Oldal: 3 / 141 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (1407) összesen

Téma: Elektromos buggy-k! - 1:10 meretarany

Junior Member
    Hozzászólás
    9

Elektromos buggy-k!

Épp ez a bajom, hogy nincs elég pénzem most csak infókat kértem vásárlást majd bőven a későbbiekben tervezem! De azért kösz mindenkinek az infókat elég segítőkészek vagytok!

Junior Member
    Hozzászólás
    24

Elektromos buggy-k!

sziasztok elektromos buggyt szeretnék venni nézni magamnak olyan 30-40 körül használhatót, 4wd lenne az igazi és ha lehet akkor legyen még hozzá valami, szerintetek mit lenne érdemes keresnem? aminek kis honunkban is van alkatrész ellátása, és nem a gagyi kategóriába sorolható, nameg a találkozókon is megállná a helyét, később meg még tuning alapnak is megfelelne na? ezzel remélem leszűkítettem a kört sok választ képet ötletet várok :P

Senior Member
    Hozzászólás
    683

Elektromos buggy-k!

-TAMIYA!!!
    --Olvass vissza!!!

Junior Member
    Hozzászólás
    24

Elektromos buggy-k!

csak azért kérdeztem meg, mert én a hpi hez voltam szokva volt egy savagem, és megszoktam annak a dolgait stb, csak anyagi gondok miadt meg kellett tőel válnom, de most meg elektronyosat szeretnék, és a tamiyáról mindig a gyerekkori játékaim jutnak eszembe, ezért sem tudom, hogy az jó e , érvek vannak mellette?

Senior Member
    Hozzászólás
    1.941

Elektromos buggy-k!

Idézet LittleG eredeti hozzászólása
    csak azért kérdeztem meg, mert én a hpi hez voltam szokva volt egy savagem, és megszoktam annak a dolgait stb, csak anyagi gondok miadt meg kellett tőel válnom, de most meg elektronyosat szeretnék, és a tamiyáról mindig a gyerekkori játékaim jutnak eszembe, ezért sem tudom, hogy az jó e , érvek vannak mellette?
    a tamiya az jó szerintem egy gravel hound tökéletes lesz neked, ha kevés zséd van és egy jó autót akarsz
    Tamiya fan

Junior Member
    Hozzászólás
    24

Elektromos buggy-k!

jól értelmezem azt, hogy a sima pálya tamiya autókból lehet buggyt csinálni? itt olvasgatok minden fele gyűjtöm az infót, azt ilyet is olvastam igaz ez?

Senior Member
    Hozzászólás
    1.438

Elektromos buggy-k!

Idézet LittleG eredeti hozzászólása
    jól értelmezem azt, hogy a sima pálya tamiya autókból lehet buggyt csinálni? itt olvasgatok minden fele gyűjtöm az infót, azt ilyet is olvastam igaz ez?
    Szia.

Igen, a TL-01 és a TA-01/02-ből lehet buggyt csinálni. De igazából olcsóbb venni egy buggyt, mint átalakitani egy onroadot.
    Mivel az utcára kerültem a családommal, így a modellezést befejeztem. Újabb hsz-ek sem lesznek.

Senior Member
    Hozzászólás
    683

Elektromos buggy-k!

ff:
    :idea: TAMIYA

Senior Member
    Hozzászólás
    288

Elektromos buggy-k!

Sziasztok.

Csak gondoltam nyálcsorgatásképpen berakok egy-két profi buggy-t hogy lássátok milyen buggy-k léteznek. Ebből egyértelmüen kiderül miért kerül ennyibe a losi illetve az is hogy valójában mekkora kultusza van kint az elektromos buggyzásnak 2WD 4WD egyaránt. Nem lenne rossz ha itthon is forgalmaznák ezeket a csúcsgépeket igy viszont marad a tamiya meg a kyosho esetleg academy hiszen mi ezekkel is jól elvagyunk csak hát vannak jobb tipusok is.
    Ime a link: http://216.239.59.104/search?q=cache...cher+bk2&hl=hu

Üdv
    Nem a Holdra megy!

Senior Member
    Hozzászólás
    683

Elektromos buggy-k!

Ezen az oldalon is van Tamiya(Gravel) 8) :!:

Oldal: 3 / 141 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz