások. Ha lesz időm kigyűjtöm.

Támogató Daine logója
    Hozzászólás
    1.435

Valahogy így?:

Sumi75
    ppeter
    Bálint Sándor
    hori-zoli
    mcelek
    tt.alfa.team
    Air.Wolf