Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1234567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (69) összesen

Téma: akiktől bátran vásárolhatsz

Senior Member
    Hely
    Sárvár
    Telefon
    +36707034994
    Hozzászólás
    637

Re:akiktől bátran vásárolhatsz

Idézet WestBam eredeti hozzászólása
    Nekem nincs 1000 hsz-om de szerintem pl. megbízható vagyok, más aukciós oldalon van már több száz pozitív értékelésem ???

Nem mellesleg ha az oldal üzemeltetőjével meg tudjátok beszélni akkor a fórummotor ha jól tudom enged pl. "karmákat" adni, így ha betennék akkor a névjegy mellett megjelenne az is, sikeres adásvétel esetén pedig lehetne azt osztogatni pl. 500 hsz. felett minden tag kapna egy újabb rangot és attól a rangtól már elérhető lenne a karmaosztás -vagy a karma gyűjtés. De persze ez melóval jár, kérdés ezt bevállalja-e valaki, hogy megcsinálja, mert rengeteg felhasználó van, tőlem pedig vásároltak rendben olyanok is, akiknek csak pár hozzászólásuk volt ezidáig pedig volt aki évekkel ezelőtt regisztrált be csak nem él közösségi életet, de lehet, hogy priviből összejött volna már neki jóval több is.
    Persze ez is csak egy vélemény... Így listázva elég macera lesz kikeresni, hogy kivel üzletelj és akkor ugye a "csak" repcsisek, "csak" hajósok, "csak" autósok és a több modellezési ágat képviselő emberek keverednének is, így még több ember lenne a listában ezzel simán 6-7 képernyőnyire nyúlna egy hozzászólás amiben a pozitív visszajelzések száma növekedne. És akkor ez is olyan, hogy beírkálhat ide bárki (én is pl.) és nem biztos, hogy a listából nem fog akár véletlenek folytán is kikerülni 1-2 ember technikai okok miatt.
    De az elképzelés/alapötlet mindenképp jó és megfontolandó, beszéljetek az üzemeltetővel, hogy hajlandó lenne-e foglakozni vele. Példának mutatom egy másik fórumon, hogy mire gondoltam, a felhasználó neve mellett találjátok a "népszerűség" feliratnál, hogy ki mennyi "karmát" kapott. Nálunk ezt lehet növelni és csökkenteni is, ez nyilván a személyes ellentétek miatt itt nem lenne feltétlenül jó, mert leapaszthatja valaki ha nagyon akarja, asszem időlimit van a + és - értékelések leadása között, tehát nem lehet egyből 10 pluszt adni, de a "haverok" napi egy karmával pl. nem reális képet is festhetnek valakiről.
    http://306club.hu/index.php/topic,293.8250.html
    Ott pl. szintén megtaláltok ezen a néven, kicsit több hozzászólással a hátam mögött

szia.
    a vaterával vigyázz!!!! engem most basztat a NAV ezér.
    töröltem minden accountom és már nem árulok semmit a neten csak hétvégén a zsibin KP-ér annak nincs nyoma.
    TRX Summit 1/8 , TRX Summit 1/8 , TT01 , Tmy 2wd , HPI Sprint2 , HPI Sprint2 Drift , HPI Cup Racer , HPI Cup Racer Drift , HPI Mini Trophy , HPI Trophy 3,5 , Basher 2wd , X mods-ok , Syma x5sw , Kukorelli hajók...

Senior Member
    Hely
    Sárvár
    Telefon
    +36707034994
    Hozzászólás
    637

Idézet molb eredeti hozzászólása
    Nekem nincs 1000 hsz-om de szerintem pl. megbízható vagyok, más aukciós oldalon van már több száz pozitív értékelésem ???

Nem mellesleg ha az oldal üzemeltetőjével meg tudjátok beszélni akkor a fórummotor ha jól tudom enged pl. "karmákat" adni, így ha betennék akkor a névjegy mellett megjelenne az is, sikeres adásvétel esetén pedig lehetne azt osztogatni pl. 500 hsz. felett minden tag kapna egy újabb rangot és attól a rangtól már elérhető lenne a karmaosztás -vagy a karma gyűjtés. De persze ez melóval jár, kérdés ezt bevállalja-e valaki, hogy megcsinálja, mert rengeteg felhasználó van, tőlem pedig vásároltak rendben olyanok is, akiknek csak pár hozzászólásuk volt ezidáig pedig volt aki évekkel ezelőtt regisztrált be csak nem él közösségi életet, de lehet, hogy priviből összejött volna már neki jóval több is.
    Persze ez is csak egy vélemény... Így listázva elég macera lesz kikeresni, hogy kivel üzletelj és akkor ugye a "csak" repcsisek, "csak" hajósok, "csak" autósok és a több modellezési ágat képviselő emberek keverednének is, így még több ember lenne a listában ezzel simán 6-7 képernyőnyire nyúlna egy hozzászólás amiben a pozitív visszajelzések száma növekedne. És akkor ez is olyan, hogy beírkálhat ide bárki (én is pl.) és nem biztos, hogy a listából nem fog akár véletlenek folytán is kikerülni 1-2 ember technikai okok miatt.
    De az elképzelés/alapötlet mindenképp jó és megfontolandó, beszéljetek az üzemeltetővel, hogy hajlandó lenne-e foglakozni vele. Példának mutatom egy másik fórumon, hogy mire gondoltam, a felhasználó neve mellett találjátok a "népszerűség" feliratnál, hogy ki mennyi "karmát" kapott. Nálunk ezt lehet növelni és csökkenteni is, ez nyilván a személyes ellentétek miatt itt nem lenne feltétlenül jó, mert leapaszthatja valaki ha nagyon akarja, asszem időlimit van a + és - értékelések leadása között, tehát nem lehet egyből 10 pluszt adni, de a "haverok" napi egy karmával pl. nem reális képet is festhetnek valakiről.
    http://306club.hu/index.php/topic,293.8250.html
    Ott pl. szintén megtaláltok ezen a néven, kicsit több hozzászólással a hátam mögött

szia.
    a vaterával vigyázz!!!! engem most basztat a NAV ezér.
    töröltem minden accountom és már nem árulok semmit a neten csak hétvégén a zsibin KP-ér annak nincs nyoma.

ja ha csak vásárolsz akkor nem szóltam......
    TRX Summit 1/8 , TRX Summit 1/8 , TT01 , Tmy 2wd , HPI Sprint2 , HPI Sprint2 Drift , HPI Cup Racer , HPI Cup Racer Drift , HPI Mini Trophy , HPI Trophy 3,5 , Basher 2wd , X mods-ok , Syma x5sw , Kukorelli hajók...

Akiktől bàtran vàsàrolhatsz:
    kukacmuki
    4x4Suicide
    Dzsonee
    zozya91
    kukacmarci
    szilagyil
    gumikutya
    kalozoo
    strubi
    DiveZ
    farkas
    Feji
    molb
    WestBam
    Fatikapitany
    policedrifter
    rcàkos
    terepgumi
    sittes
    Audi200
    gotlich
    [HUN]Soma
    RIMARC
    hemi426rt
    Pale
    lacika76
    ave
    Trucker
    j.pèter
    Mike13
    Kacsa82
    dole
    attila27
    tt.alfa.team
    koridor
    jeremy88
    mustangp51d
    kojak
    boben
    atitika
    kappann
    RC4WD Yota Hilux <br />Yokomo DIB RS<br />Axial &nbsp;XR10<br />Futaba 4PK FASST

köszi Martin!

Daine, elég csak a saját neveidet leírni, majd összegereblyézem!

a nevek mellett a számok az ajánlásokat jelentik. Akinek megvan a 3 és a profilja is ki van töltve rendesen, az átkerül egy másik topicba, ahova nem írogatunk semmit, csak a tényleg megbízható emberkék listája lesz olvasható, kereshető.

ajánlások jöhetnek ide is, privátban is!

aktuális lista:

Sumi75
    ppeter (2)
    Bálint Sándor
    hori-zoli
    mcelek
    tt.alfa.team (2)
    Air.Wolf
    tamás 55 (2)
    socsa44
    tanaif
    sanyi1959
    Zoli 72
    ruczati
    styroman (2)
    blaster
    valiska
    Pilot11 (2)
    lamb
    atego5
    Ferenc0107
    Fabiati (2)
    Szpeti
    Martin
    jedy
    ORCA17
    Stefi
    kukacmuki (2)
    Fatjesus
    alfagyuri (2)
    szpeti
    4x4Suicide
    Dzsonee
    zozya91
    kukacmarci
    szilagyil
    gumikutya
    kalozoo
    strubi
    DiveZ
    farkas
    Feji
    molb
    WestBam
    Fatikapitany
    policedrifter
    rcàkos
    terepgumi
    sittes
    Audi200
    gotlich
    [HUN]Soma
    RIMARC
    hemi426rt
    Pale
    lacika76
    ave
    Trucker
    j.pèter
    Mike13
    Kacsa82
    dole
    attila27
    koridor
    jeremy88
    mustangp51d
    kojak
    boben
    atitika
    kappann
    06 309 495 056 vagy sandor kukac sesztak.hu... kérlek ne írj privátot!

Senior Member
    Hozzászólás
    1.097

Ez nem rossz, de az emberek változnak, vagy hirtelen anyagi gondjai is lehetnek
    Ha korrekt, akkor minimum hogy vissza postázza.
    Én üzleteltem olyan emberrel többször, aki az utolsónál, mert az lett,
    Megszívatott
    Szinte 90%-ban ellőre küldtem a csomagot, hogy pontos postaköltséget fizessen a vevő,
    és sosem vertem át senkit.

ÜDV : Att

Senior Member
    Hely
    Bp
    Hozzászólás
    959

Idézet Att eredeti hozzászólása
    Megszívatott
    Szinte 90%-ban ellőre küldtem a csomagot, hogy pontos postaköltséget fizessen a vevő,

Ez a lista eladókról szól, akik korrekten küldik a cuccot, nem csak az utalást gyűjtik be, vagy féltéglát postáznak modell helyett.

Sajnos a nem megbízható, hitegető vevőket nem tudod kiszűrni, vagyis de: eljön -> fizet -> viszi, vagy elutal -> utalás beérkezik -> postázod (utalás beérkezése után, NEM előre).
    Nekem volt vevőm aki hívott is (több telefonos beszélgetés után), hogy már el is indult az autóért, nemsokára ideér, aztán másnap üzent, hogy hopp, mégsem kell. Persze mindezt este 9-kor, mikor már a gyerek is alszik, lábujjhegyen összeszedegetem, rá várok, stb... Azóta megírom mikor lehet jönni érte, aki előbb jön az viszi, nem teszek félre semmit csak annak akit ismerek legalább látásból és gondolom nem égetné be magát egy "ismerőse" szemében.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.097

Megszívatott

Ez a lista eladókról szól, akik korrekten küldik a cuccot, nem csak az utalást gyűjtik be, vagy féltéglát postáznak modell helyett.

Sajnos a nem megbízható, hitegető vevőket nem tudod kiszűrni, vagyis de: eljön -> fizet -> viszi, vagy elutal -> utalás beérkezik -> postázod (utalás beérkezése után, NEM előre).
    Nekem volt vevőm aki hívott is (több telefonos beszélgetés után), hogy már el is indult az autóért, nemsokára ideér, aztán másnap üzent, hogy hopp, mégsem kell. Persze mindezt este 9-kor, mikor már a gyerek is alszik, lábujjhegyen összeszedegetem, rá várok, stb... Azóta megírom mikor lehet jönni érte, aki előbb jön az viszi, nem teszek félre semmit csak annak akit ismerek legalább látásból és gondolom nem égetné be magát egy "ismerőse" szemében.
    Én tudom miről szól, de te nem olvastad el rendesen . Változnak !
    És ha el adsz, akkor mindig meg várod amíg utalnak ?
    Mert mire fel várjuk el mástól, hogy pénzt utaljon a bizonytalanra.
    És ha vásárolsz te ellőre utalsz ?
    Mert ennyi erővel azt is meg várhatnánk hogy meg érkezik a csomag,
    és utána utalunk.
    Ha már nem utánvét.
    De akkor soha nem indulna el egy csomag sem.
    Tehát kockázat mindig van, kivétel a személyes találka.

Senior Member
    Hely
    Bp
    Hozzászólás
    959

Elolvastam, de amit írtál az vevőre nem lehet igaz csak az eladóra.
    Ettől függetlenül felesleges a vita, mindenkinek változhat az anyagi helyzete negatív irányba, ettől még nem biztos, hogy tisztességtelen üzletet fog kötni bárkivel is.
    Amit pedig tőlem kérdeztél: igen, csak az utalás beérkezte után postázok, elővigyázatosságból, ha nem így tennék már sok cuccom elküldtem volna feleslegesen (de lehet, hogy benyaltam volna én is a Te szitudban, hogy a vevő vásárolt többször is és megbízhatónak tűnt). Ha mindkét fél részéről komoly a szándék és nem megoldható a személyes találka akkor csak a posta/futár marad.
    Vásárlás esetén pedig ha a képeken lévő dolog tetszik akkor megveszem, esetleg ha úgy látom akkor kérek még képeket/videót arról amit venni szeretnék és ha akkor is minden ok vele akkor természetesen előre utalok. Sok éve aukciózom egy oldalon és eddig mindössze 1 esetben volt, hogy nem ért ide csomag, szerencsére az is csak kb. 200Ft értékű volt.
    Vevőként kell sajnos rizikóznod, de erről szól a lista, hogy aki benne van jó eséllyel nem fog átverni. Nyilván 100e Ft-os autót egy frissen regisztrálttól 3 hsz-al nem fogok venni postán, valszeg nem ismeri senki, utána pedig lehet menni a rendőrségre meg a bot-boltba, hogy legyen mivel ütögetni a pénzed nyomát Szóval a végével egyet kell értsek, kockázat az mindig van, de ha az eladó szerepel ezen a listám akkor jelentősen kisebb.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.097

Akkor ezt meg is beszéltük ;D
    Talán jut hely nekem is ;D

Senior Member
    Hozzászólás
    749

Üdv!

Egy újabb pozitív értékelés Tt.alfa.team-nek!

Fóliát rendeltem, nagyjából 20 perc telt el az első kérdésemtől az összeg utalásáig.
    Postázásról külön értesített, maximálisan elégedett vagyok vele.

Tulajdonképpen lehetne mindjárt kettőt is adni neki, mert kb. 2 éve szintén tőle vettem a 9X-emet,
    és akkor is maximálisan elégedett voltam az eladói teljesítményével.

Köszönöm!

Horváth Tamás
    Kecskemét

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1234567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve