Oldal: 50 / 110 ElsőElső ... 4046474849505152535460100 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 491 - 500 (1095) összesen

Téma: OpenPilot CC3D Flight Controller

Senior Member
    Hozzászólás
    356
    Idézet Ziv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi 80 Euro? A CC3D a hobbykingen $25, a banggoodon $15:
    http://www.banggood.com/OpenPilot-CC...-p-937044.html

Failsafe-et biztosan tud, én az OpenPilot-os felületén be is állítottam.
    Althold-ról nem tudok, de én még csak most kezdtem el ismerkedem vele.
    Althold van a revo verzioban, failsafe meg az osszesben. Kerem kapcsolja ki
    JR Forza 450, Emax Nighthawk 250, DX6 `14 - Magyar FPV Hub - 250 és a többiek FB csoport tagja

Senior Member
    Hozzászólás
    327
    Törölhető. Elnézést kérek hogy itt kértem segitséget.
    Utoljára módosítva: rholas által : 2015-06-20 09:23

Senior Member Vírus logója
    Hely
    Budapest XV
    Telefon
    0620 5406464
    Hozzászólás
    2.124
    Akkor neked Naza vezérlő kell.. Van egy eladóm 30-ért gps-el. Na az mindent tart.

Ezeknek a vezérlőknek nem kell semmit tartani, mert folyamatosan irányváltanak a szűk pályákon. Ezeket vezetni kell sajnos viszont cserébe baromi gyorsak..

Senior Member
    Hely
    Dunavarsány
    Telefon
    20/404-8460
    Hozzászólás
    1.759
    Ez ízlés kérdése, attól nem kell "lehúzni". Engem pl halálra idegesítene, ha helyettem repülne, akkor minek viszek ki távot?

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.572
    Vajon mit szólnál egy hilleres helikopterhez amin egy vacak farok giro az összes stabilizálás és állandóan le akar fordulni a levegőből na azt tényleg vezetni kell.
    Autót is meg kellet tanulni vezetni, vagy azon is ennyit problémáztál? CC3D és a Naze32 nagyon jó vezérlők. Szoftvereik felhasználó barátok és nagyon stabilak már Angle módban is.
    Az hogy te nem értesz hozzá nem a vezérlő baja. Ha valamit nem értesz kérdezni kell és tuti segít valaki, de az OpenPilot maga is kézen fogva végigvisz a beállításokon, csak el kell olvasni amit kiír.
    Kiváló kezdő készlet, de ez nem azt jelenti hogy a sültgalamb a szádba repül, mert ha erre vágysz, akkor vegyél egy DJI-t sokszor ennyiért, összerakva, felcicomázva.
    Kéri Laci
    Heli:Tarot450pro, Blade130s/Quad: ZMR250/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Senior Member
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    06305029301
    Hozzászólás
    497
    A CC3D egy nagyon jó vezérlő ráadásúl az a kopter meg úgy lebegett hogy szinte el lehetett engedni a botokat !!! Hogy mit sikerült frissiteni azt meg nem is tudom mert a vezérlőn a legfrissebb 15.02.02 fw volt a pid értékek meg igen jó be volta lőve nomeg a CC3D ráadásul 3 pid beállitást tud amit akár repülés közben is lehet egy kapocsolóval váltani . Lehet GPS vevőt kapcsolni hozzá és úgy mindent tud !!! Viszont egy RaceQvad pont ezért az mert vezetni és vadulni lehet vele nem kell a holdakat figyelni meg a K faktort hogy a gép lezuhan !!! Koptert vezetni meg meg kellene tanulni ne csak magától repüljön mert ha gáz van akkor még van tudás amivel menthető nem csak zuhan mint egy darab kő !! Anno mikor Phantom kopterem volt sokat mentem vele mauál módban hát igen szarúl tudott repülni de repült úgy is !!

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    TBS DISCOVERY<br />QAV 250 QAV 500V2

Senior Member
    Hozzászólás
    327
    Törölhető. Elnézést kérek hogy itt kértem segitséget..
    Utoljára módosítva: rholas által : 2015-06-20 09:23

Senior Member
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    06305029301
    Hozzászólás
    497
    Az a gép igen jól repült !! Az hogy neked nem sierült belőni az a te tudásod hiánya !! Ahogyan más is írta a CC3D program egy igen jó program nagyon felhasználó barát csak a rádió kalibrálást kellet volna megcsinálnod ami kb 15 perc és mehet is , hogy mit sikerült frissiteni nem tudom de felesleges volt ha van a közeledben aki valóban ért a CC3D vezérlőhöz vidd el neki szerinte max 1 óra és repül a gép . Esetleg még a YouTube rengeteg jó videó van csináld ha tudod magad sikerülni fog

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    TBS DISCOVERY<br />QAV 250 QAV 500V2

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.572
    Idézet rholas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vettem egy komplett gépet amihez csak a rádió kell meg a immersion 600w.De hiába kötöttem rá a rádiót nem működött, a kalibrálás sem ment végig.
    Ezután a program kiirta hogy régi a fw frissitsem, amit a update&erase el meg is tettem. A frissités lefutott de a végén kiirta hogy az usb eszközt nem lehet felismerni. Azóta is ezt irja ki amikor rárakom.

Ekkor vettem észre hogy nincs rajta baro szenzor. Azért irtam hogy ha nincs althold akkor mit is tud a failsafe? Nincs althold, nincs rth, nincs magneometer. Egyedül csak lezuhanni tud de ez nem lehet failSAFE. Persze ez is opció jobb minth a flyaway.
    Szóval te voltál a béna és nyomkodtál minden marhaságot.

Van pár lehetőség - megoldás
    1. Tovább szenvedsz - megígérem neked, ha nyerek a lotton, akkor veszek egy nagy medencét és teli sírom neked, de amúgy jobban örülnénk ha nem ezt kéne itt olvasnunk.
    2. Az eladónak panaszkodsz, kisebb arccal - ha volt esze, akkor van egy mentése, és 2 perc alatt visszaállítja neked, és ha megkéred talán még el is magyarázza mit rontottál el. Ha nincs mentése akkor is kb. emlékszik és 10 perc alatt beállítja. Illetve ha elég szépen kéred, még a rádiódat is beállítja, mert az sem egy nagy mutatvány annak aki csinált már ilyet. Ne aggódj, ez nem szégyen, senki nem úgy kezdte hogy meg tudta csinálni, mi is szétnyomkodtuk az elején.
    3. Tanácsot kérhetsz itt is. - mi meg adunk tippeket mit lehet csinálni, hogy kell beállítani, de ehhez neked is akarnod kell.

Én is rep.kész, beállított helikopterrel kezdtem. Úgy hogy az eladó felszállt az orrom előtt, lerakta, beraktam a kocsiba, nagyon részletesen elmagyarázott és elmutogatott mindent, majd otthon én is szétszenvedtem az agyamat, saját tudatlanságom folytán, mire jó lett. Ez egy ilyen hobby, de talán pont ez a lényege a modellezésnek. Az hogy a youtubos videókon könnyedén produkálnak látványos repüléseket, az a látszat. Nagy tapasztalat, munka és gyakorlás van mögötte. Nem csak annyi, hogy megnyomok egy gombot az iPhone képernyőjén és egyből én vagyok a májer a "drón"-ommal.
    Van ilyen is, de ez itt nem az.

"Miért kell megmászni a legmagasabb hegyet? Miért kell meghódítani a holdat? Nem azért, mert könnyû, hanem azért mert nehéz, mert így lemérhetjük az erõnket."
    John Fitzgerald Kennedy
    Utoljára módosítva: keril által : 2015-06-20 08:56
    Kéri Laci
    Heli:Tarot450pro, Blade130s/Quad: ZMR250/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Senior Member
    Hozzászólás
    327
    Törölhető. Elnézést kérek hogy itt kértem segitséget.

Oldal: 50 / 110 ElsőElső ... 4046474849505152535460100 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva