Oldal: 264 / 268 ElsőElső ... 164214254260261262263264265266267268 UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.631 - 2.640 (2673) összesen

Téma: Gimbal

Senior Member
    Hely
    Martonvásár
    Hozzászólás
    529
    Ltomi78 javaslatára bepróbálkoznék egy új szériás Tarot gimbal-al:
    http://www.banggood.com/Tarot-GOPRO-...l?rmmds=search
    A leírás szerint egy T4-3D az alapja, normális köntösbe öltöztetve.
    Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy mik a tapasztalataitok?
    A kínai raktárakból érkező gimbálok átjönnek a vámon, vagy számoljak a plusz költségekkel?

Senior Member
    Hely
    Kiskunhalas
    Telefon
    302077735
    Hozzászólás
    373
    Nálam fennakadt a vámon a mini3d, ráadásul a rendelés után két nappal rakta fel a bg az eu raktárba ugyanezt a gimbalt hasonló áron, úgyhogy nem kicsit voltam ideges...
    De kb ugyanennyi az esélyed arra is hogy átcsúszik...

Junior Member
    Hozzászólás
    1

Bolyongó gimbal

A gimbal egyszer csak elkezdett bolyongani, kóvályogni, imbolyogni, oszcillálni kb 20 óra össz repülés után. Leállíthatatlan, ameddig be van kapcsolva, addig csinálja. Szerintetek mi lehet ilyenkor a probléma oka és hogy lehet megjavítani?
    A gimball neve: fr560, amit egy "BaseCam SimpleBGC 32-bit" irányít.

Senior Member
    Hely
    Érd, +36305636570
    Hozzászólás
    239
    Sziasztok!

Régóta modellezem, de csak most csöppentem bele a quadrocopterek világába egy Quanum Venture-el. Szereztem hozzá egy 3 tengelyes gimbalt STORM32 vezérlővel, mellyel kapcsolatban kérném a segítségeteket.
    1. Szeretném, ha a kamera alaphelyzetben nem egyenesen állna, hanem kicsit - pár fokkal - lefelé nézzen - így nem látszana a gép teteje. Órák óta próbálkozom a GUI-val beállítani a startup position-t, de mindig visszaáll egyenesbe.
    Lehet ezt egyáltalán állítani, vagy valamit rosszul csinálok?
    2. Szeretném, ha a kamera billentését tudnám vezérelni fel-le. Ezt a CC3D is le tudja kezelni, vagy ha nem akkor a vezérlőre hová kell bekötni? Az angol tutorial szerint megpróbáltam az RC0-ra kötni - pozitívat direkt nem adtam neki - de nem reagált. Ezt is a GUI-ban kell beállítani (láttam erre vonatkozó menüt)?

Köszönöm előre is és elnézést ha hülyeségeket kérdeztem Attila

Senior Member
    Hely
    Martonvásár
    Hozzászólás
    529
    Idézet voodoo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam fennakadt a vámon a mini3d, ráadásul a rendelés után két nappal rakta fel a bg az eu raktárba ugyanezt a gimbalt hasonló áron, úgyhogy nem kicsit voltam ideges...
    De kb ugyanennyi az esélyed arra is hogy átcsúszik...
    Köszi az infót...
    Hosszas rágódás után végül is berendeltem egyet... így karácsony környékén van bőven zsíros falat az ügyintézőknek, csak nem fanyalodnak az én satnya, picinyke dobozkámra...

Junior Member
    Hozzászólás
    9
    Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni hogy valakinek nincsen-e innen eladó gimbal vezérlője szenzorral együtt?

Junior Member
    Hozzászólás
    20
    Hero5-höz milyen gimbalt használtok? Feiyutech Mini 3D-m van, tökéletes, ráadásul láttam hozzá átalakító adaptert is a méretkülönbség miatt, de nem tudom mennyire kezeli jól a súlytöbbletet...

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Budapest XI.
    Hozzászólás
    6.690
    Idézet whynot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hero5-höz milyen gimbalt használtok? Feiyutech Mini 3D-m van, tökéletes, ráadásul láttam hozzá átalakító adaptert is a méretkülönbség miatt, de nem tudom mennyire kezeli jól a súlytöbbletet...
    Miert mennyi a kulonbseg? Ezeket a motorkat kb 150- 180 g ig terveztek...a lenyeg hogy sulypontba tudd rakni..de abban is eleg jo a tureshatar..persze ha csutkara lebillen jobbra vagy balra akkor vagy pici ellensuly vagy annyival kijjebb kell huzni a keretbol.
    Ketlem hogy ne kezelne...
    http://coptercentre.co.uk/

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Budapest XI.
    Hozzászólás
    6.690
    Idézet pikhachu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni hogy valakinek nincsen-e innen eladó gimbal vezérlője szenzorral együtt?
    Van mini alexmos 2 twngelyes..irj privatban vagy javaslom meg a multi rotor adok veszeket azon belul kamerak gimbal tema! mert nem irtad milyen tipusut keresel..stormot vagy simple bgc t..2 vagy 3 tengelyes vezerlest?
    http://coptercentre.co.uk/

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Senior Member hgabesz logója
    Hely
    Somogy megye, Táska
    Hozzászólás
    521
    Próbálta esetleg innen valaki, ebbe passzol az SJ4000? http://www.banggood.com/Tarot-GOPRO-...p-1044458.html
    HJ MWC Alien - APM2.6 - SJ4000 - Radiolink AT9 - Eachine TS832 - LCD5802S

Oldal: 264 / 268 ElsőElső ... 164214254260261262263264265266267268 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve