Oldal: 82 / 110 ElsőElső ... 327278798081828384858692 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 811 - 820 (1095) összesen

Téma: OpenPilot CC3D Flight Controller

Junior Member
    Hely
    Budapest XX és XVI kerület
    Hozzászólás
    16
    Idézet mrzed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy tetszik a vezetékek gyári forrasztása a fet-ek közé?:O
    Gondolom Te is KIT-be vetted az egészet...
    Akkor még 40 dodo kiadás... :S

Már én is azon a ponton voltam, hogy rendelek egy komplett garnitúrát, ha nem jön össze...
    KIT-ben hát Azok a forrasztások igazi profi munkák voltak.
    Kicsit bosszant a plusz 43 dollár, de túl kell lépni rajta ez egy ilyen hobbi

Senior Member
    Hozzászólás
    356
    Tudna valaki segiteni, CC3D + PWM csatis vevom van, probalom osszehozni Cleanflight / Librepilot-al de sehogy sem erzekeli a progi, milyen bootloader / fw combot javasoltok amivel menne?

Config:

CC3D, emax 250 Nighthawk + Spektrum AR610 / DX6, a vevo - ado bindelve van.

Cleanflight 1.10 van fent, mikor aksi + usb csatlakoztatva van, a kek lampa villog. a masik folyamatosan vilagit.
    Utoljára módosítva: Flynth által : 2016-04-03 17:52
    JR Forza 450, Emax Nighthawk 250, DX6 `14 - Magyar FPV Hub - 250 és a többiek FB csoport tagja

Senior Member
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    voda/505hét1harminchárom
    Hozzászólás
    2.629
    mi a neve annak a csatinak ami a cc3d oldalába megy?
    12. éve kezdő modellező

Senior Member laposelemer logója
    Hely
    Budapest, Zugló
    Hozzászólás
    1.180
    Hi!

Micro JST SH 1.0mm

Ilyet rendeltem Revo-hoz:
    http://www.ebay.com/itm/251979895512...%3AMEBIDX%3AIT
    És jó bele
    Csak hibák léteznek!
    Ha valami mégis jó, akkor az a hiba is hibás.

Senior Member
    Hely
    Gárdony
    Hozzászólás
    200
    Idézet v_zoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mi a neve annak a csatinak ami a cc3d oldalába megy?
    jst-sh

Senior Member
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    voda/505hét1harminchárom
    Hozzászólás
    2.629
    Idézet ifuh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jst-sh
    Köszi. Idehaza kapni?
    12. éve kezdő modellező

Senior Member
    Hozzászólás
    229
    Idézet Flynth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudna valaki segiteni, CC3D + PWM csatis vevom van, probalom osszehozni Cleanflight / Librepilot-al de sehogy sem erzekeli a progi, milyen bootloader / fw combot javasoltok amivel menne?

Config:

CC3D, emax 250 Nighthawk + Spektrum AR610 / DX6, a vevo - ado bindelve van.

Cleanflight 1.10 van fent, mikor aksi + usb csatlakoztatva van, a kek lampa villog. a masik folyamatosan vilagit.
    Csak tipp, hogy ez a baj. CC3D-vel van egy olyan bug, hogy hagyni kell bebootolni az FC-t, csak utána tudsz rá csatlakozni CF-el. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy:

A: LiPo-val elindítod az FC-t, megvárod amíg villognak össze-vissza a LED-ek (5-10 mp) és utána dugod rá az USB-t
    B: bedugod a miniUSB-t az FC-be, majd szépen lassan dugod be az másik végén az USB csatlakozót a gépbe. Mikor kigyúlnak a LED-ek akkor megállsz, megvárod amíg villognak össze-vissza (5-10 mp) és utána dugod be teljesen. Mivel a táp érintkezők lábai hosszabbak mint az adat érintkezők lábai, így előbb csak tápot adsz neki, majd ha felállt akkor mehet a többi.

Senior Member
    Hozzászólás
    356
    Idézet Sequadon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak tipp, hogy ez a baj. CC3D-vel van egy olyan bug, hogy hagyni kell bebootolni az FC-t, csak utána tudsz rá csatlakozni CF-el. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy:

A: LiPo-val elindítod az FC-t, megvárod amíg villognak össze-vissza a LED-ek (5-10 mp) és utána dugod rá az USB-t
    B: bedugod a miniUSB-t az FC-be, majd szépen lassan dugod be az másik végén az USB csatlakozót a gépbe. Mikor kigyúlnak a LED-ek akkor megállsz, megvárod amíg villognak össze-vissza (5-10 mp) és utána dugod be teljesen. Mivel a táp érintkezők lábai hosszabbak mint az adat érintkezők lábai, így előbb csak tápot adsz neki, majd ha felállt akkor mehet a többi.
    Szia,

A es B mod is mukodik, a quadot latja a CF, COM4-en USB mukodik.

A quad Kek ledje nem bootloader szeruen de folyamatosan ki be kapcsol. Ellenben PWM csatin nem tudom eletre kelteni az AR610-es Spektrum vevot.

Ez alapjan kotottem be a kabeleket

Csak vevo / aksi eseten az ESC-ek jok, bebootol mind, tudom mozgatni oket a CF-en belul (motor sorrendem ugye nem jo, mert Openpilot sorrend van belove) de se libre pilot / CF alatt nem tudok jelet adni a DX6-rol a CC3D-nek...

Ezelott egy TM1000 + ugyanez az Ar610 volt a config, meg regi openpilottal, az mukodott rendesen, a kabel nincs megtorve, a csatik is jok a cc3d-n...
    JR Forza 450, Emax Nighthawk 250, DX6 `14 - Magyar FPV Hub - 250 és a többiek FB csoport tagja

Senior Member feket663 logója
    Hely
    Csenger
    Hozzászólás
    3.135
    Sziasztok! Nagyon jó barátom beszerzett egy CC3D Revolution Mini vezérlőt a Hobbykingről. Abban a szúrásban feltettem rá egy Raceflight firmware-t, viszont a vezérlő nem látja sem a vevőt, sem a baro és magnetométert (a többi része úgy tűnik, hogy tökéletesen működik). Ezek után megpróbálkoztam a vadonatúj, Betaflight F4 vezérlős lapokra optimalizált változatot is feltenni. Ott annyival jobb a helyzet, hogy mind a baro-t, mind a magneto-t látja a configurátor, de a vevő fülön továbbra sincs változás sem ppm módban, sem a próbára bekötött pwm módban. Természetesen a vevő típusát megfelelően konfiguráltam. (több vevővel is próbálkoztunk)
    Az lenne a kérdésem, hogy tudna valaki feltenni egy olyan formátumú firmware file-t a CC3D Revolution-hoz, amit az openpilot vagy librepilot megeszik, és vissza tudnám tölteni rá az eredeti firmware-t (amennyiben az update gombra kattintok, akkor nem tudja bootloader módba tenni, illetve, ha akkor dugom rá az usb kábelt, ha már rányomtam az update gombra, akkor ugyan végigfut a frissítés, csak utána nem találja a megfelelő com portot a windows.

HELP!!!

Junior Member
    Hely
    Újlengyel
    Telefon
    06 30 3135691
    Hozzászólás
    18
    Szevasztok.
    cleanfligtot szeretném rárakni (cc3d revolution) Youtube videókbol úgy látom a firmwaret a librepilotban kell rárakni , de bin failt akar elfogadni , és én csak hex failt találok. https://www.youtube.com/watch?v=nb0ZSVMW4cQ
    Tudna valaki segíteni hol találok bin fail-os firmwaret, vagy hogy kell elfogadtatni vele a hex failt.
    Köszönöm a segítséget.
    Üdv.Mihály

Oldal: 82 / 110 ElsőElső ... 327278798081828384858692 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve