Oldal: 9 / 13 ElsőElső ... 5678910111213 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (128) összesen

Téma: Robbanós versenyek

Kettő verzió van; öntött és mart forgattyús házzal

Chevrolet

Nem tudhatom pontosan de a részemről csak egy tipp, hogy most mindkét verziót a piacra dobták hogy később a tapasztalatokból láthassák ill melyik változat mit jelez vissza.

Apropó vissza; volt itt korábban a Kalistratov motor is röviden bemutatva.
    Ez a motor is mint a Moki a Rossi 90 konstrukción alapul, de ahol lehet azt überelve. (Pl. a dugattyú 30% siliciummal ill a rezó is jó volt)
    Volt egy további ötlet benne, amit a többi gyártó máig nem vett át. Mindenki elmélkedhet, ennek mi volt a funkciója és ha lessz több időm én is írok itt még róla.

(az alsó képen, valaki a CMB n ezt utólag tuningolta rá)

Chevrolet

Nos közben az evolució jegyében más gyártó is alkalmazta ezt a smart trükköt.

És hogy mi a funkció;
    Pont a nagy kipufogó ablak oldalán nagyon magas a hőterhelés, ami a hőtágulás miatt erős kopáshoz vezet.

A kialakított alsó csatornák a beömlés karakterisztikáján is segítenek, ezenkívül permanens hűtést és kenést biztosítanak a dugattyúnak.

Chevrolet

Hali,

Az arckönyv oldalon van most 1 eladó 3,5 es Marles hajó. Tekintettel arra hogy ez állat sok munka, a 600 € nagyon jó ár egy komplett kész hajóért.

Hi Everyone, will sell my ikarus 2.3 last version. Boat is ready to race with Float, 1 Tank 1.85l, Gearbox to fit Novarossi, OS, Reds, 2 Trimtaps in Center and right side, 6 Servos inside the Boat for Rudder, Thortel, RC fuel adjustiert, Pipemowing and Trimtaps. Plug Glower inside. 2 Akkus for RC and Glower inside. Verry good Boat in good condition. Can Shipping, please let me Know. Price is 600€.

Chevrolet

Motor is van hozzá:

Hi Everyone, will sell my Novarossi 21 Memphisto Team Edition. Engine is verry good condition. Can Shipping to you please let me Know. Price 200€.

Link:

Chevrolet

Ugyanaz a modell csak 1 CMB vel;

Chevrolet

1 megjegyzés még ide; ezek után pont 1 hét van rá vasárnapig hogy mindenki eldöntse (már aki itt van:-) hogy Charles Leclerc vagy Lando Norris Design ba öltözne e.

Üdv and Cheers
    Chevrolet

Maradjunk egy picit a témánál. Bizony az idő múlik mert az már csak olyan. Alonsoból és Vettelből már sosem lessz Verstappen, de naivitásból is jó ha mindíg kevesebb van.

Munka közben szívesen átszaladok többek között az F1 híreken és nemrég egy cikk 1 része megragadt bennem;

Schumacher remek kapcsolatot ápol honfitársával, Sebastian Vettellel, akivel kapcsolatban nem titok, hogy hasonlóan mentorálja Micket, mint ahogyan őt is segítette pályafutása elején Michael Schumacher.

„Rengeteg tanácsot adott már nekem, de a legtöbb titok” – mondta Schumacher Monacóban a kapcsolatáról Vettellel. „Természetesen egymás ellenfelei vagyunk, de ettől függetlenül tisztelem. Hívhatjuk barátságnak is, aminek nagyon örülök.”
    „Óriási tapasztalattal rendelkezik, és nagyon sokat tanulhatok tőle. A legfontosabb tanács, amit talán adott nekem az az, hogy sose felejtsem el, miért vagyok itt. Azért vagyok itt, mert imádom ezt a sportot. Szerintem, ha ezt szem elől téveszted, akkor már nem is kell itt lenned.”
    Chevrolet

Egy remek hajós Design, (nem inox) lehetne rá magas értékelést adni.

Itt pedig egy Trophy verzió, aki biztosabbra akar menni.

Chevrolet

Hali,

Ha valaki Stock ban indul, vagy egy kis tört aranyat esetleg porcelánt szeretne Moki S14 be konvertálni itt egy érintetlen példány az eBay en.

Chevrolet

Oldal: 9 / 13 ElsőElső ... 5678910111213 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve