Oldal: 2 / 141 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (1407) összesen

Téma: Elektromos buggy-k! - 1:10 meretarany

Senior Member
    Hozzászólás
    1.438

Elektromos buggy-k!

Idézet Dash eredeti hozzászólása
    én 100 ezret is rászánnék , ha lenne ,de pont ezért nem tudok venni, mert nincs money,csak kiváncsiskodtam!
    Szia.

Ha megmondanád nekünk is hogy mennyit szánsz a buggy kérdésre akkor talán könnyebben tudnánk neked segiteni. Ha esetleg van valami cuccod már (táv, szervó, akksi, töltő) esetleg akkor azokat is elmondhatnád, mert úgy kell számolni hogy az is húzós tétel azért még alap szinten is.

Egy használt TA-02-höz hozzá lehet jutni kb 20e körül ha van eladó. A Baja King TL-01 alvázra épül (hosszitott lengökarokkal) és kb 25e körül van, de az is ritkán eladó. Újonnan boltban kb 32'000 huf elektronikus szabályzóval.
    Ha már ennyit rászán az ember akkor meggondolandó a Gravel Hound, ami 38'000 huf boltban újonnan. (olajos telókkal, diffi csapágyakkal és elektronikus szabályzóval ami a többi tipushoz azért extra pénz és a használtakhoz sem jár többnyire.) Valóban rokonságban áll a TT-01 alvázzal, némileg gyárilag módositva. (hosszabb lengőkar, teljes fém fogaskerekek, fém diffik.)

Ezekre jön még a távirányitó, ami használtban kb 10'000 huf egy alap tipus. Egy szervó kb 2'000-3'000. Egy akksi 4'500-12'000 huf között mozog tipustól-teljesitménytől függően. Egy töltő kb 6'000-35'000 huf között mozog, tudástól függően.

Az elején emlitett Mad Fighter és a Mad bull szintén jó választás, viszont az előzőekhez képest ezek 'csak' hátsó kerék meghajtásúak. Szintén rokonságban állnak egymással. (kicsit hosszabb alváz(?), nagyobb kerekek, más kaszni) Csak az autók kb 25'000-30'000 huf újonnan.

Kompletten menetkészen (táv, akksi töltő) 39'900 huf aa Mad Fighter boltban. Ez igazából csak a kezdéshez elég. (pultos rádió és nem pisztolyos, alap akksi és normál töltő ami kb 15 perc játékot tesz lehetővé alap motorral és több óra alatt tölt fel.)

A döntés a Tied.
    Mivel az utcára kerültem a családommal, így a modellezést befejeztem. Újabb hsz-ek sem lesznek.

Senior Member
    Hozzászólás
    599

Elektromos buggy-k!

Van egy ilyen most itt a modellboltban, ha jól tudom volt a modellzónában is.Nekem nagyon tetszik :P

Senior Member Necro logója
    Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.723

Elektromos buggy-k!

jajj de szep szines szelesvasznu :lol:
    mennyiert adjak?
    RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage

Senior Member
    Hozzászólás
    599

Elektromos buggy-k!

65 a kikiáltási ár, de van hozzá plusz kasztni, több garnitúra kerék, meg pótalkatrészek, de nem néztem végig a dobozt ami van mellé. :P
    Amugy egy Hi-tech szörnyeteg ahogy néztem :lol:

Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.723

Elektromos buggy-k!

az a betyar ! :shock:
    megkerik az arat
    biztosan tud valamit....
    hagy nezzek mar utana...please privibe vagy akarhogyan ....
    THX!
    RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage

Senior Member
    Hozzászólás
    1.438

Elektromos buggy-k!

65k-t egy 2wd buggy-ért akkro sem adnék ha aranyból lenne. Nem tudom elképzelni mivel jobb mint a 38k-s gravel 4wd. (mert ekkora árkülönbségnél már kötelező lenne jobbnak lennie... )

Elmeséli nekem valaki?
    Mivel az utcára kerültem a családommal, így a modellezést befejeztem. Újabb hsz-ek sem lesznek.

Senior Member
    Hozzászólás
    683

Elektromos buggy-k!

Erre én is kiváncsi vagyok! :lol: 8)

Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.723

Elektromos buggy-k!

tartanek egy elmenybeszamolot, ha valaki megtamogatna ezzel a kis autoval 8) :lol: :lol:
    RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage

Elektromos buggy-k!

Szaisztok!

A két buggy között kb annyi a különbség, mint egy TT-01 és TRF 415 között... A Losi javára. Több állítási lehetőség, precízebb felépítés, jobb anyagok stb. és ebbe rakhatsz bátran motort 8) Van aki Brushless motorral használja...
    Manfred
    <br />
    <br />www.modellzona.com

Senior Member
    Hozzászólás
    599

Elektromos buggy-k!

Hát igen, ahogy néztem nem egy Tamiya kategória.Ha jól olvastam a weblapjukon, akkor ez egy világbajnok autó, illetve annak a továbbfejlesztése.

Oldal: 2 / 141 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva