Oldal: 1 / 141 123451151101 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (1407) összesen

Téma: Elektromos buggy-k! - 1:10 meretarany

Junior Member
    Hozzászólás
    9

Elektromos buggy-k! - 1:10 meretarany

Melyik buggy-k jók ebben a kategóriában? Gravel hound, baja king, vagy rising storm, lécci tapasztalatokat is írjatok, ha tudtok!

Senior Member
    Hozzászólás
    683

Elektromos buggy-k!

Bár nincs még nagy tapasztalatom elektromosban ,de szerintem mindegyik Tamilya jo vétel lehet!

Senior Member
    Hozzászólás
    599

Elektromos buggy-k!

HA már Tamiya, akkor gravel hound, elég jó konstrukciónak néz ki, bár nem próbáltam egyiket sem.Ha minden jól megy, én csinálok magamnak egyet, mert venni nincs pénzem, de nagyon szeretnék én is :P

Senior Member
    Hozzászólás
    683

Elektromos buggy-k!

Azért jó a Mad Fighter is pláne kezdésnek!

Senior Member
    Hozzászólás
    1.438

Elektromos buggy-k!

Szia.

Kezdésnek (kevesebb pénzzel) nagyon jó a Mad Fighter, vagy a Mad Bull.

Én igazából a 4wd-s kocsikat szeretem és ezért én Gravel Hound-ot vettem. Nagyon jól megy és hihetetlneül eltalált konstrukció. Szerintem a Tamiya utóbbi évek legjobb fejlesztése.

Egy rövid videót megnézhetsz róla a honlapomon is, vagy gyere ki egy klubtalira és megnézheted élőben.
    Mivel az utcára kerültem a családommal, így a modellezést befejeztem. Újabb hsz-ek sem lesznek.

Senior Member
    Hozzászólás
    683

Elektromos buggy-k!

Én láttam élőben menni a Gravelt(Hummer jovoltából)
    ---Nagyon megy, roppant meggyőző :wink:

Junior Member
    Hozzászólás
    10

Elektromos buggy-k!

Szia Dash!

Gondolom hobby célra használnád a buggy-t. Jó pár évet végig versenyeztem 1/10-es off road kategóriában. Volt mindenféle autóm, Tamiyak közül a 4WD-s Top Force jött be. Egy nagyon jól eltalált konstrukció: TA02-es alvázra építve. Sajnos ilyet már nem nagyon találsz újat, max használtat, de azok közül is sok a reharcolt példány.

A HummeRC által javasolt Gravel jó vétel lehet. Ha jól tudom TT-01-es alvázra épült. Jó a súlyelosztása, könnyen vezethető és konfigurálható. Erősebb motorral is jól vezethető.

Ha használtan veszel autót, nézetsd meg egy hozzáértővel. Mert sajnos nagyon sok összekókányolt, leharcolt járgányt lehet a használt piacon kifogni.

Mennyit szánsz a modellre?

üdv.:
    atiséjé
    üdv.:
    <br />atiséjé

Junior Member
    Hozzászólás
    9

Elektromos buggy-k!

én 100 ezret is rászánnék , ha lenne ,de pont ezért nem tudok venni, mert nincs money,csak kiváncsiskodtam!

Junior Member
    Hozzászólás
    9

Elektromos buggy-k!

Ja és kösz mindenkinek a választ HummeRc-nek a videót!

Senior Member Necro logója
    Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.723

Elektromos buggy-k!

Hello Dash!

Szoval ha buggy akkor mar csak azt kell eldontened, hogy 2WD vagy 4WD...arban akar egyformak is lehetnek szinte, nem tuti, hogy ez donti el
    Ha nem gond a penztarca, akkor azert sztem meg azt kellene tudni, hogy kompromisszum nelkuli buggy nincs vagy inkabb
    Ha eldontotted, akkor 2WD-ben a Mad Fighter egy igen jo valasztas, ha netan a kulsosegekre is adsz, akkor egy Mad Bull
    Ha 4WD akkor az olcsobb kategoraiaban ott a Baja King, van akinek nem tetszik a kulleme, de azert nem olyan rossz az
    Jobb valasztas es csak picit dragabb egy alap Gravel Hound, ami azert alapbol is egy nagyon jo auto...
    Nem olyan nehez vlasztani, akkora valasztek azert nincsen kis hazankban, de ezektol azert vannak sokkal jobb es sokkal dragabb autok is, de ha tenyleg csak hobby celokra kell es csak ugy autokazni egy kicsit akkor ezek kozott biztosan megtalalod a magadnak valot

hat sok sikert es remelem latunk egyszer az uj autoddal az egyik talalkozonkon!
    RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage

Oldal: 1 / 141 123451151101 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve