Oldal: 166 / 272 ElsőElső ... 66116156162163164165166167168169170176216266 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.651 - 1.660 (2715) összesen

Téma: Gimbal

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Budapest XI.
    Hozzászólás
    6.701
    Akkor nem nyomtal ra a write ra szerintem
    ..nekem egyik sem sipol ha pwm frrquency high silentra van teve. Ird ra ujra a fw 2.2 t...es write al mentsd
    http://coptercentre.co.uk/

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Senior Member hgabesz logója
    Hely
    Somogy megye, Táska
    Hozzászólás
    520
    Megcsináltam ezeket is, de ez ugyanúgy sípol, megnyomtam a write-ot is.

Senior Member pulsarxp logója
    Hely
    Budapest XXI, Monor
    Hozzászólás
    5.167
    Idézet hgabesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    P ertekek mekkorák?

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Budapest XI.
    Hozzászólás
    6.701
    Idézet hgabesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hmm ilyet még nem láttam muti milyen vezérlő és mik a beállításaid?.....már csak a jó öreg bootloader égetést tudnám elképzelni akkor de eddig egy ilyen vezérlőt nem találtam pedig 200 db körül járok már a felprogramozási számban. Eddig a high silentr-e mind ellhallgatot..régen mikor bejötteka gimbalok sok youtube videó keringett mindegyiken sipolt mer senki nem állitotta át.
    Szóval ha van connect a gui val és nyomsz egy writot silenten nem hallagat el? bootloadert neki ..meg kell sütni attól csak helyreáll.
    Nem csak zizeg valamelyik PID érték miatt amit pulsarxp is kérdez?

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Senior Member hgabesz logója
    Hely
    Somogy megye, Táska
    Hozzászólás
    520
    PID-k és képek http://imgur.com/a/D0OGM
    Videó https://youtu.be/X4j7LcalRcQ

A nagy controllerrel semmi hangja.

A kattogás nem a gimbalból jön, hanem a kamera keresi a fókuszt, de nem találta

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Budapest XI.
    Hozzászólás
    6.701
    nagyon kell figyelnem hogy halljam ezt a sipolást a videódon, inkább szúnyogriasztóra hasonlít pár Hz-en... talán egy nyári röptetésnél jól is jön majd
    ..low noisy-n is ekkora a sipolás hangja vagy ott hangosabb.?
    Mondjuk kék kisvezérlőt sem láttam még, de hogy nekem csak feket nyákosat küldtek eddig az nem jelent semmit.

ezen mondjuk én sem tudok booloadert égetni mert nem kerestem meg még az atmega lábait a proci meg túl kicsi HK flashing tool hoz.

esetleg próbáld meg invertre rakni mindkét motort a motor erő beállításnál....akkor jó a forgásirány ha followmode ba a pitch nem kezd ideg beteg modon mozogni hanem szépen követi a váz mozgását.
    Acceleration compensationt meg felesleges bepipálni mert gondolom ext fc bemenetektre nem raksz semmit az csak akkor él..ezt nekem is itt tanitották meg a fórumon
    csak a gyro thrust értéknek van jelentősége

igaz a kisvezérlőt a kismotorokhoz használom....de ekkora motoroknál a normál vezérlőnél más PID-ek váltak be a goprohoz és más motorerő is....51-el kész csoda ha tartja a kamerád.

Roll PID P12, I0,14 D 18
    Pitch PID P10 I0,14 D 6 és nálad a 10 kicsit soknak tűnik pitch D-re

Motorő gopronál roll 100
    pitch legalább 85
    Utoljára módosítva: Ltomi78 által : 2015-04-20 21:38

Sziasztok,

A gimbal vezérlőmön kezdi megadni magát a microUSB csatlakozó. A közepe nagyon mozog, mintha ki lenne törve. Hogyan másként tudom programozni a vezérlőt ha nem az USB- n keresztül?
    Esetleg valaki nincs véletlenül felszerelkezve hőlégpákával, hogy cserélni tudja? Nem egy utolsó dolog ha csatlakozója is van!

Üdv
    Zs

Hely
    Budapest XXI, Monor
    Hozzászólás
    5.167
    Idézet Fat Jesus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

A gimbal vezérlőmön kezdi megadni magát a microUSB csatlakozó. A közepe nagyon mozog, mintha ki lenne törve. Hogyan másként tudom programozni a vezérlőt ha nem az USB- n keresztül?
    Esetleg valaki nincs véletlenül felszerelkezve hőlégpákával, hogy cserélni tudja? Nem egy utolsó dolog ha csatlakozója is van!

Üdv
    Zs
    Hőlégem van, de csatom nincs.

Fél siker! Rossz panelről le lehet szedni roncsolásmentesen? Mert ilyen panelem az van! Vagy esetleg nem tudod, h h lehet nem az USB- n keresztül programozni?

Hely
    Budapest XXI, Monor
    Hozzászólás
    5.167
    Idézet Fat Jesus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fél siker! Rossz panelről le lehet szedni roncsolásmentesen? Mert ilyen panelem az van! Vagy esetleg nem tudod, h h lehet nem az USB- n keresztül programozni?
    Ha normalis minosegu akkor igen, az kibirja a ket melegitest.
    Es ha kibirod meg kicsit vele, pont rendelni akartam ilyen csatit
    AVR-el talan...

Oldal: 166 / 272 ElsőElső ... 66116156162163164165166167168169170176216266 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva